Expert tipy Středočeský | Kolín | Okresní přebor

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 19.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2017-2018

25.04.2018 22:16 1

Pomalu se blíží polovina jarní části a v tomto kole nás opět čekají vzájemné souboje čela i dna tabulky. Jak se bude měnit tabulka po tomto kole? Chytí Červené Pečky ještě šanci? Pojďme se teď podívat, co si o tom myslí náš tipér.

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 18.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2017-2018

19.04.2018 19:45 1

Již osmnácté kolo okresního přeboru bude na pořadu o tomto víkendu. Šlágr kola by mohli diváci vidět v Jevanech, kde budou hostit Velim. A tak zatímco vedoucí Pečky by neměly mít problém s posledním celkem tabulky, za nimi se může pořadí měnit. Krakovany jedou do Libodřic, kde se snadno nevyhrává a Býchory hostí Plaňany. Zajímavé ale budou i další zápasy týmů středu tabulky, kde papírově nejsnadnější úlohu má Radim proti Žiželicím.

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 17.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2017-2018

12.04.2018 21:51 0

V utkáních sedmnáctého kola mají dva vedoucí týmy relativně snadnou pozici, protože budou hrát na hřištích dvou posledních celků. Dojde v těchto zápasech k nějakému překvapení? Vzájemně se utká i čtveřice celků, které jsou dosud těsně nad hranou pásma sestupu. Jak bude vypadat tabulka po víkendu teprve uvidíme, ale zatím vám předkládáme pohled tipérů.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 16.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2017-2018

05.04.2018 21:08 0

Další porce zápasů okresního přeboru se odehraje o nasávajícím víkendu. A čekají nás opravdové pecky. Derby jako řemen mezi Radimí a Pečkami, další derby "O krále Homole" mezi Býchory a Krakovanami. Náboj slibuje i zápas v Kouřimi, kde budou hosty Velimští. Ale i ostatní zápasy budou napínavé a dramatické. Tak neváhejte přijít a podpořit své borce.

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 15.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2017-2018

29.03.2018 21:03 0

Co nás čeká ve druhém jarním kole? Vzájemné souboje první čtyřky, které mohou hodně napovědět o dalším vývoji na čele tabulky. Poprvé se představí v ostrém utkání Velim a Nučice, které mají své první utkání odložené. Přijďte se podívat na třaskavé derby mezi Plaňany a Radimí. A další zápasy. Zatím se můžete podívat, jak tipuje náš expert. Věřím, že příště se svými názory na výsledky pochlubí i jiný specialista. 

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 14.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2017-2018

20.03.2018 20:47 0

A je to tady! Tedy pokud počasí dovolí, členové oddílů zvládnou připravit hřišťata a rozhodčí rozhodnou o připraveném terénu... Jak se připravily jednotlivé týmy? To ukáže nadcházející víkend. Nezapomeňte tipovat, protože se opět hraje o ceny od SportFotbalu, ale také o ceny kolínského okresu. Opět budou tři části, první dvě vyhodnotíme po čtvrtém a po osmém jarním kole, závěrečná část bude mít kol pět. Sponzoři jsou připraveni zase odměnit první tři nejlepší. Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 13.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2017-2018

16.11.2017 09:25 0

Než spadne opona za podzimní částí OP, zbývá sehrát poslední kolo. A také ho natipovat, protože stále máte šanci získat ceny z poslední fáze tipovačky kolínského okresu. Zatím je na čele s jedenadvaceti přesnými tipy čtveřice Z. Jirkovský, M. Jambor, J. Jetmar a J. Hervert následováni dalšími, kteří mají o bodík méně. A kdo je tím tajemným sponzorem? BAR ALCATRAZ KOLÍN!! A o co budou bojovat hráči na hřištích? První místo je jasné, ale kdo bude mít celou zimu černého Petra ještě jisté není. Přijďte podpořit své borce na poslední mač. Jen si zkontrolujte hrací den a čas, protože dochází ke změnám... Aktéři si chtějí užít závěrečnou dokopnou.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 12.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2017-2018

10.11.2017 08:18 0

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod. Jde již o předposlední kolo. Může se rozhodnout, kdo přezimuje na prvním místě a také o tom, kdo bude přes zimu špatně spát pod hrozbou sestupu. Přijďte podpořit své týmy a zatipujte si o ceny.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 11.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2017-2018

02.11.2017 15:09 0

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod. A hraje se i o ceny při tipování kolínského OP. Je rozhodnuto o majitelích poukázek z druhé části. Třetí místo už podruhé získal Michal Pytloun a poukázku za 300 Kč obdržel Petr Jambor. Již po víkendu také odtajníme sponzora poslední části kolínské tipovačky. A na jaké zápasy můžete tipovat tentokrát?

