Družební přátelské utkání s Dolní Lomnou 11.11.2017.

0
SK Slavoj Petřvald-SSK Dolní Lomná

A zase jsme se dočkali! Přátelé a kamarádi z hor si opět našli čas a přijeli si zahrát přátelské utkání s SK Slavoj Petřvald.
Na úvítanou opět náš pán předseda rozdával každému účastníkovi zápasu a i divákům,ROZUMNĚ ULOŽENOU MĚNU :-)).
Prohodilo se pár slov,hráči se převlekli do dresů a zápas mohl začít.První poločas hostům z Dolní Lomné vyšel a ujali se vedení po 45.minutách 2:0.Jenže Slavoj měl trumfy v kapse!!Do drúhého poločasu se mezi tyče postavil Mufííňu,do pole se dostal během dalších minut i Jofííňu a další hráči ze střídačky.Mufííňu už balón za svá záda nepustil a Slavoj během druhého poločasu ,výsledek otočil na 3:2.Musíme sportovně přiznat,že remíza by zápasu slušela víc!
Výsledek ale nebyl tento den hlavní,hlavní byla dobrá zábava a radost se setkáni z kamardy z hor.Všichni aktéři co se podíleli na zápase dostali jako upomínku na tento den čepici,která obsahovala jak znak Slavoje tak i SSK Dolní Lomná a taky placku (buton)na památku.
A pak už následovala společná zábava při které nechyběl ani ohňostroj.
Těšíme se na další společné akce s SSK Dolní Lomná.