Albrechtice otočily přátelský duel s Pískem U18

0

Albrechtice měly naplánovaný přátelský duel na půdě píseckého dorostu, který nastoupil v dost kombinované sestavě z důvodu vysoké marodky.

První půle jasně patřila píseckému celku, který dominoval a díky brankám Dana, Stráského a Touše, který se trefil z penalty, vedl Písek už 3:0. Poločasové skóre uzavřel hostující Velek, který proměnil rychlý protiútok - 3:1.

Druhá půle byla výsledkově úplně opačná. Tu sice začal rychlou brankou Gažík, který zvýšil na 4:1, ale hosté nesložili zbraně a dokázali utkání otočit ve svůj prospěch. Martin Klimeš zaznamenal tři branky a svou druhou v zápase přidal Velek. Obrat tak byl dokonán a Albrechtice vyhrály v Písku 4:5!

TRENÉR PÍSKU VLASTIMIL KLUSOŇ: „Byl to zápas, kdy měli určití adepti