Redaktor: Jirka Stoupa


Rozhovor

Hlavně když to šlape týmu, tvrdí Štěpán Růžička

 Středočeský | Kolín | Okresní přebor
Středočeský Kolín 18.01.2018 21:09

Druhý nejlepší střelec okresního přeboru, Štěpán Růžička, se po vašem hlasování stal králem podzimu. Do sezóny nastupoval po zranění a tak počet odehraných minut je relativně nízký. Přesto se zapsal výrazně do povědomí fanoušků, kteří v něm už zase vidí oporu pečeckého týmu.

Článek

Stovku mám za 10,4, prozradil David Janouch

17.01.2018 16:45

Davidovi Janouchovi z Jevan to v podzimní části střílelo a stal se se sedmnácti zásahy králem střelců. První polovina sezóny byla ale mnohem úspěšnější. Nejen o tom proč, ale i o ostatních zajímavostech fotbalu jsme s Davidem hovořili.

Článek

Pro první přátelák si Kutná Hora pozvala nedalekou Čáslav

15.01.2018 19:26

Sparta Kutná Hora - FK Čáslav 1:6 (0:1). O víkendu odehrály první přátelské utkání v nové sezóně týmy domácí Sparty Kutná Hora a nedaleké Čáslavi. Jednalo se o typicky první utkání po zimní pauze, přesto trenéři získali určité informace. 

Článek

V jedenadevadesáti zápasech padly téměř čtyři stovky gólů

30.11.2017 12:49

Tabulka po podzimní části je známá, Pečky přezimují jasně na čele se solidním nískokem do jarní části. Na dně tabulky jsou odříznuté dva týmy. Co statisticky zajímavého ještě přinesly odehrané zápasy?

Rozhovor

Kuba Lindner nám prozradil, jak tráví zimní pauzu

 Středočeský | Kolín | Okresní přebor
Středočeský Kolín 28.11.2017 12:27

Jakub Lindner se jako jediný v tomto ročníku dostal dvakrát na pozici hráče kola a redakce Fotbal u nás mu opět může gratulovat. Je to známka toho, že se mu závěr podzimní části vydařil. V posledním zápase proti Kouřimi ho trenér postavil na beka a i s touto rolí se vypořádal Kuba náramně. 

Článek

Majitelé výherních poukazů baru ALCATRAZ jsou známi

21.11.2017 09:08

Skončila podzimní část na trávnících, skončila i třetí fáze tipovačky kolínského okresního přeboru. Tentokrát se deváté až třinácté kolo tipovalo oo ceny Baru ALCATRAZ v Kolíně. Kdo a jaké ceny získal se dozvíte v článku.

Reportáž

V hlavní roli byli Krakovanští


Do poločasu 0:3, v závěrečných pěti minutách viděl hostující Vodvářka dvakrát žlutou kartu a byl vyloučen, přesto hosté přidali ve druhé půli další dva góly. Krakovany deklasovaly Plaňany na jejich hřišti 0:5.


Reportáž

Velim se ve druhém poločase strachovala o body


Jasnou záležitostí mělo být utkání Dobrého Pole, které na domácím hřišti hostilo tým Velimi. Po průběhu první půle a dvoubrankovému vedení hostů tomu vše také nasvědčovalo. Ale domácí ze zápasu udělali po přestávce ještě drama.


Reportáž

Důrazná hra Libodřic Jevanům nesvědčí


Několik málo tipujících věřilo, že domácí získají v tomto zápase nějaké body. O tom, že v Libodřicích nakonec zůstávají body všechny, rozhodl důraz domácích a vyloučení Hybnera.


Reportáž

Červené Pečky opět nepřekročily stín mizerné střelecké potence


Pod dojmem dvoubrankového vedení Nučičtí ve druhé půli polevili a hosté měli šance na zdramatizování zápasu. Jenže proměňování šancí je u Červenopečeckých velkou slabinou a tak domácí mohli přidat další dva góly.


Reportáž

Pečky v sezóně nepoznaly hořkost porážky


Šlágr tohoto kola se odehrál na hřišti v Kouřimi, kde byl hostem vedoucí tým tabulky AFK Pečky. Přestože mírným favoritem byli hosté, domácí se rvali o každý míč, aby nakonec Kouřimští těsně podlehli. 


Reportáž

Býchory nadělily Žiželicím sedmičku


Tipéři věřili stoprocentně domácímu týmu, ale po prvním poločase nic jasného nebylo. Jenže do druhého poločasu nastoupily úplně jiné Býchory a výsledek se brzy dostavil.


Reportáž

Nováček z Tuklat přezimuje v horní polovině tabulky


Oba týmy toužily po třech bodech, ale ty nakonec zůstaly doma. Po dvou brankách Vondráčka hosté vykřesali naději, ale definitivní podobu výsledku dal domácí Blaščok.


Rozhovor

S tátou o sobě na place dobře víme, prozradil Milan Pánek mladší

 Středočeský | Kolín | Okresní přebor
Středočeský Kolín 17.11.2017 20:14

Dvanáctým hráčem kola jste svým hlasováním zvolili talentovaného Milana Pánka, ofenzívního mladíka Libodřic. Jeho mužstvo vydřelo v Radimi remízu, ale druhý bod už neodvezli. Milanovi zápas vyšel, vstřelil gól a hlavně měl dostatek kamarádů, kteří hlasovali. S Milanem jsme připravili pro vás rozhovor.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 13.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2017-2018

16.11.2017 09:25

Než spadne opona za podzimní částí OP, zbývá sehrát poslední kolo. A také ho natipovat, protože stále máte šanci získat ceny z poslední fáze tipovačky kolínského okresu. Zatím je na čele s jedenadvaceti přesnými tipy čtveřice Z. Jirkovský, M. Jambor, J. Jetmar a J. Hervert následováni dalšími, kteří mají o bodík méně. A kdo je tím tajemným sponzorem? BAR ALCATRAZ KOLÍN!! A o co budou bojovat hráči na hřištích? První místo je jasné, ale kdo bude mít celou zimu černého Petra ještě jisté není. Přijďte podpořit své borce na poslední mač. Jen si zkontrolujte hrací den a čas, protože dochází ke změnám... Aktéři si chtějí užít závěrečnou dokopnou.

Reportáž

Libodřice dokázaly pokaždé gólově odpovědět


Radimská Viktorie v utkání třikrát vedla, ale hosté zvládli vždy vyrovnat. V penaltovém rozstřelu ale už nestačili a odvážejí si jen bod.


Reportáž

Červené Pečky ztratily dva body po vyloučení Přiklopila


Hosté se v Pečkách ujali vedení, ale domácí dokázali skóre otočit. Jenže v šedesáté minutě oslabil svůj tým Přiklopil a hosté dovedli zápas do penalt, ve kterých získali i druhý bod.


Celkový počet článků: 944