Redaktor: Jirka Stoupa


Rozhovor

S tátou o sobě na place dobře víme, prozradil Milan Pánek mladší

 Středočeský | Kolín | Okresní přebor
Středočeský Kolín 17.11.2017 20:14

Dvanáctým hráčem kola jste svým hlasováním zvolili talentovaného Milana Pánka, ofenzívního mladíka Libodřic. Jeho mužstvo vydřelo v Radimi remízu, ale druhý bod už neodvezli. Milanovi zápas vyšel, vstřelil gól a hlavně měl dostatek kamarádů, kteří hlasovali. S Milanem jsme připravili pro vás rozhovor.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 13.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2017-2018

16.11.2017 09:25

Než spadne opona za podzimní částí OP, zbývá sehrát poslední kolo. A také ho natipovat, protože stále máte šanci získat ceny z poslední fáze tipovačky kolínského okresu. Zatím je na čele s jedenadvaceti přesnými tipy čtveřice Z. Jirkovský, M. Jambor, J. Jetmar a J. Hervert následováni dalšími, kteří mají o bodík méně. A kdo je tím tajemným sponzorem? BAR ALCATRAZ KOLÍN!! A o co budou bojovat hráči na hřištích? První místo je jasné, ale kdo bude mít celou zimu černého Petra ještě jisté není. Přijďte podpořit své borce na poslední mač. Jen si zkontrolujte hrací den a čas, protože dochází ke změnám... Aktéři si chtějí užít závěrečnou dokopnou.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - Podzimní.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2017-2018

 Středočeský | Kolín | Okresní přebor
Středočeský Kolín 13.11.2017 20:59
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v Podzimní. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Reportáž

Libodřice dokázaly pokaždé gólově odpovědět


Radimská Viktorie v utkání třikrát vedla, ale hosté zvládli vždy vyrovnat. V penaltovém rozstřelu ale už nestačili a odvážejí si jen bod.


Reportáž

Červené Pečky ztratily dva body po vyloučení Přiklopila


Hosté se v Pečkách ujali vedení, ale domácí dokázali skóre otočit. Jenže v šedesáté minutě oslabil svůj tým Přiklopil a hosté dovedli zápas do penalt, ve kterých získali i druhý bod.


Reportáž

Nučice přišpedlily Žiželice ke dnu tabulky


Žiželičtí nedokázali přehrát soupeře ze spodní poloviny tabulky a naopak inkasovali tvrdý direkt. Po ztrátě dalších tří bodů zůstávají u dna tabulky a naopak Nučice zvýšily bodový odstup od spodních pater.


Reportáž

V nastavení definitivně rozhodl Šindelář


Krakovany se rozjely i na vlastním hřišti a po boji zdolaly Tuklaty. Domácí vedli 2:0, ale hosté stále kousali a pět minut před koncem dokázali snížit. Konečné skóre stanovil ve třetí minutě nastavení domácí Šindelář.


Reportáž

O třech bodech pro Pečky rozhodli Růžičkové


V zápisu z utkání jsou zapsání dva střelci v domácím dresu, ale jedno stejné jméno. Oba Růžičkové vstřelili po dvou gólech. Hosté dokázali pouze v závěru snížit. Závěrečné minuty pokazilo rudé vystoupení Michala Macháčka.


Reportáž

Kouřim hrála od dvacáté minuty v deseti


Kouřimští šli v úvodech obou poločasů do vedení, ale ve druhé půli se probudil nejlepší střelec soutěže David Janouch a utkání otočil. S červenou kartou musel opustit hřiště už ve dvacáté minutě hostující Svoboda.


Reportáž

Velim uhájila tři body a poskočila na třetí místo


Plaňany ve Velimi hodně zlobily a domácí museli o tři body hodně bojovat. Diváci se gólů dočkali jen v první půlhodině, další branky už nepadly. Velim se nyní posunula na třetí místo.


Rozhovor

Univerzál Tomáš Freund nezávidí trenérovi rozhodování, na které místo sestavy ho má postavit

 Středočeský | Kolín | Okresní přebor
Středočeský Kolín 10.11.2017 20:35

Neskutečný počet více jak osmi set hlasů získal plaňanský patriot Tomáš Freund a stal se po velkém hlasovacím souboji králem kola. Povídali jsme si spolu nejen o kariéře v jednom klubu, ale i o Tomášově univerzálnosti. Vyzkoušel už všechny posty včetně brankářského.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 12.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2017-2018

10.11.2017 08:18

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod. Jde již o předposlední kolo. Může se rozhodnout, kdo přezimuje na prvním místě a také o tom, kdo bude přes zimu špatně spát pod hrozbou sestupu. Přijďte podpořit své týmy a zatipujte si o ceny.

Reportáž

Kouřim jde po výhře na druhé místo tabulky


Před domácím týmem se po sobotních zápasech otevírala zajímavá možnost poskočit na druhou pozici tabulky a tu dokázali proměnit v realitu. Po celý zápas si udržovali brankový odstup od soupeře a dovedli utkání ke třem bodům.


Reportáž

Máris Švehla hattrickem položil Červenopečecké na lopatky


Červenopečečtí dokázali ve druhé půli stáhnout dvougólové manko na rozdíl jedné branky, ale více nedokázali hlavně proto, že nezvládli uhlídat střelce hattricku Marka Švehlu, který v závěru definitivně rozhodl.


Reportáž

Nučice další překvapení nezrealizovaly


Nučičtí dokázali v minulém kole obrat vedoucí tým soutěže v Jevanech, tentokrát další první celek tabulky porazit nedokázali. Hostující Pečky žádné drama nepřipustily a odvážejí si všechny body po jasné výhře.


Reportáž

Sedm žlutých a dvě červené orámovaly boj o přední příčky tabulky


Kvalitní a hodně bojovné utkání viděla hrstka diváků v Býchorech, kde Jevany bojovaly o postavení v popředí tabulky. Oba týmy hrály téměř hodinu v deseti a definitivní podobu výsledku dal Vyhnánek v poslední minutě.


Reportáž

Důležitý mač o pořadí v dolní části tabulky zvládl lépe Dobráč


Bojovat o důležité body přijeli do Dobrého Pole borci Žiželic. Ale domácí celek se postupně dostal do třígólového vedení, které v dramatickém závěru dokázali hosté jen korigovat.


Celkový počet článků: 931