Redaktor: Michal Špírek


Článek

Známe semifinalisty PKFS! Suverén Krajského přeboru Tachov je ze hry venku!

26.04.2018 17:02 0

Pohár krajského fotbalového svazu nabídl ve středu 25. dubna tři duely. Po úspěchu Rokycan, které přešly přes Zruč již před týdnem, tak bylo dohráno kompletně čtvrtfinále.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 19.kolo Jihočeský | 1.A třída sk. A, 2017-2018

26.04.2018 12:36 0

Dalším expertem je strakonický Jiří Máška, který se může chlubit parádní bilancí - trefil se v každém z posledních tří kol! Staň se Expertem pro následujíci kolo i ty. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod. Budeme rádi, když se aktivně zapojí co nejvíce hráčů soutěže!

Reportáž

Domácí po parádním představení chtěli přejet i Dub


 Již v šesté minutě šel domácí tým do vedení zásluhou J.Staše a určil ráz poločasu.


Článek

Trenér Miroslav Koláček už fotbalisty Nemanic nepovede

24.04.2018 17:33 0

Jak nás informovali z klubu na naší mailovou adresu, SK Nemanice odvolaly od týmu mužů trenéra Koláčka. Ten tak tým nekoučoval ani celou sezónu. Nemanice v posledním kole prohrály v derby se Čtyrákem 0:4. Předtím padli Nemaničtí taktéž vysoko 0:5 s Dobrou Vodou. V tabulce jsou ale Nemanice v klidném středu s 26 body.

Rozhovor

Jiří Carda už nechtěl pokračovat v Krumlově, poprvé tak změnil dres. Stal se hlavní zbraní Plané

 Jihočeský | 1.A třída sk. A
Jihočeský 24.04.2018 17:07 0

Plánský útočník Jiří Carda byl zvolen Hráčem 17. kola po výhře svého celku v Bavorovicích. Vytáhlý střelec nezahálel ani v posledním kole a gólem skolil Sedlec. Jak se zrodil jeho přestup k budějovickému letišti a jaký klub v Plané našel, i na to jsme narazili v rozhovoru.

Článek

FOTO z I.A dorostu: Vimperk se s Blatnou přetahuje o postup, vzájemný zápas skončil remízou

23.04.2018 21:53 0

O budoucnost mají kluby Vimperku a Blatné postaráno. Podívejte se na fotky ze zápasu dorostů z dílny Zdeňka Formánka.

Reportáž

Ticháčkovy góly z prvního poločasu zařídily Pačejovu výhru v Losiné


V 18. kole jsme zajížděli Pačejovští na jih Plzeňska, kde se střetli se sousedem v tabulce, s týmem  Losiné. Tohoto soupeře na podzim doma dokázali porazit velmi těsně 4:3. Hrálo se za slunného počasí na velmi tvrdém povrchu.

 


Článek

Reprezentace ČR bude hrát v Domažlicích

23.04.2018 17:48 0

Domažlický stadion Střelnice zažije ve středu 2. 5. 2018 v 11:00 mezistátní utkání ve fotbale žen U17 mezi reprezentacemi ČR a Německa. Reprezentaci  žen U 17 vede jako hlavní trenér bývalý trenér TJ Jiskra Domažlice Milan Matejka.

Reportáž

FOTO: Vimperk v první půli proti Lokomotivě dvakrát srovnal, body se tak dělily


Vimperk si udržel budějovického soupeře v tabulce na rozdíl šesti bodů. Lokáda v zápase dvakrát vedla, spokojit se musela s remízou. Ve druhém poločase už góly nepadaly.


EXPERT TIP

EXPERT TIP - 18.kolo Jihočeský | 1.A třída sk. A, 2017-2018

19.04.2018 02:56 0

Souhlasíte při odhadu vývoje zápasů dalšího kola s Petrem Hynštem, hráčem Velešína? Staň se Expertem pro následujíci kolo i ty. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Reportáž

Máška po týdnu opět mířil přesně, tentokrát to Junioru stačilo na bod


Vacov doma uhrál proti Strakonicím bod. Za hosty vstřelil jediný gól opět Máška, který tak na jaře zařídil svému celku už čtyři body...


Reportáž

Domácí nedali Vitějovicím šanci


Vitějovičtí hrají velmi dobře, ale ve Ktiši dostali od týmu, který míchá kartami, půltucet.


Celkový počet článků: 2492