Redaktor: Michal Špírek


Článek

Přehled Hráčů podzimu jednotlivých soutěží Středočeského kraje

18.01.2018 10:00

Po dobu dvou měsíců jste mohli podpořit vašeho favorita v sestavách podzimu. Ty sestavili buď redaktoři fotbalunas.cz nebo nám tipy na nominované hráče poskytli naši čtenáři. Kdo ovládl hlasování ve Středočeském kraji? Už v pátek 19. ledna oznámíme finálovou jedenáctku z vítězů sestav podzimu s nejvíce obdrženými hlasy z celé České republiky, ze které bude probíhat losování o hodnotné ceny od SportFotbal.cz!

Článek

Kdo ovládl hlasování a stal se Hráčem podzimu na Vysočině?

18.01.2018 09:58

Po dobu dvou měsíců jste mohli podpořit vašeho favorita v sestavách podzimu. Ty sestavili buď redaktoři fotbalunas.cz nebo nám tipy na nominované hráče poskytli naši čtenáři. Kdo ovládl hlasování na Vysočině? Už v pátek 19. ledna oznámíme finálovou jedenáctku z vítězů sestav podzimu s nejvíce obdrženými hlasy z celé České republiky, ze které bude probíhat losování o hodnotné ceny od SportFotbal.cz!

Článek

Přehled Hráčů podzimu jednotlivých soutěží Jihočeského kraje

18.01.2018 09:56

Po dobu dvou měsíců jste mohli podpořit vašeho favorita v sestavách podzimu. Ty sestavili buď redaktoři fotbalunas.cz nebo nám tipy na nominované hráče poskytli naši čtenáři. Kdo ovládl hlasování v Jihočeském kraji? Už v pátek 19. ledna oznámíme finálovou jedenáctku z vítězů sestav podzimu s nejvíce obdrženými hlasy z celé České republiky, ze které bude probíhat losování o hodnotné ceny od SportFotbal.cz!

Článek

Přehled Hráčů podzimu jednotlivých soutěží Plzeňského kraje

18.01.2018 09:55

 

Po dobu dvou měsíců jste mohli podpořit vašeho favorita v sestavách podzimu. Ty sestavili buď redaktoři fotbalunas.cz nebo nám tipy na nominované hráče poskytli naši čtenáři. Kdo ovládl hlasování v Plzeňském kraji? Už v pátek 19. ledna oznámíme finálovou jedenáctku z vítězů sestav podzimu s nejvíce obdrženými hlasy z celé České republiky, ze které bude probíhat losování o hodnotné ceny od SportFotbal.cz!

Článek

Přehled Hráčů podzimu jednotlivých soutěží Moravskoslezského kraje

18.01.2018 09:53

Po dobu dvou měsíců jste mohli podpořit vašeho favorita v sestavách podzimu. Ty sestavili buď redaktoři fotbalunas.cz nebo nám tipy na nominované hráče poskytli naši čtenáři. Kdo ovládl hlasování v Moravskoslezském kraji? Už v pátek 19. ledna oznámíme finálovou jedenáctku z vítězů sestav podzimu s nejvíce obdrženými hlasy z celé České republiky, ze které bude probíhat losování o hodnotné ceny od SportFotbal.cz!

Článek

Nový písecký trenér Rostislav Grossmann: Jsme schopní sestavit kvalitní tým z hráčů, kteří tady jsou

14.01.2018 20:00

Začátek roku 2018 je v FC Písek ve znamení trenérských změn u A-týmu a důsledkem toho také u staršího dorostu. V pozici hlavního trenéra byl třetiligovému kádru v pondělí 8. ledna představen Rostislav Grossmann, který se pokusí naplnit vyřčené cíle a dotáhnout se se svými svěřenci do nejvyšších pater tabulky ČFL.

 

Článek

FOTO z Tipsport ligy: Brněnská Zbrojovka udolala Znojmo

14.01.2018 19:54
Za neustávajícího deště dokázali fotbalisté Zbrojovky zvítězit i ve druhém zápase zimní Tipsport ligy. Tentokrát porazili fotbalisty ze Znojma nejtěsnějším rozdílem 1:0.
Článek

FOTO: Litoměřicko podlehlo Varnsdorfu

14.01.2018 18:42

První zápas v rámci zimní přípravy odehráli hráči Litoměřicka ve středu 10. ledna, na českolipské umělce jim byl soupeřem druholigový FK Varnsdorf.

