Expert tipy Středočeský | Kolín | Okresní přebor

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 5.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2017-2018

19.09.2017 15:34

Říká se, že po pátém kole je přibližně jasno, kdo bude hrát o špici a kdo se bude strachovat o sestup. Uvidíme, čeká nás další várka fotbalu na okresních hřištích. Ale pro tipéry začíná pátým kolem druhá fáze tipovací soutěže, kde se po osmém kole dozvíme, který z tipujících natipoval nadcházející čtyři kola nejlépe a bude se moci těšit na poukázky do Sportovního centra TROJKA Kolín. Natipujte čtyři kola správně a můžete vyhrát! Páté kolo také může rozhodnout o třetím výherci první části.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 4.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2017-2018

12.09.2017 14:49

Tipovačka první fáze soutěže o ceny jde do finále. Jak jsem předesílal, pro první tři tipéry v rámci 1. - 4. kola OP Kolín jsou připraveny ceny. Do soutěže webu Fotbal u nás je věnoval pan Keltner ze svého obchodu Pivovarská prodejna v Kolíně. Hodnotné šeky v cenách 500, 300 a 200 Kč obdrží od redaktora webu tři nejlepší tipéři. A zatím drží šanci několik z vás. A kdo nevyhraje v první fázi, má šanci v dalších dvou (5.-8. kolo a 9.-13. kolo), kde se bude začínat vždy od nuly. Ve čtrvtém kole na nás čeká opět sedmička napínavých zápasů, protože přebor je letos vyrovnaný a nevyzpytatelný.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 3.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2017-2018

07.09.2017 21:05

Další žhavé derby nás čeká o nadcházejícím víkendu, když Radim tentokrát hraje v Pečkách. Zajímavý zápas čekají i v Krakovanech, kam přijedou Býchory. Žiželice hostí Jevany, kde nemůžeme nevzpomenout na loňské utkání jako na houpačce. O první místo se bude hrát v Kouřimi, kde hostuje Velim. A napínavé budou i ostatní zápasy. Toto kolo tipuje Miroslav Černý, jeden z nejlepších tipérů loňské sezóny. Uvidíme, jaký má přehled o okresním fotbale, když jeho Bečváry letos hrají o soutěž výše.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 2.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2017-2018

31.08.2017 10:31

Před námi je druhé kolo OP a ukáže se, zda potvrdí výsledky kola prvního. Kdo je v jaké formě a jak vysoko mohou jednotlivé týmy pomýšlet. A čekají nás zajímavé duely... Pozor na změny časů začátku dvou utkání - v Býchorách se Velim představí už v pátek 1.9. od 17:30 hodin a začátek třaskavého derby v Radimi, kde budou hosty Plaňany začíná v sobotním dopoledni od 10:15. Zároveň připomínám, kdo jste si ještě netipnul, abyste tak rychle udělali, protože výhry od sponzora 1. - 4. kola (Pivovarská  prodejna Keltnerových) budou zajímavé!

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 1.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2017-2018

24.08.2017 21:33

Okresní přebor Kolínska má v letošním ročníku šest "nováčků". Tři sestupující z 1.B třídy a díky administrativním změnám i tři postupující z III. tříd. Jak se změní kvalita přeboru? Kdo bude hrát o špici a kdo naopak bude sbírat bodík po bodíku, aby se zachránil? Nyní máme na programu první kolo, které bude celé odehráno v sobotu od 17:00 hodin. Přijďte se podívat a fandit a hlavně si zatipujte o ceny!!!

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 26.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2016-2017

15.06.2017 10:06

O všem podstatném je v letošním ročníku rozhodnuto. Zápasy posledního kola rozhodnou o konenčném pořadí ve středu tabulky, který je pěkně nahuštěný a může ještě dojít ke změnám v pořadí. Jasno už je i o postupujících ze třetích tříd a v novém ročníku uvítáme rezervu Velimi a Dobré Pole. S napětím budou očekávat výsledky 1.B třídy ve Velkém Oseku, protože rozhodnou o jejich budoucnosti v příštím ročníku. Pojďme si tedy všichni poslední kolo užít. Hráčům a funkcionářům přeji příjemné uzavření sezóny a krásnou dovolenou.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 25.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2016-2017

