Redaktor: Jirka Stoupa


Reportáž

Utkání rozhodl Filip Kubalík


Ani jeden z trenérů si nebyl před utkáním jistý výkonem svého celku. Nakonec byli hladovější po úspěchu hosté. V závěru první půle a krátce po změně stran nasměroval Nučice za třemi body Filip Kubalík. Vítězství hostů pak v závěru pečetil Marek Šulc.

 

... podrobnosti připravujeme ...


Reportáž

Definitivně rozhodla poslední čtvrthodina


Jestřábka se v prvním poločase dostala do jednobrankového vedení, ale konečné rozhodnutí o výsledku utkání padlo až v poslední patnáctiminutovce, kdy domácí nasázeli další tři branky.

 

... podrobnosti připravujeme ...


Reportáž

Konárovičtí nezvládli závěr zápasu


První poločas skončil v Oseku bez branek, ale už po pár minutách druhé půle šli domácí do vedení. Hosté po dvaceti minutách vyrovnali, ale nezvládli poslední minuty. V pětaosmdesáté byl po druhé žluté vyloučen M. Vokoun, dvě minuty před koncem inkasovali rozhodující gól a vzápětí viděl červenou kartu i F. Žídek. Domácí tak získali důležité tři body.

 

... podrobnosti připravujeme ...


Reportáž

Pečky jsou na jaro dobře připravené


Domácím chyběli dva hráči základní sestavy, hosté zase měli problémy se složením obrany. Ale se ztrátami se lépe vyrovnali borci z Peček, kteří šli do vedení hned v druhé minutě utkání. Těsně před koncem využili hosté další ze svých šancí a dvougólové vedení dotáhli ke třem bodům. Hattrick zaznamenal Tomáš Jedlička.

 

... podrobnosti připravujeme ...


Reportáž

Vše podstatné se odehrálo v prvním poločase


Domácí Žiželice hostily v místním derby nedaleké Krakovany. A byli to hosté, kteří po čtvrthodině hry šli do vedení. Domácí ale třemi brankami skóre otočili. V závěru to byli opět hosté, kteří snížili na 3:2. V druhé půli ale branka již nepadla a tak se Žiželice ziskem tří bodů posunuly na druhé místo tabulky.

 

... podrobnosti připravujeme ...


Reportáž

Bečváry navýšily náskok na čele tabulky


Ve šlágru kola se v krásném, slunečném odpoledni a před solidní diváckou návštěvou představily na hřišti vedoucích Bečvár druhé Jevany. Po úvodní vyrovnané čtvrthodině patřila následující dvacetiminutovka domácím. Vypracovali si čtyřgólové vedení, které ovšem hosté v závěru korigovali z penalty. Když Jevany na začátku druhé půle snížily na 4:2, mohlo se schylovat k dramatu. Ale domácí nic neponechali náhodě a svoje vedení ještě pojistili.


Článek

Poslední novinky před jarní částí OP

24.03.2017 16:14

Před prvním kolem jsme vyzpovídali trenéry či zástupce dalších klubů, abychom vám přinesli nejčerstvější informace. Čtěte dále...

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 14.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2016-2017

23.03.2017 19:07

Blíží se okamžik, kdy se naplno rozjedou i okresní soutěže. Již o tomto víkendu můžeme očekávat první jiskření. Kdo je lépe připraven na vstup do jarní části se již brzy dozvíme. Ti z vás, kteří ještě netipovali, rychle tak učiňte. Nebojte se připojit i slovní komentář, proč daný výsledek tipujete. V záložce "TIP LIGA" pak můžete sledovat svoji úspěšnost a porovnávat. Pro nejlepší je na závěr připravena drobná odměna. A teď se již podívejte, jak první jarní kolo tipuje náš expert.

Článek

O víkendu vypuknou opět líté boje na okresních trávnících

22.03.2017 20:28

Zimní pauza je za námi a v sobotu a v neděli se začneme potkávat při okresních fotbalových bojích. Jak jsou jednotlivé týmy připraveny? Čtěte dále...

Článek

Břežany II. končí v Postřižínském přeboru

21.03.2017 18:49

STK okresního fotbalového svazu přijala 14. března 2017 žádost týmu Břežany II. o odstoupení z okresního přeboru.

Článek

Před sezónou se představuje Kouřim a Krakovany

07.03.2017 09:27

Jaro ťuká na dveře a my nahlédneme pod pokličku přípravy dalších dvou týmů...

Článek

Před jarní částí se představují další týmy

01.03.2017 09:50

Přinášíme vám další horké novinky z týmů okresního přeboru. Jak probíhá příprava v týmech Peček, Velkého Oseka a Libodřic?

Článek

Co je nového v týmech okresního přeboru?

01.03.2017 08:54

Zimní přestávka už skončila téměř u všech týmů okresního přeboru. Za necelé čtyři týdny začnou opět ostré boje o body do tabulky. Nahlédli jsme pod pokličku některých mužstev, abyste se dozvěděli, na co se můžete těšit.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - Podzimní.kolo Středočeský | Kolín | III. třída sk. B, 2016-2017

 Středočeský | Kolín | III. třída sk. B
Středočeský Kolín 03.12.2016 17:27
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v Podzimní. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Rozhovor

Petr Jandák, trenér SK Konárovice: Hrajeme s domácími hráči pro žízeň

 Středočeský | Kolín | Okresní přebor
Středočeský Kolín 01.12.2016 14:42

Loni se Konárovice zachraňovaly těsně před koncem soutěže, letošek mají rozehraný mnohem lépe. Po podzimní části jim patří osmá pozice s osmnácti body. Trenér Petr Jandák nám poskytl alespoň krátký komentář

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - Podzimní.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2016-2017

 Středočeský | Kolín | Okresní přebor
Středočeský Kolín 01.12.2016 14:03
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v Podzimní. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Rozhovor

Václav Jindra, trenér Sokola Zásmuky: Hráči si nejspíš mysleli, že to půjde samo

 Středočeský | Kolín | Okresní přebor
Středočeský Kolín 30.11.2016 20:38

Překvapivě až předposlední místo patří po podzimní části letošní sezóny týmu Zásmuk. Loni čeřili vodu v popředí tabulky, ale letošní začátek nepotkal Zásmucké v ideální formě. Hra se sice ke konci trochu zvedala, ale bodů přibývalo pomálu. Jak z toho ven, o tom jsem si povídal s trenérem Václavem Jindrou.

Rozhovor

František Machurka, trenér Sokola Jestřabí Lhota: Fotbal je krásná hra

 Středočeský | Kolín | Okresní přebor
Středočeský Kolín 30.11.2016 16:17

Po loňském osmém podzimním místě vystoupali borci Jestřábky letos na pěkné čtvrté místo a získali o devět bodů více. Jestřábku zdobí nízký počet inkasovaných branek a přestože málo gólů dávají, body to přináší. O uplynulé sezóně jsem si povídal s trenérem Františkem Machurkou.

Celkový počet článků: 649