Redaktor: Jirka Stoupa


EXPERT TIP

EXPERT TIP - 5.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2017-2018

19.09.2017 15:34

Říká se, že po pátém kole je přibližně jasno, kdo bude hrát o špici a kdo se bude strachovat o sestup. Uvidíme, čeká nás další várka fotbalu na okresních hřištích. Ale pro tipéry začíná pátým kolem druhá fáze tipovací soutěže, kde se po osmém kole dozvíme, který z tipujících natipoval nadcházející čtyři kola nejlépe a bude se moci těšit na poukázky do Sportovního centra TROJKA Kolín. Natipujte čtyři kola správně a můžete vyhrát! Páté kolo také může rozhodnout o třetím výherci první části.

Článek

Vyhodnocení Tipovačky 1. - 4. kola, sponzor Pivní prodejna Jiřího Keltnera

19.09.2017 12:51

Jak jsme již předeslali dříve, první fáze Tipovačky (1. - 4. kolo) je sponzorována Pivovarskou prodejnou Jiřího Keltnera. Pan Keltner věnoval do soutěže ceny pro první tři tipéry. A jak to dopadlo? Čtěte dále. 

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 4.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2017-2018

 Středočeský | Kolín | Okresní přebor
Středočeský Kolín 18.09.2017 20:29
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 4. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Reportáž

Nučice převrátily statistiky naruby a obraly laxní Plaňany


Pro Nučice jsou Plaňany v posledních letech neoblíbeným týmem a moc se jim proti nim nedaří. Navíc jsou Plaňany pasované na černého koně soutěže. To ale budou muset předvádět jiné výkony než dnes, protože se jim vůbec nedařilo a z Nučic odjíždějí tentokrát s prázdnou.


Reportáž

Krakovany otočily zápas po vyloučení Petra Kozla


Krakovanští šli do vedení krátce po zahájení utkání, ale ve druhém poločase domácí výsledek otočili. Jenže závěrečná desetimunitovka byla hodně divoká. Již před tím byl vyloučen hostujíící Petr Kozel, pak si domácí dali vlastní gól a dvě minuty před devadesátou minutou sebral tři body pro Krakovany vítěznou trefou Roman Hačka.


Reportáž

Dobropůl v devíti už odolávat nedokázala


Do utkání nastoupilo jen deset borců Dobrého Pole. Přesto drželi vyrovaný stav a dokázali i ohrozit soupeřovu bránu. Jenže po půlhodině hry se zranil Ondřej Štika a domácí této přesilovky dokázali rychle využít.


Reportáž

Libodřičtí nestíhali odvracet nájezdy Velimských


Těžký soupeř přijel do Libodřic. Velimští se prezentovali rychlou kombinační hrou a domácí borci nestíhali odvracet jejich útoky. Poločasový výsledek navýšili hosté krátce po pauze a o utkání bylo rozhodnuto.


Reportáž

Jevany přibalily Červenopečeckým na cestu domů jedenáct banánů


Utkání ovlivnila sedmá minuta, kdy byl za oplácení vyloučen hostující Milan Převrátil. Nerozhodný stav drželi hosté téměř celou půlhodinu, ale pak se spustila kanonáda domácích, kde se čtyřmi zásahy září nejlepší střelec soutěže David Janouch. Třemi góly se pak představil navrátilec Jan Popelka.


Reportáž

Ze šlágru kola byla po sedmi minutách jasná záležitost


Domácí AFK se pustilo do soupeře hned od začátku a v sedmé minutě svítil na ukazateli stav 2:0. Z celkových sedmi gólů má pět na svědomí útočné duo Růžička - Jedlička.


Reportáž

Tuklaty vezou z Býchor dva body


Tuklatští ubránily v Býchorech bezgólovou remízu a v penaltách vydolovali dva body. Za kritiku rozhodčího byl v závěru vyloučen domácí Jan Říha.


Rozhovor

Michal Macháček: Nastupuji sice v obraně, ale s velkou chutí do ofenzívy

 Středočeský | Kolín | Okresní přebor
Středočeský Kolín 15.09.2017 08:07

Michal Macháček, hráč třetího kola OP, začínal s fotbalem na plácku za barákem, kam si chodil kopat s bráchou. Na opravdový fotbal jej přivedl táta a Michal nyní ze své oblíbené pozice obránce sází góly jak na pásu. Do sítě rivala z Radimi šoupnul hned tři.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 4.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2017-2018

12.09.2017 14:49

Tipovačka první fáze soutěže o ceny jde do finále. Jak jsem předesílal, pro první tři tipéry v rámci 1. - 4. kola OP Kolín jsou připraveny ceny. Do soutěže webu Fotbal u nás je věnoval pan Keltner ze svého obchodu Pivovarská prodejna v Kolíně. Hodnotné šeky v cenách 500, 300 a 200 Kč obdrží od redaktora webu tři nejlepší tipéři. A zatím drží šanci několik z vás. A kdo nevyhraje v první fázi, má šanci v dalších dvou (5.-8. kolo a 9.-13. kolo), kde se bude začínat vždy od nuly. Ve čtrvtém kole na nás čeká opět sedmička napínavých zápasů, protože přebor je letos vyrovnaný a nevyzpytatelný.

Reportáž

Konečnou podobu výsledku dal Marek Hrstka


Hosté doháněli technickou převahu domácích nezměrnou bojovností, přesto minutu před koncem poločasu inkasovali. O výhře Plaňan rozhodl definitivně patnáct minut před koncem Marek Hrstka.


Reportáž

FOTO: Hattrick Macháčka rozhodl derby


Ostře sledované derby, na které přišlo stopadesát diváků, rozhodli pro sebe jasně domácí borci. Definitivní potvrzení výhry přišlo ale až v poslední desetiminutovce. Podívat se můžete i na fotky, jejichž autory jsou Ivo Procházka a Ivan Králík.


Reportáž

Podnecký rozhodl o výhře domácích minutu před koncem z penalty a Lukáš Lanc složil funkci


Červenopečečtí měli hosty na lopatě, ale nedokázali si výhru pojistit. Přišlo vyrovnání a strach o body. Nakonec rozhodla penalta o bodech pro domácí.


Reportáž

Hlavní rozhodčí se nedostavil k utkání a tak pískal "rozhodčí - laik"


Hosté si zajistili třígólový náskok už v prvním poločase a výhru udrželi až do konce. David Janouch opět splnil jeho průměrnou normu tří gólů na zápas.


Reportáž

Krakovany doma opět neprohrály


Těžký soupeř z Býchor přijel do Krakovan a po bezbrankovém utkání rozhodly pokutové kopy o dvou bodech pro domácí.


Reportáž

Branka Keltnera rozhodla o třech bodech pro Kouřim


Zápas aktuálně třetího a prvního týmu tabulky rozhodl jediný gól Jana Keltnera z prvního poločasu. Kouřimští tak nadále zůstávají jediným týmem s plným bodovým ziskem.


Celkový počet článků: 842