Rarita - ceny z Tip Ligy míří tentokrát do jediného okresu!

Tipujete na Fotbalunas.cz výsledky zápasů? Tak máte šanci vyhrát ceny od SportFotbal.cz! Vouchery do největší fotbalové speciálky rozdělujeme po každém hracím víkendu. Stačí odhadnout všechny zápasy soutěže a jste ve hře...

Fotbalový víkend 7. 10. - 8. 10. 

 

V úterý se probudím a moje první myšlenka je hlavně trefit všechny zápasy v Expert Tipu. Tak by mohl vypadat kolínský návod na stupně vítězů v naší Tip Lize o ceny.  Potvrdit vám to mohou dva tipéři, kteří se v sedm ráno předháněli o první místo. Navíc, i třetí nejrychlejší tip byl odeslán do totožné soutěže - okresní přebor Kolín!

 

Na první místo si dělal zálusk i Libor Hájek, který byl blízko tomu, aby jako druhý tipér v historii fotbalunas.cz pokořil všech devět zápasů  ČFL, ale nakonec mu jeden tip unikl. Může ho alespoň hřát pocit, že z celého hracího víkendu neměl v republice na tiketu nikdo jiný více správných tipů.

 

My ale odměňujeme ty stoprocentní, tentokrát navíc hrála hlavní roli i rychlost odeslání tipu. Proto radíme, neotálejte dlouho a posílejte své tipy na fotbalunas.cz už od úterý!

 

 

1. CENA – VOUCHER NA ODBĚR ZBOŽÍ V HODNOTĚ 500 Kč 

JIŘÍ HANUŠ, Kolín | Okresní přebor, datum a čas vložení na Fotbalunas.cz - 3. 10., 7:01

 

2. CENA – VOUCHER NA ODBĚR ZBOŽÍ V HODNOTĚ 300 Kč 

BARBORA DOUCHOVÁ, Kolín | Okresní přebor, datum a čas vložení na Fotbalunas.cz - 3. 10., 7:44

 

3. CENA – VOUCHER NA ODBĚR ZBOŽÍ V HODNOTĚ 200 Kč 

MIROSLAV ČERNÝ, Kolín | Okresní přebor, datum a čas vložení na Fotbalunas.cz - 3. 10., 9:37

 

Prosíme výherce, ať nás kontaktují na info@fotbalunas.cz z emailu, který použili při registraci. 

 

Tipování se otevírá zpravidla na přelomu pondělí a úterý. O ceny hrajeme až do konce sezóny a nejlepší trojice tipérů se vždy může těšit na ceny v podobě voucherů od SportFotbal.cz

 

PRAVIDLA 

Jak vyhrát? Podmínky jsou jednoduché. Vouchery v hodnotě 500 Kč, 300 Kč a 200 Kč do kamenné prodejny nebo fotbalového e-shopu SportFotbal.cz získají za každé kolo tři registrovaní uživatelé, kteří uhodnou nejlepší bezchybný tiket – tedy správně natipují výsledky celého kola soutěže s nejvíce zápasy. 

 

V případě více stoprocentně úspěšných tipérů se stejným počtem zápasů bude rozhodovat rychlejší čas vložení tipů na web Fotbalunas.cz. Jednotlivé vouchery lze navíc sčítat – nejlepší a nejúspěšnější tipéři si tak postupně na Fotbalunas.cz mohou "vytipovat" například kopačky dle vlastního výběru. 

 

Více o SportFotbal.cz a soutěži o tři vouchery se dozvíte V TOMTO ČLÁNKU.

 

PŘEDCHOZÍ VÝHERCI

František Procházka, Jiří Letmar, Josef Paulovič

Petr Vraštil, Pavel PíchaVenca Likeš


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou