Redaktor: Jirka Stoupa


Článek

Změny v kádru nás donutily přihlásit okres, vysvětlil David Šimůnek

16.08.2018 21:12 0

Třetím týmem, který opouští krajské soutěže a vrací se do okresního přeboru, je Tuchoraz. Dlouholetý účastník středočeského kraje se díky avizovaným odchodům několika klíčových hráčů musel rozhodovat, co hrát. Preferovali kvalitní soutěž, kde budou moci prezentovat svůj tým na úrovni. O současné situaci v klubu informuje trenér mužstva, David Šimůnek.

Článek

Nabídku na setrvání v „B“ třídě jsme museli odmítnout, prozradil František Machurka

15.08.2018 21:25 0

Stejně jako Bečváry, odehrála Jestřabí Lhota ročník v 1.B třídě. Bohužel se stejným osudem, kdy zlepšující se výkony nestačily na záchranu a kvalitní tým Jestřábky se opět představí v okresním přeboru, kde chce patřit do špičky.

Článek

Účasti v krajské soutěži rozhodně nelitujeme, říká Josef Kuba

15.08.2018 20:57 0

Po roční účasti v I.B třídě se předloňský vítěz vrací zpět do okresního přeboru. Co je nového v Bečvárech nám prozradil trenér, Josef Kuba.

Článek

FOTO: Bečváry hrály další přípravu v Malešově

13.08.2018 21:55 0

Na hřišti účastníka kutnohorského přeboru Malešova se ve druhém přípravném utkání představily Bečváry. 

Článek

Bečváry si na rozehrání smlsly na Zásmukách

06.08.2018 21:21 0

Třetitřídní Zásmuky si na nedělní pouťové odpoledne pozvaly Bečváry, které se po ročním působení v 1.B třídě vrací zpět do OP.

Článek

V Krakovanech oslavili devadesát let kopané

28.06.2018 18:37 0

Je to neuvěřitelné, ale v letošním roce SK Krakovany oslavily 90-tileté výročí. Je to několik generací, stovky fotbalistů a tisíce fanoušků, kteří s klubem prožili krásné i méně krásné chvíle. Aktuální vedení, hráči a vůbec všichni, kdo mají v Krakovanech fotbal rádi, chtěli připravit akci, jaká se na takovéto jubileum sluší a patří. Proto přípravy, bez přehánění, začaly rok zpátky a začalo se všechno průběžně plánovat a připravovat. Hlavní vyvrcholení přišlo 23.6. 2018

Rozhovor

Hrubý faul na spoluhráče vyřešil Michal Hradecký fackou

 Středočeský | Kolín | Okresní přebor
Středočeský Kolín 22.06.2018 21:44 0

Plaňany sice po dvou letech opouští okresní přebor, malou náplastí pro gólmana Michala Hradeckého může být vyhlášení hráčem posledního kola. Michal patří dlouhé roky ke stálicím a oporám mezi tyčemi. I v Krakovanech držel dlouho naděje Plaňanských, ale nakonec to bylo málo. V první chvíli po postupu uvažoval i o konci kariéry, ale fotbal je jeho láska a tak už se těší na další zápasy. Michala jsme chytili na kombajnu, ale přesto si udělal chvilku času na rozhovor.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - Roční.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2017-2018

 Středočeský | Kolín | Okresní přebor
Středočeský Kolín 21.06.2018 22:06 0
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v Roční. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Reportáž

V derby uspěly Býchory


Býchory dokázaly obratem odpovědět na dva góly domácích a ve druhé půli vstřelily rozhodující gól samy. Žiželičtí kontrovat nedokázali a proto si tři body odvážejí hosté.


Reportáž

Plaňany prohrály a jsou druhým sestupujícícm


Plaňany potřebovaly v Krakovanech získat tři body a čekat na výsledek souběžně hraného zápasu v Radimi. Konečný výsledek z Radimi pro ně příznivý byl, ale nerealizovaly první krok. V Krakovanech podlehly a tím pádem po dvou letech opouštějí okresní přebor.


Reportáž

V pouťáku padlo čtrnáct branek


Velmi pohodově přistoupili domácí k závěrečnému zápasu. O tabulkovém postavení bylo rozhodnuto již dopoledne a tak si mužstva otevřela střelnici. Aspoň se diváci bavili. Jestli se usmíval i trenér domácích??


Reportáž

Rezerva Velimi ukončila sezónu výhrou


Velimský "B" tým si jako nováček soutěže vedl v sezóně 2017-2018 velmi dobře a v posledním zápase se odměnil divákům výhrou nad celkem Dobrého Pole. Před posledním zápasem byla Velim na 5.místě, ale hrála ještě až o 3.místo, soupeř Dobré Pole byl na 9.místě. V podzimním utkání na půdě Dobrého Pole vedlo velimské béčko 0:2, ale v závěru uhájilo vítězství 1:2 jen silou vůle. Tentokrát bylo velimské mužstvo po většinu zápasu lepší. Nikoho nenechalo na pochybách, až na malý výpadek ve druhém poločase, kdo je favorit. Vyhrálo zaslouženě.


Reportáž

Viktoria Radim nezvládla rozhodující zápas


Tuklatská Čechie ve veledůležitém zápase dokázala v druhé půli srovnat skóre a po penaltách bere dva body. Tím se dostala bodově na úroveň svého soupeře a díky vzájemným zápasům v tabulce i před Radim. To znamená jediné - pro Tuklaty záchrana vydřená v posledním zápase a pro Radim pravděpodobmý sestup, což záleží ale na situaci sestupů z "B" tříd.


Reportáž

Filip Kubalík hodil střeleckou rukavici Janouchovi


Hrstka diváků se přišla podívat na vítěznou derniéru týmu Červených Peček. Nučice zde překvapivě prohrály a splnily svůj cíl dostat svého kanonýra na první místo nejlepších střelců. Jevanský David Janouch má v podvečer šanci toto změnit.


Reportáž

Pečky uhájily první místo a jsou přeborníkem okresu


Obrovská radost a úleva vypukla po závěrečném hvizdu rozhodčího Vlka. Více než dvě stovky diváků sledovalo ale zápas plný chyb a nepřesností. Dvěma góly nakonec AFK rozhodlo o třech bodech a bez ohledu na podvečerní zápasy se stávají přeborníkem okresu Kolín.


Rozhovor

Kdybych byl lepší kanonýr, tak končím sezónu s třiceti góly, tvrdí o sobě Jakub Korčák

 Středočeský | Kolín | Okresní přebor
Středočeský Kolín 15.06.2018 23:09 0

Mládežnická léta strávil Jakub Korčák v Hradci Králové a do jarní části přivedl pár svých bývalých spoluhráčů. Bylo to znát, Žížalky na jaře válí a kolo před koncem si zajistily setrvání i pro další sezónu. A na Jakubovi je střelecká práce...

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 26.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2017-2018

14.06.2018 19:44 0

Teprve poslední kolo vyřeší všechny důležité pozice jednotlivých týmů v letošním ročníku OP. Rozhodnuto není definitivně o titulu, také zbývá druhé sestupové místo a podle počtu sestupujících bude pravděpodobně velice podstatné i třetí místo od konce. Všechny zápasy se hrají v sobotu, v Pečkách začínají již dopoledne a v Č. Pečkách krátce po obědě. Zbytek je na pořadu od 17:00.

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Celkový počet článků: 1111