0
Zajímavý přípravný zápas byl k vidění v sobotu na umělé trávě v areálu Tatranu. Hředle i Lubná ve svých soutěží vládnou a nyní mohly porovnat své síly. Kdo byl nakonec úspěšnější?

FK Hředle - TJ Baník Lubná 2:1 (2:1)

Branky: Šmíd a Vitner - Pokorný.

Ihned po nástupu na hřiště byl Baník aktivnějším týmem a dařilo se mu překonávat obranu Hředel především díky rychlému přechodu po pravé straně. V první desetiminutovce padl i první gól do sítě Hředel, kdy Varyš centroval z pravé strany před branku a R. Pokorný už měl snadnou práci – 1:0. Ve 20' došlo bohužel ke zranění právě zmíněného Varyše, který si poranil při změně směru koleno a dokonce byl odvezen záchrannou službou.

Po asi dvaceti minutové přestávce se Lubenští daleko hůře dostávali do hry a do poločasu inkasovali dvě branky. Nutno podotknout, že si i přes to vypracovali několik vyložených šancí, které nedokázali proměnit.

Druhý poločas byl z obou stran odehraný především na vlastní polovině hřiště, kdy oba týmy srovnaly hru a při útočných pokusech často chybovaly v rozehrávce. Ani penalta nařízená ve prospěch Hředel, které se neúspěšně ujal Bechner, nezměnila stav zápasu a utkání se dohrálo za stavu určeného prvním poločasem.

Dominikovi přejeme brzké uzdravení a brzký návrat na trávník.

Spoluautor: Leoš Klik, upraveno redaktorem

Štítky

Přátelské utkání Středočeský | Rakovník | Okresní přebor Středočeský | Rakovník | III. třída FK Hředle TJ Baník Lubná

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.