Obrazem: Rezervě Tatranu Rakovník se generálka povedla, Vroutek porazila 5:2

0
Ostré zápasy jsou už za rohem a na řadu přišly víkendové generálky. Rakovnickému Tatranu B se povedla, Středočeši nasázeli Vrouteckým pět branek.

První poločas přinesl ze strany domácích rozháranou hru plnou chyb a nepřesností. Hosté působili fotbalovějším dojmem, ale do vedení šli domácí, když skóre otevřel po deseti minutách střelou z velkého vápna M. Kučera - 1:0. Za dvě minuty ale bylo srovnáno poté, co hosté pronikli středem hřiště a propálili Tůmu – 1:1. Vedení domácím vrátil po Vránově krásné přihrávce Kingsley Omovie, kterému stačilo nastavit pouze placírku – 2:1. Hosté ale srovnali navlas stejným způsobem jako po prvním inkasovaném gólu – 2:2. V závěru poločasu mohl strhnout vedení na stranu domácích Vrána, ale brankář zasáhl bravurně.

Druhá část už byla ze strany domácích mnohem lepší. Hlavně co se týče defenzivní činnosti. V 53' tvrdě pálil Borsuc. Míč byl sražen k Sajnerovi, který nádherným „rohlíčkem“ obstřelil brankáře a poslal míč do šibenice – 3:2. Chvilku na to to byl opět nestárnoucí rychlík, který měl prsty v Čermákově gólu, protože na penaltě svedl souboj s protihráčem, ale na poslední chvíli pustil letící centr mezi nohama, kam naběhl Čermák a snadno zakončil do odkryté branky – 4:2. Poslední gól přišel v 68', kdy Sajner „lahůdkovou“ uličkou vysunul Omovieho, který šel sám na brankáře a mazácky jej obstřelil – 5:2.

Miroslav Hájek, hrající asistent Tatranu: „První poločas nebyl z naší strany vůbec dobrý. Naší hře chyběl pohyb s míčem i bez něho a hlavně jednoduchost. Po přestávce už to bylo mnohem lepší, jen je špatné, že jsme neodehráli generálku alespoň v podobné sestavě, ve které se představíme ve Velké Dobré.“

Tatran B: Tůma – Jiřík, L. Šika (9. Kroupa), Borsuc – M. Kučera, Vild (72. L. Skoupý) – Čermák, Hájek, Vrána (46. Přibyl) – Sajner, Kingsley Omovie (75. F. Skoupý). Mužstvo vedl hrající asistent: Miroslav Hájek.

Rezerva Tatranu se představí v prvním mistrovském utkání v sobotu 26. srpna od 17h na hřišti Velké Dobré.

Štítky

Přátelské utkání Středočeský | 1.B třída sk. A TJ Tatran Rakovník B Ústecký | 1.A třída sk. B FK Vroutek

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.