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 10.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2017-2018

25.10.2017 21:51 0

Všechna utkání desátého kola jsou na pořadu v sobotu a výkop je stanoven už na půl třetí. Přijďte podpořit své týmy na hřiště a nyní si zkuste tipnout, jak to vše dopadne. Běží závěrečná fáze tipovačky kolínského okresního přeboru o ceny od zatím utajeného sponzora. Toto kolo také třeba rozhodne o tom, jaký voucher obdrží M. Pytloun a P. Jambor z druhé části. Zatím je to mezi nimi nerozhodně. Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod. 

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 9.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2017-2018

19.10.2017 21:41 0

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod. A nejen o tyto ceny se hraje v kolínském okrese. Opět je pro nejlepší tři tipující v součtu posledních pěti kol připravena odměna. A bude zajímavá, tipujte a sbírejte body. Odtajnění sponzora přijde brzy. Před sebou máme deváté kolo a podzimní část soutěže se nám již překlopí do poslední třetiny.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 8.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2017-2018

10.10.2017 16:50 0

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod. A finálové kolo druhé části má před sebou Tipovačka kolínského okresního přeboru. Zatím je to napínavé, na čele je zatím Dominik Kočí s patnácti body, následován čtrnáctibodovými Kubalíkem, Jetmarem, Jamborem a Procházkou. Ale šanci mají i další. Zároveň gratuluji ke stoprocentním tipům z minulého kola, za což si hned tři zástupci kolínského okresu vytipovali poukázky od SportFotbal.cz.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 7.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2017-2018

05.10.2017 18:27 0

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod. Navíc se účastníte i druhé části tipovačky kolínského okresního přeboru, kde je možné po osmém kole získat poukázky na volný vstup do Sportovního centra Trojka Kolín. A tipují se zajímavé zápasy. Souboj třetích Tuklat s druhými Jevany, drama nabídne zápas Krakovany vs. Pečky, můžete vidět dvě derby: v D. Poli se představí Kouřim a v Plaňanech Libodřice. Souboj loňských účastníků 1.B třídy Č. Peček a Radimi, ve Velimi se představí Žiželice a Nučice hostí Býchory.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 6.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2017-2018

28.09.2017 16:19 0

Ze sedmičky utkání tohoto kola očekávají tipéři ve čtyřech případech jasnou záležitost. Vyrovnané zápasy očekávají v Radimi a v Libodřicích. Jednička a nula převládá v utkání s nádechem derby  Kouřim vs. Plaňany. Kdo jste ještě netipoval, spěchejte, ať máte šanci na ceny od sponzora této fáze Tipovačky, Sportovního centra Trojka v Kolíně.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 5.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2017-2018

19.09.2017 15:34 0

Říká se, že po pátém kole je přibližně jasno, kdo bude hrát o špici a kdo se bude strachovat o sestup. Uvidíme, čeká nás další várka fotbalu na okresních hřištích. Ale pro tipéry začíná pátým kolem druhá fáze tipovací soutěže, kde se po osmém kole dozvíme, který z tipujících natipoval nadcházející čtyři kola nejlépe a bude se moci těšit na poukázky do Sportovního centra TROJKA Kolín. Natipujte čtyři kola správně a můžete vyhrát! Páté kolo také může rozhodnout o třetím výherci první části.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 4.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2017-2018

