FOTOSERIÁL: Vtipné momenty na trávníku i mimo něj

Zvířata, některá u hřiště opravdu neobvyklá, jako diváci a momentky zachycené našimi spolupracovníky, u kterých by fotbalisté byli radši, kdyby vůbec objektivy fotoaparátů vyfoceny nebyly. Pojďte se podívat na úsměvu hodnou sbírku fotografií!

Komu se už poštěstilo, že by na zápase viděl ovci? Napříč republikou se už pár takových jedinců najde. No a udržet po celých devadesát minut obličej s hollywoodským úsměvem se holt zkrátka nepovede.

 

Ve spolupráci s mnoha fotografy jsme vybrali několik desítek momentek, které vám rozhodně vykouzlí úsměv na tváři. Našli jste na našem webu vtipnější moment? Pošlete nám ho do diskuze a my ho zařadíme do hlavni galerie!

 

ČTĚTE TAKÉ:

· Sestavy podzimu jsou tu! Teď je to na vás - vyberte ty nejlepší hráče!

· Králem kanonýrů je zatím Melechovský z ČFL. Nechal za sebou i Lafatu, ale pronásledují ho borci z okresního přeboru

· FOTOSERIÁL: Fotbal někdy bolí


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz nebo přímo zde do diskuze. Co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Můžete nám také pomoci stále zlepšovat kvalitu obsahu a článků. Jak na to? Pravidelně nám posílejte informace nebo fotky. Jednoduše a rychle pomocí Registrované sekce. S aktivní registrací se vám otevře i tipování na výsledky utkání, možnost hodnotit výkony hráčů, rozhodčích a mnoho dalšího.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.
8. 12. 2016 09:46
redakce fotbalunas.cz
Díky :) Doplněno!
7. 12. 2016 20:46
Vlastislav Hrabina
Každopádně by tam neměla chybět tato fotka :-D
http://www.fotbalunas.cz/zapas/95735/galerie/5

Mohlo by vás zajímat