Článek

FOTO: Zápy si užily zápas proti Mladé Boleslavi, Vltavín dokázal remizovat se Žižkovem v malém pražském derby a Vyšehrad přišel v závěru o skalp Příbrami

14.01.2018 18:35

Start roku je v rámci zimní přípravy ideálním termínem, kdy si profesionální kluby zvou na rozehrání slabší soupeře. Tento víkend se odehrály další zajímavé zápasy. Ve dvou soubojích proti druholigovým soupeřům se zrodila remíza, pouze Mladá Boleslav si dokázala porazit Zápy.

Článek

Prvoligový soupeř ukázal kvalitu. Písečtí fotbalisté se utkali s Teplicemi

11.01.2018 17:19

Trenér Rostislav Grossmann se ve středu odpoledne poprvé postavil na lavičku třetiligového A-týmu FC Písek, aby ho dva dny po zahájení přípravy vedl v úvodním přátelském duelu, v němž se žlutomodří utkali s účastníkem naší nejvyšší soutěže, týmem FK Teplice.

 

Článek

Domažlice pokořily obranu Viktorie Plzeň čtyřmi brankami, favorit přesto uspěl

11.01.2018 16:55

Ve středu 10. ledna se Domažlice utkaly ve svém prvním přípravném zápase s prvním týmem tabulky nejvyšší soutěže, Viktorkou Plzeň. A diváci byli svědky parádní přestřelky.

Článek

Písek zahájil přípravu a chce napravit rozpačitý podzim

09.01.2018 12:30

V pondělí 8. ledna krátce před čtvrtou hodinou odpolední předstoupili před hráče, kteří se budou ucházet o místo v třetiligové sestavě FC Písek, členové výkonného výboru klubu Milan Nousek st., Leoš Gornický a Jaroslav Hrdlička.

Článek

Ústí nad Orlicí vyzvalo lídra první ligy, Viktorii Plzeň. Výkon účastníka ČFL ocenil i trenér Vrba

08.01.2018 17:53

Fotbalisté Jiskry vstoupili do nového roku utkáním na trávníku lídra nejvyšší ligové soutěže. Ústečtí hráči si zahráli proti celé řadě bývalých i současných reprezentantů a rozhodně nezklamali. 

Článek

Sabou už není trenérem Králova Dvora, Vltavín se v přípravě utká se Spartou, Ústí si užije zápas s Plzní

03.01.2018 10:26

Co je nového v ČFL? Sledujeme dění v klubech před startem zimní přípravy...

Článek

Písek povede na jaře nový trenér, Prášila vystřídal Rostislav Grossmann

03.01.2018 10:14

Na začátku zimní přípravy A-týmu FC Písek, který je naplánovaný na pondělí 8. ledna, nepředstoupí před hráče dosavadní hlavní trenér Ondřej Prášil, ale lodivod staršího dorostu Rostislav Grossmann. 

Článek

Ve Strakonicích se chystá předsilvestrovské derby fanoušků pražských "S"

14.12.2017 09:20

O druhém svátku Vánočním 26. 12. 2017 se od 14:00 hodin uskuteční již tradiční fotbalové utkání strakonických fanoušků Sparty a Slavie. Hrát se bude na hřišti u Lidlu (v případě nepříznivého počasí pak na umělé trávě na Sídlišti).

Článek

Sestavy podzimu v soutěžích Moravskoslezského kraje. Kdo podle vás nejvíce zazářil?

05.12.2017 12:11

 

Ideální sestavy jsme za pomoci našich informátorů sestavili hned v několika soutěžích. Hlasujte až do půlky ledna pro své favority a pomozte jim k získání některé z cen

Článek

Sestavy podzimu v plzeňských soutěžích. Kdo podle vás nejvíce zazářil?

05.12.2017 11:40

 

Ideální sestavy jsme za pomoci našich informátorů sestavili hned v několika soutěžích. Hlasujte až do půlky ledna pro své favority a pomozte jim k získání některé z cen

Článek

Sestavy podzimu v jihočeských soutěžích. Kdo podle vás nejvíce zazářil?

05.12.2017 11:32

Ideální sestavy jsme za pomoci našich informátorů sestavili hned v několika soutěžích. Hlasujte až do půlky ledna pro své favority a pomozte jim k získání některé z cen

Článek

Remízový král z Plané chce na jaře zlepšit především domácí výsledky

05.12.2017 10:12

SK Planá loni obstála v nováčkovské sezóně v I.A třídě. V aktuálním ročníku čekali Plánští na první výhru až do pátého zápasu, ale nakonec se s Vimperkem srovnali na dvaceti bodech ve středu tabulky. Přinášíme další podzimní hodnocení...

Celkový počet článků: 2333