Redaktor: Jirka Stoupa


Reportáž

Po divoké přestřelce berou body Plaňany


Velice důležité body uhráli domácí borci Plaňan v utkání proti Jevanům. V prvním poločase se oba týmy tahaly o vedení, ale o gól spokojenější šli do kabin domácí. Ve druhé půli potvrdili domácí tři body pátým gólem.

 

... podrobnosti připravujeme ...


Reportáž

Zásmuky jsou dalším jistým sestupujícím


Zásmuky odjely bojovat do Nučic o udržení teoretické naděje. Ale Nučičtí také nutně potřebují body k záchraně a důrazně si o ně řekli ve druhém poločase.

 

... podrobnosti připravujeme ...


Reportáž

Konárovice vydržely bránit jen poločas


Nadějný výsledek drželi hráči Konárovic pouze první poločas. Sice brzy prohrávali, ale naděje stále žila. Po přestávce ovšem hosté odpadli a porážkou si tak podepsali ortel sestupu.

 

... podrobnosti připravujeme ...


Reportáž

Útočný fotbal na hřišti kraloval


Oboustraně útočný fotbal byl k vidění v zápase mezi domácími Žiželicemi a hosty z Peček. Hosté šli sice brzy do vedení, ale domácí do poločasu skóre otočili. Po vyloučení hostujícího Lukáše domácí výhru potvrdili třetí brankou.

 

... podrobnosti připravujeme ...


Reportáž

Jestřábka otáčela zápas v samém závěru


Libodřice minule ztratily doma s Plaňany a tentokrát je čekala silná Jestřabí Lhota. Hostům se podařilo v závěru jít do jednogólového vedení, ale domácí dokázali z penalty vyrovnat a v nastavení rozhodl Miloslav Klička.

 

... podrobnosti připravujeme ... 


Reportáž

Velký Osek proti Bečvárům bodovat nedokázal


Bez několika hráčů základních sestav nastoupily oba týmy k důležitému utkání. Osek potřeboval body k záchraně, Bečvarečtí by rádi odrazili ohrožení ze strany Jestřabí Lhoty. Lépe se dařilo hostům, kteří nenechali nikoho na pochybách o tom, kdo si připíše body do tabulky.

 

... podrobnosti připravujeme ...


Rozhovor

Jiří Koula: Po sezóně v Jevanech nejspíš skončím

 Středočeský | Kolín | Okresní přebor
Středočeský Kolín 25.05.2017 17:31

Stejně jako v kole minulém se i tentokrát stal hráčem kola borec Jevan. Nejlepší střelec týmu a obávaný kanonýr OP, Jiří Koula. V utkání proti Žiželicím sice jeho tým prohrál, ale Jirka mířil trefil oba góly domácího týmu a byl trvalou hrozbou pro obranu soupeře. Jirka nám ochotně poskytnul odpovědi na několik otázek.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 23.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2016-2017

25.05.2017 12:13

Poslední čtyři kola zbývají a pro některé týmy už ale jen tři zápasy. Složitou situaci budou mít Nučice, které nutně doma potřebují porazit Zásmuky, a také Kouřim, která hostí Konárovice. Plaňany přivítají na jaře nevýrazné Jevany a Velký Osek bude opět bojovat o body k záchraně, tentokrát proti Bečvárům. Jestřabí Lhota může stále ještě zdramatizovat situaci na čele tabulky, pokud bude bodovat proti Libodřicím a šlágr kola mohou vidět diváci v Žiželicích, kam přijede nejúspěšnější tým jara, Pečky. Ještě připomínám, že všechna utkání se hrají od 17:00 s výjimkou zápasu v Jestřábce, který začíná již v 12:30. A jak toto kolo předpovídá náš dnešní expert?

Reportáž

FOTO: Derby jak má být, chyběly jen góly


Plaňany dokázaly v tomto důležitém zápase vydolovat dva body a stále si tak udržují odstup od sestupových pozic. Domácí Libodřice získaly jen jeden, ale i tak mají s největší pravděpodobností záchranu v kapse.


Reportáž

Žiželice vybraly jevanskou pevnost


Souboj týmů z popředí tabulky viděli diváci v Jevanech. Hosté se dokázali ujmout už v šesté minutě vedení a dotáhli jej až do závěru. Jevany tak doma prohrály poprvé od porážky v prvním kole od nováčka z Bečvár.


Reportáž

Domácí Pečky zamíchaly sestavou


Hosté z Kouřimi sice v Pečkách prohrávali, ale dvěma góly dokázali skóre otočit. Jenže v poslední půlhodině zařídil domácí kapitán Michal Modrovič hrající na nezvyklé pozici definitivní obrat a Pečky tak zůstávají i nadále nejúspěšnějším týmem jara.


Reportáž

Konárovice nezvládly zápas o důležité body


V Konárovicích se představily Nučice a dal se očekávat tuhý boj o body vedoucí k možné záchraně. Tento zápas nakonec rozhodla jediná branka, kterou z pokutového kopu vsítil Matěj Chromý.


Reportáž

FOTO: Zásmuky ještě stále živí naději


Po prohraném poločase začal v zásmuckém dresu řádit Chábera a dvěma góly otočil skóre. Zásmuky tak poprvé v letošním ročníku berou na domácím hřišti tři body a ještě stále mohoou alespoň teoreticky doufat v záchranu.


Reportáž

Osek vyválčil proti favorizované Jestřábce alespoň bod


V dopoledním utkání dvaadvacátého kola dokázali fotbalisté Viktorie Velký Osek dotáhnout v závěru dvougólovou ztrátu, když Pechanec vyrovnával z penalty až v nastaveném čase. V penaltové loterii už domácí pohořeli.


Rozhovor

Jaroslav Bečvařík: V Jevanech se bohužel moc netrénuje a to na OP nestačí

 Středočeský | Kolín | Okresní přebor
Středočeský Kolín 18.05.2017 12:46

Nadpoloviční většinu hlasů získal od vás v hlasování jevanský záložník Jaroslav Bečvařík. Jevanům se v jarní části nedaří, jak by si přáli, ale Jarda patří ke stálým oporám a tahounům týmu. I o uplynulém víkendu, kdy Jevanští podlehli v Kouřimi.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 22.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2016-2017

18.05.2017 11:36

Čeká nás posledních pět kol, které musí rozhodnout o všem. Některé týmy mají na dosah 15 bodů, některé už jen 12. A co nás čeká tento víkend. Bečváry mají volný los a toho mohou využít pronásledovatelé. Jestřábka bude mít ale těžkou úlohu v Oseku, který je dobře rozjetý a v jarní části mu patří páté místo. Žiželice budou hostovat v Jevanech, kde se také nevyhrává. Boje o body vedoucí k záchraně se odehrají v Pečkách (Kouřim) a Libodřicích, kde v derby budou bojovat Plaňany. Zásmuky se budou v utkání proti Krakovanům rvát o naději. A neméně důležitý mač čeká Konárovice, které budou hostit také sestupem ohrožené Nučice. A jak to vidí tipéři? 

Reportáž

FOTO: V důležitém záchranářském souboji dominovaly Plaňany


Po nerozhodném stavu první půle začal v domácím dresu řádit Marek Švehla, který čistým hattrickem dovedl Plaňany k důležitým třem bodům.


Reportáž

FOTO: Branky padaly až po půlhodině hry


Zajímavé utkání viděli diváci v Nučicích, kde hostovaly Pečky. Hosté sice v utkání dvakrát vedli, ale domácí vždy dokázali srovnat skóre. V penaltovém rozstřelu už ale nestačili.


Celkový počet článků: 730