Jméno Diskuze ke článku Komentářů
P. Kortus
18.8.2018 23:57
Zápas: TJ Sokol Sedlice - TJ Blaník Strunkovice, 2.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2018-2019
Hodnocení zápasu: 6
30
P. Čech
18.8.2018 22:39
Zápas: FC Jesenice - TJ Baník Rynholec, 1.kolo, Středočeský | Rakovník | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
8
P. Čech
18.8.2018 22:39
Zápas: Český Lev Kolešovice - FC Olešná, 1.kolo, Středočeský | Rakovník | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: výhra hostů.
8
P. Čech
18.8.2018 22:39
Zápas: SK Senomaty - TJ Slabce, 1.kolo, Středočeský | Rakovník | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
8
P. Čech
18.8.2018 22:39
Zápas: SK Ohnivec Městečko - TJ Sokol Pustověty, 1.kolo, Středočeský | Rakovník | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
8
P. Čech
18.8.2018 22:39
Zápas: FK Hředle - TJ Sokol Mšec, 1.kolo, Středočeský | Rakovník | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
8
P. Čech
18.8.2018 22:39
Zápas: TJ Sparta Lužná - FK Kněževes, 1.kolo, Středočeský | Rakovník | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: remíza .
8
P. Čech
18.8.2018 22:39
Zápas: TJ Baník Lubná - FC 05 Zavidov B, 1.kolo, Středočeský | Rakovník | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: remíza .
8
M. Šmied
18.8.2018 22:18
Zápas: TJ Sokol Sendražice - SK Jeníkovice, 2.kolo, Královéhradecký | Hradec Králové | IV. třída sk. A, 2018-2019
Hodnocení zápasu: 6
2
J. Urban
18.8.2018 22:00
Zápas: TJ Sokol Těšany - TJ Sokol Podolí B, 3.kolo, Jihomoravský | Brno - venkov | III. třída sk. A, 2018-2019
Výhra domácích
3
J. Urban
18.8.2018 21:59
Zápas: Vin. Šumice - SK Šlapanice B, 3.kolo, Jihomoravský | Brno - venkov | III. třída sk. A, 2018-2019
Výhra domácích
3
J. Urban
18.8.2018 21:57
Zápas: Moutnice - Tvarožná, 3.kolo, Jihomoravský | Brno - venkov | III. třída sk. A, 2018-2019
Výhra hostů
3
Z. Kučera
18.8.2018 21:33
Zápas: TJ Sokol Veselá - FK Příluky, 3.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. B, 2018-2019
Střelec první branky bude zítra v zápise opraven. Autorem branky byl hráč č. 13 - Pavel PŘIBYLA
16
P. Pavel
18.8.2018 21:03
Zápas: TJ Slavoj Koloveč - SK Kdyně 1920, z.s., 1.kolo, Plzeňský | 1.B třída sk. A, 2018-2019
Tip: remíza .
6
P. Pavel
18.8.2018 21:03
Zápas: TJ SOKOL Stráž z.s. - TJ Chodský Újezd, 1.kolo, Plzeňský | 1.B třída sk. A, 2018-2019
Tip: výhra domácích.
6
P. Pavel
18.8.2018 21:03
Zápas: SK Krchleby 1921 - TJ Sokol Postřekov, 1.kolo, Plzeňský | 1.B třída sk. A, 2018-2019
Tip: výhra hostů.
6
P. Pavel
18.8.2018 21:03
Zápas: FK Planá - TJ Sokol Mrákov, 1.kolo, Plzeňský | 1.B třída sk. A, 2018-2019
Tip: výhra domácích.
6
P. Pavel
18.8.2018 21:03
Zápas: TJ Tatran Chodov - TJ Start Bělá nad Radbuzou, 1.kolo, Plzeňský | 1.B třída sk. A, 2018-2019
Tip: remíza .
6
P. Pavel
18.8.2018 21:03
Zápas: TJ Sokol Kozolupy - TJ Sparta Dlouhý Újezd z.s., 1.kolo, Plzeňský | 1.B třída sk. A, 2018-2019
Tip: výhra hostů.
6
P. Pavel
18.8.2018 21:03
Zápas: TJ Slavoj Chodová Planá, z.s. - TJ Slavia Úněšov, 1.kolo, Plzeňský | 1.B třída sk. A, 2018-2019
Tip: výhra hostů.
6
M. Škrobánek
18.8.2018 20:08
Zápas: TJ Sokol Hněvošice - TJ Sokol Komárov, 3.kolo, Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. B, 2018-2019
Tip: výhra hostů.
12
M. Škrobánek
18.8.2018 20:08
Zápas: TJ Sokol Budišovice - TJ Sokol Skřipov, 3.kolo, Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. B, 2018-2019
Tip: výhra hostů.
