Posílej fotky s hashtagem #fotbalunas!

0

Fanoušci nás v tom opět nenechali samotné a i v uplynulé sezóně sdíleli na Instagramu pod naším hashtagem. Jejich fotografie jsme vybrali a můžete si je pěkně pohromadě prohlédnout v galerii. Sledujte nás na Instagramu i vy a přidávejte fotky z fotbalového života, těšíme se na nové fotopřírůstky!

INSTAGRAM

Pokud ve fotogalerii váš fotbalový přispěvek není, musíte jednoduše více používat hashtag #fotbalunas a brzy se vaše "posty" dostanou až k nám na portál. Nezapomeňte nás sledovat na instagramu @fotbalunas!

 

Minulá shrnutí instagramových příspěvků najdete zde, zde zde!

 

Pro jarní část sezóny 2016/17 speciálně děkujeme těmto uživatelům:

@groundhopping_vitajanda, @19pt94, @ fcviktoriamarianskelazne, @beruskavelinova, @hory87, @manuel_zr87, @patrik.kovarik, @mikmen_, @tomas_jicha, @sk_retezarna, @vitajanda, @cupi88, @silhy_9, @_sandrin___, @toman1984, @venca.capek, @deejaywendys, @katkaheythumova, @luk_1945, @mikko__15, @michal_cuchran, @fkreporyje, @tj_sokol_teskovice_fotbal, @tjtrnova, @tj_chodsky_ujezd, @berankovaa_lenca, @_ifca_, @richardkofron, @mpalet

 

FACEBOOK

A když už přišla řeč na sociální sítě, nemůžeme zapomenout na tu nejpopulárnější. Hlavní profil www.facebook.com/fotbalunas přináší ty nejzajímavější novinky z celé ČR, krajské profily pak monitorují podrobně vše ve vašem nejbližším fotbalovém okolí.

 

Doporučujeme si tedy kromě hlavní profilu přidat mezi oblíbené právě i krajský profil!

www.facebook.com/fotbalunas.plzensky

www.facebook.com/fotbalunas.jihocesky

www.facebook.com/fotbalunas.vysocina

www.facebook.com/fotbalunas.stredocesky

www.facebook.com/fotbalunas.kralovehradecky

www.facebook.com/fotbalunas.pardubicky

www.facebook.com/fotbalunas.moravskoslezsky

www.facebook.com/fotbalunas.zlinsky

www.facebook.com/fotbalunas.olomoucky

www.facebook.com/fotbalunas.karlovarsky

www.facebook.com/fotbalunas.liberecky

www.facebook.com/fotbalunas.ustecky

www.facebook.com/fotbalunas.praha

www.facebook.com/fotbalunas.jm

 

TWITTER

Aktivní jsme i na Twitteru ZDE.

 

Neváhejte a zapojte se do fotbalového dění i v mimosezóně – posílejte nám reportáže, fotky nebo videa z přátelských zápasů a turnajů, informace o dění ve vašem klubu, dejte o sobě vědět!

 

Autor: Michal Špírek


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou