Expert tipy Středočeský | Kolín | Okresní přebor

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 23.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2016-2017

25.05.2017 12:13

Poslední čtyři kola zbývají a pro některé týmy už ale jen tři zápasy. Složitou situaci budou mít Nučice, které nutně doma potřebují porazit Zásmuky, a také Kouřim, která hostí Konárovice. Plaňany přivítají na jaře nevýrazné Jevany a Velký Osek bude opět bojovat o body k záchraně, tentokrát proti Bečvárům. Jestřabí Lhota může stále ještě zdramatizovat situaci na čele tabulky, pokud bude bodovat proti Libodřicím a šlágr kola mohou vidět diváci v Žiželicích, kam přijede nejúspěšnější tým jara, Pečky. Ještě připomínám, že všechna utkání se hrají od 17:00 s výjimkou zápasu v Jestřábce, který začíná již v 12:30. A jak toto kolo předpovídá náš dnešní expert?

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 22.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2016-2017

18.05.2017 11:36

Čeká nás posledních pět kol, které musí rozhodnout o všem. Některé týmy mají na dosah 15 bodů, některé už jen 12. A co nás čeká tento víkend. Bečváry mají volný los a toho mohou využít pronásledovatelé. Jestřábka bude mít ale těžkou úlohu v Oseku, který je dobře rozjetý a v jarní části mu patří páté místo. Žiželice budou hostovat v Jevanech, kde se také nevyhrává. Boje o body vedoucí k záchraně se odehrají v Pečkách (Kouřim) a Libodřicích, kde v derby budou bojovat Plaňany. Zásmuky se budou v utkání proti Krakovanům rvát o naději. A neméně důležitý mač čeká Konárovice, které budou hostit také sestupem ohrožené Nučice. A jak to vidí tipéři? 

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 21.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2016-2017

11.05.2017 21:16

Posledních šest kol! Ale v nich je možné získat ještě plných osmnáct bodů. Čili nikdo zatím nemá nic jisté. Šlágr kola nás čeká v Jestřábce, kam přijedou Bečváry. Toto utkání se hraje již v sobotu dopoledne. Derby uvidí diváci v Krakovanech, kde se představí Konárovice. V posledním sobotním zápase budou Žiželice, které stále trápí široká marodka, hostit Libodřice. V neděli budou na programu zápasy neméně zajímavé. Kvalitu bude mít jistě Kouřim vers. Jevany. Do Nučic přijedou Pečky - vedoucí tým jarní tabulky. A drama může být v Plaňanech, kde svedou domácí bitvu s Velkým Osekem o body k záchraně. Přijďte fandit a teď se podívejte, jaké jsou tipy našeho experta. Nutno ale podotknout, že se tipérům v jarní části tolik nedaří.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 20.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2016-2017

05.05.2017 08:07

Určitě jste si všimli nového boxu na hlavní stránce soutěže, kde se zobrazují nejúspěšnější tipéři. Tipujte a tipujte správně, aby i vaše jméno mohlo být mezi těmi nejlepšími. Jarní část ale oproti podzimní tak úspěšná není. Třeba to změní toto kolo, kde nás čeká velké derby mezi Bečváry a Zásmuky. Další derby uvidí v Jevanech, kam přijedou nedaleké Nučice. A konečně, vyhrocené bývají i zápasy mezi Libodřicemi a Kouřimí. Zajímavý, a pokud pominu derby tak asi šlágr kola, očekávám mač v Pečkách, kde se představí Krakovany. Uvidíme, jak si povede osecká Viktorka proti favoritovi ze Žiželic a zda Plaňany vydolují nějaké body v Jestřábce. Tentokrát se všechny zápasy hrají v sobotu od 17:00, pouze v Bečvárech se na žádost hostů začíná již ve 14:00.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 19.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2016-2017

27.04.2017 17:52

Dvě třetiny soutěže má okresní přebor za sebou a čeká nás již devatenácté kolo. Čtyři utkání se odehrají v sobotu, přičemž v Plaňanech je tentokrát netradičně výkop již v 10:15. Šlágrem kola bude určitě zápas mezi Žiželicemi a Jestřábkou, v Krakovanech se představí silné Jevany. Přinesou přímé duely pronásledovatelů Bečvár pro vedoucí tým nějakou výhodu, pokud on dokáže bodovat v Plaňanech? V Zásmukách v boji o spodní patra tabulky budou hostovat Konárovice. Kolo zakončí dva nedělní mače v Kouřimi (V. Osek) a v Nučicích (Libodřice). Tipérům se zatím příliš nedaří a nedokáží přesně odhadovat výsledky. Třeba se to podaří specialistovi tohoto kola.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 18.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2016-2017

20.04.2017 17:19

Již páté jarní kolo má o nastávajícím víkendu na pořadu kolínský OP. Nejspíš bude citelně chladno, tak se pořádně oblečte a doufejte, že vás zahřejí výkony vašich oblíbených fotbalistů na hřištích. Nyní se podívejte, jak tipuje náš expert a přidejte se sami k tipovačce...