12
M. Škrobánek
18.8.2018 20:08
Zápas: TJ Raduň - TJ Sokol Hrabyně, 3.kolo, Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. B, 2018-2019
Tip: výhra hostů.
12
M. Škrobánek
18.8.2018 20:08
Zápas: FC Kyjovice - TJ Palhanec, 3.kolo, Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. B, 2018-2019
Tip: výhra hostů.
12
M. Soldán
18.8.2018 20:07
Zápas: TJ Štěchovice - Slovan Velvary, 2.kolo, ČFL , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
20
M. Soldán
18.8.2018 20:07
Zápas: SK Sokol Brozany - FC Slavia Karlovy Vary, 2.kolo, ČFL , 2018-2019
Tip: výhra hostů.
20
M. Soldán
18.8.2018 20:07
Zápas: SK Viktorie Jirny - FK Dobrovice, 2.kolo, ČFL , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
20
P. Lidmila
18.8.2018 19:50
Zápas: AFK Tišnov - FC Kuřim, 3.kolo, Jihomoravský | Krajský přebor , 2018-2019
Tip: výhra hostů.
6
P. Lidmila
18.8.2018 19:50
Zápas: SK Olympia Ráječko - FK Mutěnice, 3.kolo, Jihomoravský | Krajský přebor , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
6
P. Bureš
18.8.2018 17:55
Zápas: TJ Sokol Polnička - FC Hamry nad Sázavou B, 3.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2018-2019
Tip: výhra hostů.
24
P. Bureš
18.8.2018 17:55
Zápas: FK Doubravník - TJ Pohledec, 3.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
24
P. Bureš
18.8.2018 17:55
Zápas: TJ Březí-Březské - SK Rožná, 3.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
24
P. Bureš
18.8.2018 17:55
Zápas: TJ Velká Losenice - Jiskra Vír, 3.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2018-2019
Tip: remíza .
24
P. Bureš
18.8.2018 17:55
Zápas: SK Osová Bítýška - TJ Věchnov, 3.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
24
P. Bureš
18.8.2018 17:53
Zápas: TJ SOKOL Radostín nad Oslavou - TJ Sokol Jimramov, 3.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
46
P. Bureš
18.8.2018 17:53
Zápas: TJ Sokol Bobrová - TJ Družstevník Bory, 3.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: remíza .
46
P. Bureš
18.8.2018 17:53
Zápas: FC Hamry nad Sázavou - SK Svratka, 3.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
46
P. Bureš
18.8.2018 17:53
Zápas: TJ Baník Dolní Rožínka - SK Ujčov, 3.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
46
P. Bureš
18.8.2018 17:53
Zápas: SK FC Křižanov - SK Bystřice nad Pernštejnem B, 3.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
46
P. Bureš
18.8.2018 17:53
Zápas: TJ Rozsochy - TJ Sokol Křoví, 3.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
46
P. Bureš
18.8.2018 17:47
Zápas: TJ Šmolovy - TJ Tis, 3.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. A, 2018-2019
Tip: výhra hostů.
6
P. Bureš
18.8.2018 17:47
Zápas: TJ Sklo Bohemia Antonínův Důl - TJ Sokol Pohled, 3.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. A, 2018-2019
Tip: výhra domácích.
6
P. Bureš
18.8.2018 17:47
Zápas: TJ Podyjí Černíč - TJ Sokol Rozsochatec, 3.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. A, 2018-2019
Tip: remíza .
6
P. Bureš
18.8.2018 17:47
Zápas: TJ Sokol Lípa - FC Chotěboř B, 3.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. A, 2018-2019
Tip: remíza .
6
P. Bureš
18.8.2018 17:47
Zápas: TJ Start Nový Rychnov - TJ Sokol Habry, 3.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. A, 2018-2019
Tip: výhra hostů.
6
P. Bureš
18.8.2018 17:45
Zápas: SFK Vrchovina z.s. B - TJ Destrukce Jaroměřice nad Rokytnou, 3.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2018-2019
Tip: výhra domácích.
17
P. Bureš
18.8.2018 17:45
Zápas: SK Nové Syrovice - 1. FC JEMNICKO, 3.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2018-2019
Tip: výhra hostů.
16
P. Bureš
18.8.2018 17:45
Zápas: TJ Sokol Kouty - Horácký fotbalový klub Třebíč, o.s. B, 3.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2018-2019
Tip: výhra domácích.
17
P. Bureš
18.8.2018 17:45
Zápas: TJ Sokol Šebkovice, z.s. - FK TJ Radešínská Svratka, 3.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2018-2019
Tip: výhra domácích.
17
P. Bureš
18.8.2018 17:45
Zápas: TJ Moravec - Sokol Želetava, 3.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2018-2019
Tip: výhra domácích.
17