NEJ VÍKENDU: Prohrávat po půli 2:6, vyrovnat, ale pak inkasovat pár sekund před koncem? To bolí

0

Jsme tu opět s přehledem toho nejzajímavějšího z fotbalu České republiky z uplynulého víkendu. Debakl týdne tentokrát stál za to - kolikrát jste zažili výhru 20:0?

STŘELEC TÝDNE

8 gólů v zápase - Pavel Novotný

Novotný je králem kanonýrů III. třídy Brno-město, svůj zatím vrcholný kousek předvedl v zápase proti Jundrovu B, kterému při výhře 11:1 nasázel neskutečných osm branek!

NÁVTĚVA TÝDNE - 865 diváků

Velké Losiny - Rapotín (Olomoucký KP) - Očekávané a tradičně hojně navštěvované derby tentokrát přilákalo téměř devět stovek fanoušků.

MFK Havířov – FK Jeseník (Divize E) - 480 diváků

DIVOČINY VÍKENDU

SK Union Vršovice - SK Zbraslav - Jeden jediný tým České republiky dostal o víkendu tři červené karty. Hráčům Zbraslavi tekly nervy na půdě Vršovic, posledně vyloučený hráč zápasu  Svatopluk Sýkora dokonce po ukončení utkání dal soupeři pěstí a může očekávat pořádný flastr od disciplinární komise.

FK Hodonín - SK Hanácká Slavia Kroměříž  - V utkání MSFL měl sudí těžkou úlohu, hráče krotil celkem třinácti kartami (11 žlutých + 2 červené)

6:7 Úročnice B - Heřmaničky

Domácí prohrávali po půli 2:6, v 82. minutě ale domácí slavili vyrovnávací gól na 6:6. Jenomže v 88. minutě nakonec vsítíli vítězný gól hosté z Heřmaniček!

8:6 Ploskovice - Podřipan Rovné B

Čtrnáct branek v zápase – V Ploskovicích se diváci nenudili.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.