Statistiky legendy: Tomáš Kuča

0

Tomáš Kuča píše jen těžko uvěřitelný fotbalový příběh, ve kterém se dostal z pozice hráče okresních soutěží až do utkání s tenkrát druholigovou SFC Opavou a nikoho nezajímá, že jen na dvě minuty jak sám tvrdí. Tento zápas před dvěma lety dal základ vzniku dnes již slavné věty "Kdo z vás to dotáhl z okresu až mezi profesionály?", či "Tím že jsem se dostal z okresu do utkání mezi profesionály jsem toho v kariéře dokázal víc, než Messi, který to to z Barcelony dotáhl jen do Barcelony." Jak si však vedl Tomáš v této sezoně?

Ambiciozní, mladý, avšak legendární a nedoceněný, tak by se dal krátce charakterizovat Tomáš Kuča. Třicátník letošní sezonu odehrál jako náhradní brankář v týmu FK SK Polanka "A". V "B" týmu plnil, ale roli neotřesitelné jedničky, nicméně jak sám Tomáš říká "Sice chytám okres ale "áčko" je v Krajském přeboru, tudíž jsem hráč přeboru.

Tomáš Kuča si tedy v uplynulé sezoně vedl takto:

11 ZÁPASŮ V MĚSTSKÉM PŘEBORU – B TÝM

4 PŘÍPRAVNÉ ZÁPASY :

A TÝM - (2 ZÁPASY V LETNÍ PŘÍPRAVĚ + 2 ZÁPASY V ZIMNÍ PŘÍPRAVĚ)

CELKOVÝ POČET ODEHRANÝCH MINUT :  1 138 MINUT

973 SOUTĚŽNÍCH MINUT + 165 PŘÍPRAVNÝCH MINUT

101 SOUTĚŽNÍCH MINUT V KRAJSKÉM PŘEBORU (5.LIGA) – A TÝM

872 SOUTĚŽNÍCH MINUT V MĚSTSKÉM PŘEBORU (8.LIGA) – B TÝM

STARTY V ZÁPASECH BEZ INKASOVANÉ BRANKY : 4

SK Polanka „A“ 2 – 1 TJ Klimkovice - odehrál druhý poločas  (1 : 0) ,(letní příprava KP)

Vítkovice Svinov 0 - 0 SK Polanka „B“   soutěžní zápas Městský přebor Ostravy

SK Polanka „A“ 5 – 0 FKStará Bělá - odehrál asi 15 minut soutěžní zápas MS Krajský přebor

SK Polanka „A“ 4 – 3 Petřvald na Moravě - odehrál druhý poločas (3 : 0) ,(zimní příprava KP)

Tomáš si připsal jednu žlutou kartu, v utkání s FC Vratimov "B" v soutěžním utkání Městského přeboru

Ve fotogalerii naleznete fotografie a zde pod článkem také pár sestřihů bravůrních zákroků, osobně doporučuji hlavně srovnání zákroků, které vytvořil sám Tomáš Kuča, a kde se srovnává např. s Petrem Čechem či Oliverem Kahnem.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.