Střelnice na putimském hřišti - Čimelice rozsekaly dvanácti góly plzeňského soupeře

0

Sušice neměla nárok...

SK SIKO Čimelice - TJ Sušice 15 : 0   (6:0)   Říha 2, Řezáč 2,Řežábek 2,Varhan 2,Zelenka 2,Nekl,Viták,Froněk,Nosek,Hegenbart
Rozhodčí: Matura - Brodský Diváci: 30   Čimelice: Přibyl (46.Zelenka J)- Řezáč,Listopad,Bednařík,Pšenička-Řežábek,Nekl,Převrátil,Říha-Hegenbart,Varhan                                                              stř. Froněk,Nosek,Zelenka T.,Viták                                                              Trenér: Pavel Schorník   Sušice: Zelenka(46.Přibyl) - Klíma,Vichr,Kodýtek,Bachroň,Hubáček Pavel,Hubáček Petr,Skuhra,Kramár,Farta,Blažek,                                                       stř. Klaus                                                       Trenér: Petr Janda        Na fotbalovém hřišti v Putimi se odehrál další přípravný zápas Čimelic.Jejich soupeř ze Sušice hrál minulou sezonu KP,ale sestoupil.V jarní přípravě Čimelice na hřišti v Sušici zvítězili 8:2. Začátek utkání byl v plné režii Čimelic. Hosté přijeli bez brankáře a tak za ně nastoupil Jaromír Zelenka . Již ve 4.minutě vstřelil první branku Říha a o minutu později po přihrávce Hegenbarta skóroval podruhé.Ve 12.minutě přihrával Hegenbart Řezáčovi a ten vstřelil třetí branku Čimelic.O minutu později skóroval Varhan po přihrávce Nekla.poté se hra uklidnila, ale čimeličtí měli nadále obrovskou převahu.Ve 33.minutě utekl po levé straně Říha a přesně přihrál Řežábkovi a ten vstřelil pátou branku.Čimeličtí měli i několik dalších šancí, ale ujala se až ve 45.minutě Neklova střela  a poločas tak skončil 6:0 pro Čimelice.          Do druhého poločasu se v brankách oba gólmani vyměnili.V 51.minutě vstřelil sedmou branku Tomáš Zelenka.Hosté zcela vypadli ze hry a tak postupně od 57.minuty se ve dvouminutových intervalech postupně trefil Varhan,Hegenbart,Zelenka,Viták,Nosek a Froněk.Skóre 13:0 pak ještě navýšil v 81.minutě Řežábek a o minutu později stanovil konečný výsledek Řezáč, t.j. 15:0.Tento výsledek nikdo nečekal,ale nutno konstatovat, že hosté ze Sušice zcela propadli jak v obrannné tak i v útočné fázi.Za celý zápas jen několikrát vystřelili, ale mimo branku.      Další přípravný zápas sehrají Čimelice 21.7. od 10.00 hodin proti FC Písek na jeho hřišti.                                                                                                                                                                                                                                          Autor:          Josef Ťupa

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.