Redaktor: redakce fotbalunas.cz


Reportáž

Dobrovice začala dobře, poradila si s Převýšovem

18.08.2018 08:46 ČFL 16

Po sedmi týdnech bez soutěžního zápasu se konečně dobrovičtí fandové dočkali, když fotbalisté dobrovického áčka přívitali na svém hřišti v rámci 1. kola ČFL hosty z Převýšova.


Reportáž

FOTO: Vltavín jen tak tak zkrotil živanickou euforii z premiéry v ČFL

18.08.2018 08:43 ČFL 15

Domácí celek, který poslední ročníky ČFL patří k favoritům soutěže, měl s nováčkem co dělat...


Celostátní článek

SportFotbal sestavy roku znají trojici výherců cen!

15.08.2018 14:24 0

Po sezóně jste měli možnost až do konce července hlasovat v sestavách roku jednotlivých soutěží. Z těchto sestav vzešla finálová jedenáctka s největším počtem hlasů. A na zástupce SportFotbal.cz zbyla milá povinnost vylosovat trojici šťastných výherců, kteří se můžou těšit na vouchery k odběru zboží z této největší fotbalové speciálky v republice.

Reportáž

Ústí se Olympie nezaleklo, tříbodový export zařídil Skalický

13.08.2018 17:41 ČFL 15

Fotbalisté Jiskry vstoupili do nového ročníku ČFL skvěle. Po výtečném taktickém výkonu zdolali loňského účastníka druhé ligy.


Reportáž

FOTO: Tatran doma nestačil na Motorlet, trefil se i Jan Rajnoch

13.08.2018 17:33 Divize B 10

V sobotu začala prvním kolem fotbalová divize. Hráči Tatranu Rakovník přivítali ambiciózní Motorlet. Hrál se zajímavý a pohledný fotbal, ve kterém domácí šli do vedení po střele Petra Kučery. V dalších minutách ale nedokázali ubránit dva rohové kopy, po kterých hosté otočili vývoj a odvezli si šťastné tři body. 

 


Reportáž

Blatec si vyšlápl na favorita


V prvním domácím utkání nové sezóny přivítali  Blatečtí jednoho z největších favoritů celé soutěže, tým FC SIGMA HODOLANY. Hostující celek přivedl před sezónou do svých řad několik nových tváří (Urbánek - Dubicko, Hamy - Hněvotín, Alka - Slavonín, Fiala - Rýmařov, Dušek - Babice), což hned v úvodním kole pocítila Dlouhá Loučka, která si z Hodolan odvezla potupný debakl 11:2. Domácí hráči se představili v Babicích. Za celých 90 minut však diváci branku neviděli, a o vítězi tak musely rozhodnout pokutové kopy. V těch byli blatečtí hráči úspěšnější a do tabulky si tak připsali první dva body.

 


Reportáž

FOTO: Róth se při premiéře v dresu Zruče hned trefil, Horní Bříza ale udeřila v nastavení


V prvním kole se v derby utkala domácí Zruč s Horní Břízou. Utkání se hrálo před slušnou diváckou kulisou. Vyrovnaný zápas nenabídl mnoho šancí, utkání začalo opatrně ale ve vysokém nasazení. 


Celkový počet článků: 1463