07.06.2017 19:46

Předposlední kolo okresního přeboru je na programu o tomto víkendu. Co zbývá vyřešit? Vítěz je jasný a podle posledních signálů z bečvareckého tábora tento tým bude akceptovat postup. Pokud by tomu tak nebylo, tak se ještě může poprat Jestřábka s Žiželicemi o druhé místo. A sestupy? Záleží na tom, zda půjdou z 1.B dolů dva nebo tři kolínské týmy. Pokud by byly jen dva, pak ještě jedenáctá příčka může znamenat záchranu. O ní mohou hodně teoreticky bojovat i Zásmuky, ale hlavně na dálku svedou boj Velký Osek s Konárovicemi. Za magnet tohoto kola považuji utkání v Jestřabí Lhotě, kde se představí první celek jara, Pečky. Zároveň věřím, že se nebude opakovat minulé kolo a nedostatek hráčů Žiželic. Pojďme se nyní podívat, jak tipuje toto kolo náš expert. Závěrem bych rád požádal tipéry, aby alespoň jeden z vás v každém kole okomentoval svoje tipy... Přeji týmům zdařilé výkony do posledních dvou kol.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 24.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2016-2017

01.06.2017 16:29

Čtyřiadvacáté kolo OP se kompletně odehraje v sobotu od 17:00 hodin. A již může být rozhodující pro čelo i spodek tabulky. Pokud Bečváry uhrají proti Krakovanům alespoň bod, tak jsou jistým mistrem Kolínska. Na druhém konci je jasno otřech sestupujících - Břežany, Zásmuky a Konárovice. Pokud ale spadnou z 1.B tři kolínské týmy, což je momentálně hodně reálné, tak černý Petr padne ještě na jeden tým. Velký Osek je hodně namočený a v Libodřicích bude bojovat o naději.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 23.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2016-2017

25.05.2017 12:13

Poslední čtyři kola zbývají a pro některé týmy už ale jen tři zápasy. Složitou situaci budou mít Nučice, které nutně doma potřebují porazit Zásmuky, a také Kouřim, která hostí Konárovice. Plaňany přivítají na jaře nevýrazné Jevany a Velký Osek bude opět bojovat o body k záchraně, tentokrát proti Bečvárům. Jestřabí Lhota může stále ještě zdramatizovat situaci na čele tabulky, pokud bude bodovat proti Libodřicím a šlágr kola mohou vidět diváci v Žiželicích, kam přijede nejúspěšnější tým jara, Pečky. Ještě připomínám, že všechna utkání se hrají od 17:00 s výjimkou zápasu v Jestřábce, který začíná již v 12:30. A jak toto kolo předpovídá náš dnešní expert?

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 22.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2016-2017

18.05.2017 11:36

Čeká nás posledních pět kol, které musí rozhodnout o všem. Některé týmy mají na dosah 15 bodů, některé už jen 12. A co nás čeká tento víkend. Bečváry mají volný los a toho mohou využít pronásledovatelé. Jestřábka bude mít ale těžkou úlohu v Oseku, který je dobře rozjetý a v jarní části mu patří páté místo. Žiželice budou hostovat v Jevanech, kde se také nevyhrává. Boje o body vedoucí k záchraně se odehrají v Pečkách (Kouřim) a Libodřicích, kde v derby budou bojovat Plaňany. Zásmuky se budou v utkání proti Krakovanům rvát o naději. A neméně důležitý mač čeká Konárovice, které budou hostit také sestupem ohrožené Nučice. A jak to vidí tipéři? 

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 21.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2016-2017

11.05.2017 21:16

Posledních šest kol! Ale v nich je možné získat ještě plných osmnáct bodů. Čili nikdo zatím nemá nic jisté. Šlágr kola nás čeká v Jestřábce, kam přijedou Bečváry. Toto utkání se hraje již v sobotu dopoledne. Derby uvidí diváci v Krakovanech, kde se představí Konárovice. V posledním sobotním zápase budou Žiželice, které stále trápí široká marodka, hostit Libodřice. V neděli budou na programu zápasy neméně zajímavé. Kvalitu bude mít jistě Kouřim vers. Jevany. Do Nučic přijedou Pečky - vedoucí tým jarní tabulky. A drama může být v Plaňanech, kde svedou domácí bitvu s Velkým Osekem o body k záchraně. Přijďte fandit a teď se podívejte, jaké jsou tipy našeho experta. Nutno ale podotknout, že se tipérům v jarní části tolik nedaří.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 20.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2016-2017

