Redaktor: Jirka Stoupa


Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 18.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2017-2018

 Středočeský | Kolín | Okresní přebor
Středočeský Kolín 23.04.2018 00:15 0
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 18. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Reportáž

Rostoklaty vedení ve Svojšicích neuhájili


Poločasové vedení 0:1, které zařídil Dohanl, se rostoklatské Traverze uhájit nepodařilo. Svojšice po velkém tlaku ve druhém poločase vyrovnaly a byly úspěšnější i v penaltovém rozstřelu.


Reportáž

Marcel Potůček si obul střelecké kopačky


Zajímavé utkání viděli diváci v Nučicích, kde po hattricku Marcela Potůčka pokračuje Dobropůl v cestě za záchranou.


Reportáž

Kouřimští šli vytrvale za třemi body


Marodku hostů rozšířil už v osmé minutě Blaščok a domácí si postupně vypracovali tříbrankový náskok. Za hosty kosmeticky upravil v předposlední minutě Jambor. Kdyby ale hosté dokázali proměnit další šance, mohl zápas vypadat jinak.


Reportáž

Žiželice promarnily další možnost na cestě k záchraně


Hosté branky nedali, domácí ano a to v tomto zápase rozhodlo. Viktoria pokračuje v solidních jarních výkonech a už jim patří devátá pozice. Žiželičtí naopak si zápas od zápasu snižují šanci na záchranu.


Reportáž

Krakovany jsou poprvé na jaře bez bodu, podlehly v Libodřicích


Libodřice přehrávaly hosty a jen díky nepřesné mušce si hosté odvážejí jen dva góly. Krakorky se k pořádnému ohrožení domácí brány téměř nedostaly.


Reportáž

Krákora jedinou brankou rozhodl o bodech pro Jevany


Minutu před poločasovou přestávkou zaznamenal jediný gól zápasu Pavel Krákora a rozhodl o výsledku zápasu. Jevany kromě ztráty v prvním kole pokračují se stoprocentní úspěšností a jsou nejbližším pronásledovatelem vedoucích Peček.


Reportáž

Růžička vyšel tentokrát střelecky naprázdno, ale zastoupil ho Tomáš Holub


Domácí AFK neponechalo soupeři šanci a postupně navyšovalo svůj náskok až na stav 6:0. Koncentrace v závěrečných minutách polevila a hosté pokazili Cihlářovi čisté konto. Z penalty završil svůj hattrick Tomáš Holub.


Reportáž

Plaňanům chybí střelec, podlehly v Býchorech


Plaňany ve čtvrtém jarním zápase z pěti nevstřelily ani branku a i to je důvodem, proč z Býchor odjíždějí bez bodového zisku. Naopak Býchory ve dvou posledních utkáních neinkasovaly a v tabulce jim patří již třetí příčka.


Rozhovor

Krédo Štěpána Růžičky - Nejde o život, je to jen fotbal.

 Středočeský | Kolín | Okresní přebor
Středočeský Kolín 20.04.2018 20:30 0

S pečeckým útočníkem, Štěpánem Růžičkou, jsme si povídali už několikrát. Jednou byl králem kola na podzim, stal se i vládcem celé podzimní části. Tentokrát ho hattrick vynesl na nejvyšší post opět. Štěpánovy odpovědi jsou stručné a jako vždy výstižné, stejně jako proměňuje svoje gólové příležitosti.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 18.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2017-2018

19.04.2018 19:45 1

Již osmnácté kolo okresního přeboru bude na pořadu o tomto víkendu. Šlágr kola by mohli diváci vidět v Jevanech, kde budou hostit Velim. A tak zatímco vedoucí Pečky by neměly mít problém s posledním celkem tabulky, za nimi se může pořadí měnit. Krakovany jedou do Libodřic, kde se snadno nevyhrává a Býchory hostí Plaňany. Zajímavé ale budou i další zápasy týmů středu tabulky, kde papírově nejsnadnější úlohu má Radim proti Žiželicím.

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Reportáž

Rostoklaty jedním gólem pokořily vedoucí celek tabulky


První tým tabulky zavítal na hřiště Traverzy Rostoklaty a odjel s prázdnou. Utkání rozhodl jediný gól Bláži.


Reportáž

Plaňany na jaře - jeden bod a jediný gól


Plańany v jarní části tápou a nezvrátily to ani tentokrát, když na domácím hřišti podlehly Nučicím. Výsledek je sice jednoznačný, ale úplně neodpovídá průběhu bojovného zápasu. Bohužel ale, bez gólu se o body hrát nedá.


Reportáž

V hektickém závěru potvrdil body z penalty Potůček


Oběma týmům se v jarní části docela daří a tak se dal očekávat zajímavý boj. Domácí vedli, ale definitivně potvrdili body až deset minut před koncem z penalty. Hosté odjíždějí s prázdnou a Dobráč svého dnešního soupeře v tabulce přeskočil.


Reportáž

FOTO: Velim svůj tlak zužitkovala ve druhém poločase


Libodřičtí na jaře ještě neprohráli a blízko k tomu bylo i tentokrát. Poločasový výsledek 0:1 dokázali domácí srovnat až po sedmdesáti minutách, následovala rychlá penalta a vedení. Po vyloučení Baška pak domácí ještě potvrdili body dalším gólem.


Reportáž

Čechie nepřekvapila Býchory


Na domácím hřišti chtěla Čechie Tuklaty svého soupeře překvapit, ale Býchory si výhru zajistili třemi góly už v prvním poločase. Ve druhém zkušeně body pohlídali.


Reportáž

Lídr soutěže konečně na jaře za tři body


Předposlední tým tabulky hostil vedoucí celek, kterému se zatím příliš nedařilo. Ale v tomto zápase na tento fakt daly Pečky zapomenout a Žiželice převálcovaly. Tři branky si připsal Štěpán Růžička.


Celkový počet článků: 1021