12.09.2017 14:49 0

Tipovačka první fáze soutěže o ceny jde do finále. Jak jsem předesílal, pro první tři tipéry v rámci 1. - 4. kola OP Kolín jsou připraveny ceny. Do soutěže webu Fotbal u nás je věnoval pan Keltner ze svého obchodu Pivovarská prodejna v Kolíně. Hodnotné šeky v cenách 500, 300 a 200 Kč obdrží od redaktora webu tři nejlepší tipéři. A zatím drží šanci několik z vás. A kdo nevyhraje v první fázi, má šanci v dalších dvou (5.-8. kolo a 9.-13. kolo), kde se bude začínat vždy od nuly. Ve čtrvtém kole na nás čeká opět sedmička napínavých zápasů, protože přebor je letos vyrovnaný a nevyzpytatelný.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 3.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2017-2018

07.09.2017 21:05 0

Další žhavé derby nás čeká o nadcházejícím víkendu, když Radim tentokrát hraje v Pečkách. Zajímavý zápas čekají i v Krakovanech, kam přijedou Býchory. Žiželice hostí Jevany, kde nemůžeme nevzpomenout na loňské utkání jako na houpačce. O první místo se bude hrát v Kouřimi, kde hostuje Velim. A napínavé budou i ostatní zápasy. Toto kolo tipuje Miroslav Černý, jeden z nejlepších tipérů loňské sezóny. Uvidíme, jaký má přehled o okresním fotbale, když jeho Bečváry letos hrají o soutěž výše.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 2.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2017-2018

31.08.2017 10:31 0

Před námi je druhé kolo OP a ukáže se, zda potvrdí výsledky kola prvního. Kdo je v jaké formě a jak vysoko mohou jednotlivé týmy pomýšlet. A čekají nás zajímavé duely... Pozor na změny časů začátku dvou utkání - v Býchorách se Velim představí už v pátek 1.9. od 17:30 hodin a začátek třaskavého derby v Radimi, kde budou hosty Plaňany začíná v sobotním dopoledni od 10:15. Zároveň připomínám, kdo jste si ještě netipnul, abyste tak rychle udělali, protože výhry od sponzora 1. - 4. kola (Pivovarská  prodejna Keltnerových) budou zajímavé!

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 1.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2017-2018

24.08.2017 21:33 0

Okresní přebor Kolínska má v letošním ročníku šest "nováčků". Tři sestupující z 1.B třídy a díky administrativním změnám i tři postupující z III. tříd. Jak se změní kvalita přeboru? Kdo bude hrát o špici a kdo naopak bude sbírat bodík po bodíku, aby se zachránil? Nyní máme na programu první kolo, které bude celé odehráno v sobotu od 17:00 hodin. Přijďte se podívat a fandit a hlavně si zatipujte o ceny!!!

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 26.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2016-2017

15.06.2017 10:06 0

O všem podstatném je v letošním ročníku rozhodnuto. Zápasy posledního kola rozhodnou o konenčném pořadí ve středu tabulky, který je pěkně nahuštěný a může ještě dojít ke změnám v pořadí. Jasno už je i o postupujících ze třetích tříd a v novém ročníku uvítáme rezervu Velimi a Dobré Pole. S napětím budou očekávat výsledky 1.B třídy ve Velkém Oseku, protože rozhodnou o jejich budoucnosti v příštím ročníku. Pojďme si tedy všichni poslední kolo užít. Hráčům a funkcionářům přeji příjemné uzavření sezóny a krásnou dovolenou.


Rozhovory


Tabulka Z Skóre B
1 AFK Pečky 18 68:20 44
2 FC Jevany 18 59:29 40
3 TJ Sokol Býchory 18 53:20 37
4 TJ SK Krakovany 18 38:21 37
5 TJ Kouřim 18 45:24 34
Zobrazit celou tabulku

  Nejlepší střelci Góly
1 David Janouch 21
2 Štěpán Růžička 15
3 Filip Kubalík 15
4 Martin Snížek 11
5 Jakub Vyhnánek 11
Zobrazit celou tabulku

Jméno ZB Ú BE
1 Petr Jambor 76 63% 2
2 Jiří Jetmar 71 67% 2
3 Jakub Hervert 71 59% 0
4 Zdeněk Jirkovský 70 62% 2
5 Dominik Kočí 70 58% 0
Zobrazit celou tabulku