Sobotní generálka Krakovan v Pátku. Pátek - Krakovany 1:1

0
V sobotu jsme odjeli k našemu poslednímu přáteláčku na krásné hřiště a s ještě hezčí hospůdkou do Pátku. Zjistili jsme, že silná ekonomika ČR má i své nevýhody. Všichni jezdí na dovolené a pak není s kým hrát fotbal. Takže z Krakovan vyrazila malá úderná jednotka v počtu 11 hráčů.

Sestava: Douděra - Věříš, Kozel, Tlučhoř, Kutil - Chvojka, Sixta, Dostál, Olexa - Špinka, Novotný

Trenér nám dal jasné pokyny. Hlavně nedostat bůra a s tím jsme šli do zápasu od první minuty. Ve druhé minutě jsme však zjistili, že Pátek taky není v nejsilnější sestavě, tak proč si nezkusit nahrát. Zápas byl vyrovnaný. Pátek držel víc míč. My měli více gólových šancí. Jednu z nich proměnil Tomáš Sixta krásnou střelou do šibenice. Vzpomněl na svá mladá léta. Poločas skončil 0:1 pro Krakovany.

Na druhý poločas jsme sehnali další dva hráče.  Doplnili nás Robovský a Šindelář. Oba se zapojili v průběhu druhého poločasu. Obrázek hry byl stejný. Jak se blížil konec zápasu, oběma mužstvům docházely síly. Pátek dvě minuty před koncem ze samostatného úniku vstřelil vyrovnávací gól na 1:1. Domací měli ještě dvě šance, které chytil Zdenda Douděra.

Příprava je tedy za námi. Celkově ze 4 zápasů jsme uhráli 1 výhru - 1 remízu - 2 prohry se skóre 9:8. Hráli jsme převážně s celky z vyšší soutěže, takže výsledky poměrně solidní. Celkově nastoupilo v zápasech 20 hráčů. Tréninková účast byla překvapivě vysoká a v průměru chodí 14 lidí na trénink.

Teď už vyhlížíme první mistrák s Dobrým Polem a uvidíme, co nám okresní přebor 2017/2018 přinese. :)