0
Oldřichov si poradil s Bílinou.

Až jednoznačný průběh přinesl první přátelské utkání pro oba celky.

Oldřichov, který zavítal na "umělku" do Bíliny, chtěl pokračovat v dobrých výsledcích, které měl celý podzim.

Začátek zápasu byl opatrný, kdy domácí chtěli držet míč a nakopávanými balóny za obranu chtěli překvapit hosty. Avšak hned první akci na druhé straně zastavil ve vápně nedovoleně Pilaře obránce domácích a Zícha nedal brankáři šanci. Hned po 5 minutách bylo vyrovnáno, kdy při rychlém brejku hostující obrana zaspala a bylo vyrovnáno. Za dalších 10 minut si Skrčený pohrál na levé straně s obránci domácích, předložil Zíchovi a ten se nemýlil 1:2. 10 minut před koncem první půle Zícha vystihl přihrávku domácích a běžel společně s Pilařem na jednoho obránce. Zícha předložil na penaltu Pilařovi a ten propálil domácího brankáře 1:3.

Druhý poločas začal podobně jak první. Avšak útoky domácích končily na skvělé obraně domácích a když už se dostali ke střelbě, tak ztroskotali na výborně chytajícím Průšovi.Zhruba v 60. Minutě se z přímého kopu trefil parádně Voráček 1:4 a bylo po zápase.V 80. Minutě vyhrál souboj se stoperem Hrubý, udělal kličku brankáři a do prázdné brány pečetil na 1:5.

Štítky

Přátelské utkání Ústecký | Krajský přebor FK Bílina Ústecký | 1.A třída sk. A TJ Oldřichov

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.