Nedávno začala nová sezóna, jak si tým vedl s přípravou? Ovlivnil Covid v něčem přípravu týmu?

„Tak dlouho se nehrálo, hráčům to bylo dlouhé. Udržovali se sami v kondici, jak jen bylo možné. Když mohla být příprava společná, snažili se o co největší docházku.

Máte nějaké novinky, o které byste se s námi chtěli podělit? Třeba nové přírůstky do týmu?

„Do týmu přešli z dorostu dva hráči ročníku 2002, jinak tým neposiloval. I přes nečekaný odchod jednoho hráče krátce po zahájení ročníku(stěhování) je kádr stabilní. Na marodce zůstal ještě jeden hráč, který doléčuje svalové zranění z přípravy.“

Také by nás zajímalo, jak to chodí u Vás v klubu, máte předzápasové tradice? scházíte se s hráči i mimo hřiště? A co tréninky, jsou v něčem odlišné od ostatních týmu?

„Předzápasové tradice? asi nic výjimečného. S týmem jsme jako vedení klubu v kontaktu i mimo hřiště. Tréninky muži mají 3x týdně, asi nijak nevybočují z normálu. Brankáři mají ,,svůj speciální" trénink společně s brankáři dorostu.“

TJ Jablonné nad Orlicí – TJ Sokol Dobříkov

Dne 14.7. se odehrálo 3. kolo Krajské soutěže. Zápas se odehrál mezi domácím týmem Dobříkov a hostujícím týmem Jablonné nad Orlicí

První poločas se nepodařilo prorazit obranu ani jednomu týmu a tato část zápasu nepřinesla žádnou gólovou akci. Druhý poločas měli diváci lepší podívanou. Domácímu týmu se podařilo v 58. minutě skórovat, branku dával útočník Lukáš Rychtařík. Hned po 2 minutách se znovu trefil spoluhráč Martin Vojtíšek. Hostujícímu týmu se tento zápas příliš nedařilo a poštěstilo se jim zařídit penaltu, kterou gólem v 92. minutě zakončil obránce hostujícího týmu Jan Kyllar.

Domácímu týmu se podařilo porazit Jablonné nad Orlicí 2:1. Výkon hostujícího týmu nám zhodnotil sekretář týmu.

„Včerejší utkání v Dobříkově jsme prohráli 2:1 po velmi podprůměrném výkonu. Do jaké míry se na mužstvu podepsal ,,anglický týden" (neděle-středa pohár-sobota) o tom nechtěl trenér spekulovat a prohru připsal pouze špatnému výkonu. Spokojenost tedy pouze s předchozími dvěma zápasy (Březová 3:1 soutěž a Lanškroun 2:4 pohár)“