Redaktor: Jirka Stoupa


Článek

Mirek Černý: Nejvíce bodů jsem nabral v tipech na zápasy Bečvár

22.07.2017 16:41

Tipérem okresu se stal bečvarecký forward Mirek Černý. Ale Mirek byl pro Bečváry mnohem platnější na hřišti. Jako útočník se stal střelcem týmu a je mezi pěticí nejlepších kanonýrů okresu. Však se také stal nejčastěji nominovaným hráčem do sestavy roku. Spolu jsme si povídali o tipech i o hře zvané fotbal.

Článek

Dobré Pole: Strach z nikoho mít nebudeme, ale respektovat musíme každý tým

19.07.2017 09:26

Společně s trenérem Jiřím Mašatou vám představujeme dalšího nováčka okresního přeboru, Sokol Dobré Pole. Dobráč si postup uhrá z prvního místa, když v závěru odrazil nápor Tuklat. Shodou okolností se ale v okresním přeboru opět oba potkají.

Článek

Čechie Tuklaty se vrací do okresního přeboru po osmnácti letech

18.07.2017 13:37

V roce oslav 95 let klubu Čechie Tuklaty se tomuto týmu podařilo splnění snu a z druhého místa postupují do okresního přeboru. Jak se na nový ročník chystají nám prozradil trenér Roman Nešpor.

Článek

Miloslav Klička relaxuje právě při fotbale

17.07.2017 16:32

Výraznou oporou Lestřabí Lhoty je stoper Miloslav Klička. Jak o něm říká jeho trenér, František Machurka, většinou je jeho výkon vynikající a jen když se mu nedaří, tak je výkon výborný. Však právě proto se Míla ocitl třináctkrát v sestavách jako hráč utkání.

Článek

Ondra Heres má v Lukášovi Málkovi pevnou oporu

16.07.2017 21:24

Jestřabí Lhota disponovala v uplynulém ročníku velice kvalitní defenzívou, která byla podpořena vynikajícími výkony obou brankářů. Ondřej Heres a Lukáš Málek dokázali dohromady vychytat devět nul, ve špičce jsou oba i v počtu minut neprůstřelnosti. Společně jsme pro vás připravili následující rozhovor.

Článek

Pro Bečváry je "B" třída výzvou, na kterou se všichni těší

16.07.2017 08:51

Vítězem uplynuého ročníku OP Kolín se staly Bečváry. Nováček soutěže překvapil všechny protivníky a suverénně obsadil první místo. O možnosti postupu se v celku vítěze hodně diskutovalo, zvažovalo se pro a proti, ale nakonec se Bečváry po dvaatřiceti letech do krajské soutěže podívají. O jejich plánech jsem mluvil s trenérem Josefem Kubou.

Článek

Nejtrestanější muž OP, Pavel Královský, mění dres

15.07.2017 15:49

Nejtrestanějším hráčem okresního přeboru byl v minulé sezóně kouřimský středopolař Pavel Královský. I přesto si jeho fotbalové výkony trenér velice cenil. Pavel nám poskytl krátký rozhovor právě na téma karet fe fotbale...

Článek

Potvrzeno - Jestřábka jde výš

13.07.2017 20:32

Soutěže ročníku uplynulého jsou dávno za námi, jsou známi postupující a sestupující, ale každoroční "škatulata, hejbejte se" udělají ještě několik změn. A protože počet týmů v 1.B třídě byl malý, dostala Jestřabí Lhota jako druhý tým okresu nabídku na postup. Její podmínkou ale bylo zařazení do "C" skupiny... O dalším vývoji nás informoval trenér Jestřábky, František Machurka.

Článek

Krajské soutěže jsou rozděleny

07.07.2017 14:02

Na webu krajského fotbalového svazu (SKFS.CZ) jsou rozdělené skupiny krajských soutěží.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - Roční.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2016-2017

 Středočeský | Kolín | Okresní přebor
Středočeský Kolín 30.06.2017 13:54
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v Roční. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Článek

SK Žiželice: Jako nováček jsme získali třetí místo

30.06.2017 11:31

Žiželičtí se velice brzy adaptovali v okresním přeboru a vlastně od počátku soutěže se drželi v popředí tabulky. Dokázali poskládat zajímavý tým, jehož výkony proměňoval na góly Kubelka, který, přestože odehrál jen podzimní část, se udržel na třetím místě střelecké tabulky stejně jako tým Žiželic.

