NEJ PODZIMU: Které zápasy skončily nevídaným debaklem a co se dělo v utkání s šesti červenými kartami?

0

Celý podzim jsme pečlivě sledovali dění v českém fotbale od třetích nejvyšších soutěží až po nejnižší třídy a to nejzajímavější zaznamenávali. Nyní je čas se podívat na to, jaké byly v České republice ty NEJ fotbalového podzimu 2017.

NEJVYŠŠÍ DEBAKLY PODZIMU

Nejvyšší domácí výhrou byl výsledek 25:2, nejvyšší hostující vítězství přineslo skóre 0:17. Více v galerii.

NEJVĚTŠÍ PŘESTŘELKA PODZIMU

Nejvyšší remízou byly výsledky 7:7, nejdivočejší utkání skončily poměrem 11:7. Více v galerii.

NEJVÍCE VYLOUČENÍ V JEDNOM ZÁPASE

- 6 ČERVENÝCH KARET

FK Jílové - SK Vilémov (18.11., 15.kolo, Ústecký | Krajský přebor)

Šest vyloučených hráčů v jednom zápase, to už je skutečná rarita. Třiadvacetiletý rozhodčí Dominik Průša neváhal vyprovodit ze hřiště dva domácí a hned čtyři hostující fotbalisty. Ke všem vyloučením došlo ve druhém poločase. Nejprve po druhé žluté kartě, vždy za projev nespokojenosti s verdiktem sudího bez hanlivých výrazů, šli ze hřiště vilémovští Kučera a Ruszó („To si děláš srandu, za co mi dáváš tu kartu?“ a „Tak to ale začni pískat stejně“ – necháváme na uvážení čtenářů, zda je za toto správné hráče vylučovat…). Po dvou hráčích na každé straně pak bylo vyloučeno za potyčku ve třetí minutě nastavení.

Pět červených pak bylo uděleno na podzim v pěti utkáních. Rekordem v počtu žlutých karet pak bylo čtrnáct udělených napomenutí.

NEJVĚTŠÍ DIVÁCKÉ NÁVŠTĚVY

940 diváků - FK Vroutek - SK Ervěnice (07.10., 7.kolo, Ústecký | 1.A třída sk. B)

902 diváků - TJ Řepiště Baník - OKD Doubrava (21.10., 12.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. C)

KANONÝR PODZIMU: Žebříček TOP 500 nejlepších střelců

ZLÝ MUŽ PODZIMU: Žebříček nejtrestanějších hráčů českého fotbalu

SMOLAŘI PODZIMU: Kdo si dal dva vlastní góly?

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.