05.05.2017 08:07

Určitě jste si všimli nového boxu na hlavní stránce soutěže, kde se zobrazují nejúspěšnější tipéři. Tipujte a tipujte správně, aby i vaše jméno mohlo být mezi těmi nejlepšími. Jarní část ale oproti podzimní tak úspěšná není. Třeba to změní toto kolo, kde nás čeká velké derby mezi Bečváry a Zásmuky. Další derby uvidí v Jevanech, kam přijedou nedaleké Nučice. A konečně, vyhrocené bývají i zápasy mezi Libodřicemi a Kouřimí. Zajímavý, a pokud pominu derby tak asi šlágr kola, očekávám mač v Pečkách, kde se představí Krakovany. Uvidíme, jak si povede osecká Viktorka proti favoritovi ze Žiželic a zda Plaňany vydolují nějaké body v Jestřábce. Tentokrát se všechny zápasy hrají v sobotu od 17:00, pouze v Bečvárech se na žádost hostů začíná již ve 14:00.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 19.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2016-2017

27.04.2017 17:52

Dvě třetiny soutěže má okresní přebor za sebou a čeká nás již devatenácté kolo. Čtyři utkání se odehrají v sobotu, přičemž v Plaňanech je tentokrát netradičně výkop již v 10:15. Šlágrem kola bude určitě zápas mezi Žiželicemi a Jestřábkou, v Krakovanech se představí silné Jevany. Přinesou přímé duely pronásledovatelů Bečvár pro vedoucí tým nějakou výhodu, pokud on dokáže bodovat v Plaňanech? V Zásmukách v boji o spodní patra tabulky budou hostovat Konárovice. Kolo zakončí dva nedělní mače v Kouřimi (V. Osek) a v Nučicích (Libodřice). Tipérům se zatím příliš nedaří a nedokáží přesně odhadovat výsledky. Třeba se to podaří specialistovi tohoto kola.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 18.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2016-2017

20.04.2017 17:19

Již páté jarní kolo má o nastávajícím víkendu na pořadu kolínský OP. Nejspíš bude citelně chladno, tak se pořádně oblečte a doufejte, že vás zahřejí výkony vašich oblíbených fotbalistů na hřištích. Nyní se podívejte, jak tipuje náš expert a přidejte se sami k tipovačce...

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 17.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2016-2017

14.04.2017 12:55

Velikonoční kolo OP je tady! A čeká diváky parádní šlágr, když v Žiželicích nastoupí Bečváry. V dalším utkání jsou papírovým favoritem Krakovany proti Oseku. Dokáží Zásmuky pokračovat ve sbírání bodů? V domácím utkání proti Jevanům to asi bude náročné, ale třeba je minulý zápas nakopl. Ve čtvrtém sobotním duelu hostí Konárovice Pečky a zde většina tipérů věří hostům. Ve zbývajících dvou nědělních utkáních hostí Plaňany Kouřim a do Nučic dorazí Jestřábka. Nezapomeňte také na dohrávku 16. kola, kdy se ve středu 19.4. od 17:30 odehraje utkání Žiželice - Kouřim.

A nyní k tipům...

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 16.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2016-2017

06.04.2017 22:07

Týden uběhl jako voda a máme tu další kolo fotbalového šílenství. V uplynulém kole se tipéři moc nepředvedli. Jediný Jirka Vanta trefil čtyři utkání a několik dalších přesnou polovinu zápasů. V tomto kole má volno Velký Osek a ostatní se utkají v šesti zápasech. A taháků je hned několik. Do Bečvár přijedou ve formě hrající Pečky, v Jestřábce se v místním derby představí Krakovany. Zajímavý zápas můžeme očekávat v Libodřicích, kde budou hrát Zásmuky. Do Plaňan zavítají rozjeté Nučice, Jevany hostí v souboji týmů bez jarního bodu Konárovice a do Žiželic pojede namlsaná Kouřim. Podívejte se, co od tohoto kola očekává náš expert. A perlička na závěr: toto kolo skončilo v podzimní části kompletně výhrou hostujících celků (v jednom případě až po penaltách).