Článek

FC Jevany: Jaro bylo z naší strany katastrofální

30.06.2017 11:20

Loni druhé Jevany pokračovaly i na podzim v kvalitních výkonech. Jevanští sice začali krutou domácí porážkou s nováčkem, ale po podzimu jim patřila druhá příčka. Ovšem jaro nezastiho Jevanské v optimální pohodě, se ziskem pouhých třinácti bodů jim patří v jarní tabulce až dvanáctá příčka a celkově skončili pátí. Ovšem už teď se v Jevanech mluví o plánech na návrat na výsluní v příštím ročníku.

Článek

Sokol Zásmuky: Měli jsme pocit, že to půjde samo

30.06.2017 11:00

Zásmuky válely ještě nedávno v krajských soutěžích. Po sestupu zpět do okresu zde strávily pouhé tři sezóny a jdou ještě níž. Zásmučtí v loňském ročníku hráli špici tabulky, ale katastrofální úvod letošní soutěže je přišpendlil na spodek tabulky, odkud už se nedostali. Sestupový ročník hodnotil hrající trenér Martin Čapek.

Článek

SK Konárovice: Nevíme, kdo za nás pojede ještě někdy do Oseka

30.06.2017 10:41

Konárovice, stejně jako Osek, zakončily sezónu na stejném místě jako loni (12.), ale sestupu se letos bohužel nevyhnuly. Tristní byla obzvlášť bilance ze hřišť soupeřů, kdy jediné tři body získali Konárovičtí v Zásmukách. Zajímavostí je, že ani jeden jejich zápas neskončil remízou. Hodnocení ročníku nám poskytl hrající trenér Petr Jandák.

Článek

Viktoria Velký Osek: Týmu chybí lídr, který by to seřval...

30.06.2017 10:04

Letos o pět bodů méně než loni, stejná jedenáctá příčka, ale na záchranu to díky velkému počtu sestupujících nestačilo. Mizernou hru na venkovních hřištích (jen 4 body) nedokázaly nahradit body z domácích zápasů (21). Zabránit sestupu nedokázalo ani zlepšené jaro, když Viktoriáni získali o devět bodů více než na podzim. Pravděpodobně svoji poslední sezónu v roli trenéra týmu hodnotil Jiří Sodoma.

Článek

Sokol Plaňany: Po dardě v Krakovanech nás už všichni posílali do trojky

30.06.2017 09:45

Pět nul Hradeckého, góly Proskočila, Švehlova dirigentská taktovka a zarputilost M. Freunda, to jsou znaky zdobící Plaňanské. Po podzimu jedenácté, v prvním jarním kole debakl v Krakovanech, ale nakonec z toho bylo páté místo v jarní tabulce a záchrana z celkového desátého místa. Je to o dva body méně než loni a i dvě příčky mínus. Hodnocení sezóny nám poskytl Petr Břichnáč, kapitán a trenér v jarní části soutěže.

Článek

TJ Nučice: Na plac museli béčkaři a výrazně nám pomohli

30.06.2017 09:27

Solidní defenzívní hra zdobila tým Nučic, kterému se podařilo získat 33 bodů. To je o tři body méně a dvě příčky níže než v loňském roce. Letos to stačilo na devátou pozici. Zajímavostí je, že Nučice jsou jediným týmem, který v podzimní části ztratil body s odstupujícími Břežany. Sezónu pro nás hodnotil stabilní člen týmu Jan Vedral.

Článek

TJ Kouřim: Pokud se málo trénuje, musí se to pouze ubojovat

29.06.2017 20:29

Loni čeřili Kouřimští čelo tabulky a skončili na čtvrtém místě. Letošní ročník je nezastihl v optimální formě a patří jim až desátá příčka. Kouřimští také neustále zápasí s vysokým počtem karet a jsou nejtrestanějším týmem v čele s jejich špílmachrem Královským, který viděl hned dvě červené a patnáct žlutých karet. Hodnocení pro vás sestavil končící trenér Martin Snížek.

Článek

FK Libodřice: Velký počet červených nám dělal problémy

29.06.2017 20:02

V loňské sezóně se Libodřičtí téměř až do konce bránili sestupu a zakončili ročník na desátém místě. Letošní rok byl o něco lepší, ale vzhledem k velkému počtu ohrožených neměli také dlouho jistotu. Ale konečné umístění je o tři místa lepší - sedmá příčka. Jak jsou spokojeni v Lobodřicích nám prozradil trenér Lukáš Lanc.

Celkový počet článků: 784