Redaktor: Karel Vlasák


Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - Roční.kolo Středočeský | Mělník | Okresní přebor , 2016-2017

 Středočeský | Mělník | Okresní přebor
Středočeský Mělník 30.06.2017 20:15 0
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v Roční. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - Roční.kolo Středočeský | 1.B třída sk. B, 2016-2017

 Středočeský | 1.B třída sk. B
Středočeský 30.06.2017 19:49 0
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v Roční. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Rozhovor

Hráč 26. kola David Šteiner: Poperu se o to, abych dostal čuchnout v áčku!

 Středočeský | 1.B třída sk. B
Středočeský 22.06.2017 21:18 0

Další ročník soutěže je za námi a my se loučíme rozhovorem s mladým brankářem FK Neratovice-Byškovice Davidem Šteinerem (17). Ten stíhá působení v dorostu i v obou mužských týmech a už se těší na další sezónu. V ní by rád přidal další starty v divizním A-týmu!

Rozhovor

Hráč 25. kola Tomáš Dufek: Jestli nepřijde laso ze Sparty, zůstanu do konce svého fotbalového života v Pěčicích!

 Středočeský | 1.B třída sk. B
Středočeský 22.06.2017 08:46 0

Byla by velká škoda ochudit se o rozhovor s nejlepším hráčem 25. kola soutěže. A přestože sezóna již skončila, my se nyní k tomuto kolu vracíme v rozhovoru s brankářem Pěčic Tomášem Dufkem (28). S ním jsme se bavili o tom, jak se chytá za precizní obranou Pěčic i o tom, jaké bylo jeho působení v Mladé Boleslavi.

Reportáž

Velký Borek se s I.B třídou loučí vysokou prohrou


Šanci na záchranu ještě před zápasem živili fotbalisté Velkého Borku. V samotném utkání ale už od 4. minuty prohrávali a postupem času bylo jasné, že na body nedosáhnou. S celkovým ziskem 23 bodů tak sestupují.


Reportáž

V zápase prvního a posledního se překvapení nekonalo


Hned od úvodu zápasu bylo jasné, že Dlouhá Lhota si ani ve své derniéře první výhru sezóny nepřipíše. Hosté z Kel byli jednoznačně lepší a již v první půli si vypracovali pětigólový náskok.


Reportáž

Bakov se po prohře na penalty loučí s I.B třídou


Zvrátit osud nedokázali v posledním kole fotbalisté Bakova nad Jizerou. Ti sice v poslední minutě zásluhou Zajíčka vyrovnali na 2:2, prohra v penaltách je ale poslala do okresního přeboru.


Reportáž

Mělník v přímém souboji uhájil 4. místo


Žádný velký boj se ale v derby nekonal. Domácí si totiž už během první půle vypracovali pohodlný tříbrankový náskok, a tak ve druhé půli nebylo moc o co hrát. Pro oba týmy tak skončila úspěšná sezóna.


Reportáž

Tomíček šesti góly zničil Vitanu!


Vynikající střelecký kousek si schoval na poslední kolo střelec DBSK Radek Tomíček. Ten totiž zatížil konto Byšic hned šesti brankami a výrazně tak přispěl k debaklu v poměru 9:2.


Reportáž

Dynamo v přímém souboji o 7. místo přetlačilo Slavoj


Ačkoli se ani jednoho týmu netýkal boj o záchranu či postup, bylo v Nelahozevsi o zábavu postaráno. Hrálo se totiž o 7. místo v tabulce. Domácí byli v tomto boji úspěšnější díky povedené první půli. Hosté korigovali až v závěru.


Reportáž

Pěčice dokonaly svou jízdu proti Benátkám B!


Celé jaro bez jediné prohry dokázali zkompletovat fotbalisté Pěčic. Proti Benátkám B to vypadalo na teprve třetí bodovou ztrátu, v nastaveném čase se však prosadil Flachbart a zařídil domácím pojistku na 2. místo v tabulce.


Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 30.kolo Středočeský | Mělník | Okresní přebor , 2016-2017

 Středočeský | Mělník | Okresní přebor
Středočeský Mělník 19.06.2017 11:29 0
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 30. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Reportáž

Výhra Všestudům na postup nestačila


Až do posledního kola bojovaly Všestudy o vítězství v OP Mělník. Svou úlohu proti Dolním Beřkovicím zvládly, po výhře Vojkovic ale zůstávají na druhém místě. I tak ale předvedly vynikající sezónu s parádním koncem.


Reportáž

Řepín ztratil náskok a loučí se prohrou


Sestup do III. třídy a navíc prohra v posledním utkání - to je realita, kterou musí skousnout na Řepíně. Hosté si sice v první půli vytvořili náskok, po pětinásobném střídání o přestávce o něj ale přišli a nemají ani bod.


Reportáž

Kostelec se s výborným jarem rozloučil další výhrou


Vynikající jarní část sezóny, ve které nejen unikli ze sestupových pozic, ale dokonce se probojovali na 7. místo tabulky, uzavřeli fotbalisté Labského Kostelce. K výhře v Lobkovicích přispěl dvěma zásahy T. Novák.


Reportáž

Vojkovice jsou mistry OP Mělník!


Je to potvrzené! Nejlepším týmem letošní sezóny je SK Vojkovice. Hosté šli v Obříství do vedení již v 1. minutě a do konce zápasu ho pouze navyšovali. V příští sezóně si tak Vojkovičtí vyzkouší I.B třídu!


Celkový počet článků: 1274