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 15.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2016-2017

30.03.2017 18:01

Vítám vás u dalšího tipovacího kola. Kdo byl nejúspěšnější v kole minulém? Tipovačku ovládli hráči Nučic, nejlépe pak Jan Vedral, který měl pět správných tipů a netrefil pouze zápas Žiželic proti Krakovanům. Dalších pět tipérů správně odhadlo čtyři zápasy. A co nás čeká v tomto kole. Jestřábka má volno. Do hry vstoupí poprvé Plaňany zápasem v Krakovanech. O sestupových příčkách může něco napovědět utkání v Zásmukách, kde se představí V. Osek. Divácky nabito bude určitě v Pečkách, kde budou hrát Jevany a nejspíš i v Kouřimi, kam zajíždí vedoucí celek Bečvár. Rozjeté Nučice hostí Žiželice a v Konárovicích, které budou chtít napravit ztrátu z Oseka, se představí Libodřice. A jak tipuje náš expert? 

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 14.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2016-2017

23.03.2017 19:07

Blíží se okamžik, kdy se naplno rozjedou i okresní soutěže. Již o tomto víkendu můžeme očekávat první jiskření. Kdo je lépe připraven na vstup do jarní části se již brzy dozvíme. Ti z vás, kteří ještě netipovali, rychle tak učiňte. Nebojte se připojit i slovní komentář, proč daný výsledek tipujete. V záložce "TIP LIGA" pak můžete sledovat svoji úspěšnost a porovnávat. Pro nejlepší je na závěr připravena drobná odměna. A teď se již podívejte, jak první jarní kolo tipuje náš expert.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 13.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2016-2017

17.11.2016 18:32

O víkendu se zavře opona podzimní části okresního přeboru. A na co se můžeme těšit tentokrát? Zajímavou bitvu svedou Libodřice proti Jevanům, Krakovany přijedou do Kouřimi. Bečváry se budou snažit v Nučicích udržet sérii bodových zisků, zato Břežany v Žiželicích asi moc nadějí nemají. Zajímavé a možná herně vyrovnané by mohly být zápasy Plaňan vs. Zásmuky a V. Osek proti Pečkám. Jestřábka předehrála své utkání s Konárovicemi již dnes. Přijďte ještě fandit, snad nebude taková zima jako minulý týden. A také si tipněte. Po sezóně si můžete přečíst o úspěšnosti vašich tipů.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 12.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2016-2017

10.11.2016 11:00

Minulé kolo přineslo hodně překvapivých výsledků a tipéři měli maximální úspěšnost tří zápasů ze sedmi. Jak si povedou v předposledním kole? Budou Břežany pokračovat ve sbírání bodů? Nučice se dvěma navrátilci z marodky pokusí bodovat v Krakovanech. Do Bečvár přijede těžký soupeř z Libodřic. Jevany čekají snadné sousto z Oseka. Pečky se doma pokusí překvapit Jestřábku. Do Konárovic přijede tabulkový soused z Plaňan. A budou Zásmuky pokračovat v bojovném výkonu, který přinese body v zápase s Žiželicemi? To všechno si nenechte ujít a zatím se můžete podívat, jak tipuje náš dnešní expert. A také samozřejmě sami tipovat - zatím nikdo netrefil všech sedm zápasů jednoho kola OP.

Celkový počet článků: 54

Rozhovory


Tabulka Z Skóre B
1 FC Jevany 4 27:9 11
2 AFK Pečky 4 19:6 10
3 TJ Kouřim 4 11:4 9
4 FC Velim B 4 7:3 8
5 TJ SK Krakovany 4 4:3 8
Zobrazit celou tabulku

  Nejlepší střelci Góly
1 David Janouch 13
2 Michal Macháček 8
3 Tomáš Jedlička 5
4 Jan Vaníček 4
5 Martin Hybner 4
Zobrazit celou tabulku

Jméno ZB Ú BE
1 Martin Novák 16 57% 0
2 Tomáš Freund 15 53% 0
3 Michal Pytloun 15 53% 0
4 Jan Břečka 15 55% 0
5 Jaroslav Bečvařík 15 53% 0
Zobrazit celou tabulku