NEJ VÍKENDU: Srovnání z 2:6 na 6:6 během devíti minut nebo šest červených karet. Nebyl ale rozhodčí moc úzkostlivý?

0

Ještě než vám přineseme například průběžnou tabulku kanonýrů České republiky, nejtrestanějších hráčů nebo přehled rekordních podzimních výsledků, je čas se podívat na to nejzajímavější z uplynulého víkendu. A že české fotbalové trávníky opět měly co nabídnout...

6 ČERVENÝCH KARET

FK Jílové – SK Vilémov (KP Ústeckého kraje)

Šest vyloučených hráčů v jednom zápase, to už je skutečná rarita. Třiadvacetiletý rozhodčí Dominik Průša neváhal vyprovodit ze hřiště dva domácí a hned čtyři hostující fotbalisty. Ke všem vyloučením došlo ve druhém poločase. Nejprve po druhé žluté kartě, vždy za projev nespokojenosti s verdiktem sudího bez hanlivých výrazů, šli ze hřiště vilémovští Kučera a Ruszó („To si děláš srandu, za co mi dáváš tu kartu?“ a „Tak to ale začni pískat stejně“ – necháváme na uvážení čtenářů, zda je za toto správné hráče vylučovat…). Po dvou hráčích na každé straně pak bylo vyloučeno za potyčku ve třetí minutě nastavení.

STŘELEC VÍKENDU

Pavel Rážek  a Jan Rokos – 6 GÓLŮ

Ústecký kraj byl o víkendu bohatý na rekordy. Pochází z něj i nejlepší střelci víkendu České republiky. Jan Rokos nasázel šest branek do sítě Hrobčic v okresním přeboru při výhře 10:1,  Rážek stejnou porcí zařídil Českým Kopistům výhru 7:0 nad Dubím v I.B třídě. Rážek je nejlepším střelcem soutěže s 20 brankami.

PŘESTŘELKA VÍKENDU

TJ Jiskra Mimoň B - Starý Šachov 7:9

Devět branek padlo už v první půli, druhá o příliš nezaostala.

SK Posázavan Poříčí n. S. B- Miličín 6:8

Nádherný zápas v benešovské III. třídě. Miličín si vypracoval vedení 6:2, jenomže pak se domácí nadechli a během devíti minut druhé půle neuvěřitelně srovnali na 6:6. Miličín se ovšem nesložil a brankami z 86. a 90. minuty si zajistil tři body.

TFK Duchcov - SK Lukavec 6:5p

Opět jsme v Ústeckém kraji, v zápase I.B třídy se strhla přestřelka ve druhém poločase, ve kterém padlo sedm gólů.