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 17.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2016-2017

14.04.2017 12:55

Velikonoční kolo OP je tady! A čeká diváky parádní šlágr, když v Žiželicích nastoupí Bečváry. V dalším utkání jsou papírovým favoritem Krakovany proti Oseku. Dokáží Zásmuky pokračovat ve sbírání bodů? V domácím utkání proti Jevanům to asi bude náročné, ale třeba je minulý zápas nakopl. Ve čtvrtém sobotním duelu hostí Konárovice Pečky a zde většina tipérů věří hostům. Ve zbývajících dvou nědělních utkáních hostí Plaňany Kouřim a do Nučic dorazí Jestřábka. Nezapomeňte také na dohrávku 16. kola, kdy se ve středu 19.4. od 17:30 odehraje utkání Žiželice - Kouřim.

A nyní k tipům...

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 16.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2016-2017

06.04.2017 22:07

Týden uběhl jako voda a máme tu další kolo fotbalového šílenství. V uplynulém kole se tipéři moc nepředvedli. Jediný Jirka Vanta trefil čtyři utkání a několik dalších přesnou polovinu zápasů. V tomto kole má volno Velký Osek a ostatní se utkají v šesti zápasech. A taháků je hned několik. Do Bečvár přijedou ve formě hrající Pečky, v Jestřábce se v místním derby představí Krakovany. Zajímavý zápas můžeme očekávat v Libodřicích, kde budou hrát Zásmuky. Do Plaňan zavítají rozjeté Nučice, Jevany hostí v souboji týmů bez jarního bodu Konárovice a do Žiželic pojede namlsaná Kouřim. Podívejte se, co od tohoto kola očekává náš expert. A perlička na závěr: toto kolo skončilo v podzimní části kompletně výhrou hostujících celků (v jednom případě až po penaltách).

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 15.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2016-2017

30.03.2017 18:01

Vítám vás u dalšího tipovacího kola. Kdo byl nejúspěšnější v kole minulém? Tipovačku ovládli hráči Nučic, nejlépe pak Jan Vedral, který měl pět správných tipů a netrefil pouze zápas Žiželic proti Krakovanům. Dalších pět tipérů správně odhadlo čtyři zápasy. A co nás čeká v tomto kole. Jestřábka má volno. Do hry vstoupí poprvé Plaňany zápasem v Krakovanech. O sestupových příčkách může něco napovědět utkání v Zásmukách, kde se představí V. Osek. Divácky nabito bude určitě v Pečkách, kde budou hrát Jevany a nejspíš i v Kouřimi, kam zajíždí vedoucí celek Bečvár. Rozjeté Nučice hostí Žiželice a v Konárovicích, které budou chtít napravit ztrátu z Oseka, se představí Libodřice. A jak tipuje náš expert? 

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 14.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2016-2017

23.03.2017 19:07

Blíží se okamžik, kdy se naplno rozjedou i okresní soutěže. Již o tomto víkendu můžeme očekávat první jiskření. Kdo je lépe připraven na vstup do jarní části se již brzy dozvíme. Ti z vás, kteří ještě netipovali, rychle tak učiňte. Nebojte se připojit i slovní komentář, proč daný výsledek tipujete. V záložce "TIP LIGA" pak můžete sledovat svoji úspěšnost a porovnávat. Pro nejlepší je na závěr připravena drobná odměna. A teď se již podívejte, jak první jarní kolo tipuje náš expert.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 13.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2016-2017

17.11.2016 18:32

O víkendu se zavře opona podzimní části okresního přeboru. A na co se můžeme těšit tentokrát? Zajímavou bitvu svedou Libodřice proti Jevanům, Krakovany přijedou do Kouřimi. Bečváry se budou snažit v Nučicích udržet sérii bodových zisků, zato Břežany v Žiželicích asi moc nadějí nemají. Zajímavé a možná herně vyrovnané by mohly být zápasy Plaňan vs. Zásmuky a V. Osek proti Pečkám. Jestřábka předehrála své utkání s Konárovicemi již dnes. Přijďte ještě fandit, snad nebude taková zima jako minulý týden. A také si tipněte. Po sezóně si můžete přečíst o úspěšnosti vašich tipů.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 12.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2016-2017

10.11.2016 11:00

Minulé kolo přineslo hodně překvapivých výsledků a tipéři měli maximální úspěšnost tří zápasů ze sedmi. Jak si povedou v předposledním kole? Budou Břežany pokračovat ve sbírání bodů? Nučice se dvěma navrátilci z marodky pokusí bodovat v Krakovanech. Do Bečvár přijede těžký soupeř z Libodřic. Jevany čekají snadné sousto z Oseka. Pečky se doma pokusí překvapit Jestřábku. Do Konárovic přijede tabulkový soused z Plaňan. A budou Zásmuky pokračovat v bojovném výkonu, který přinese body v zápase s Žiželicemi? To všechno si nenechte ujít a zatím se můžete podívat, jak tipuje náš dnešní expert. A také samozřejmě sami tipovat - zatím nikdo netrefil všech sedm zápasů jednoho kola OP.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 11.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2016-2017

04.11.2016 12:18

Již jen tři kola zbývají do konce podzimní části a ještě se hodně může změnit. Co napoví utkání 11. kola OP? Bečváry jedou na horkou půdu Krakovan, Jevany budou mít těžkou pozici v Jestřábce. Souboje šestého s prvním a čvrtého s druhým beru jako jasné magnety kola. Dalším tahákem je derby sousedů v tabulce, kdy Plaňany hostí Pečky nebo zápas Zásmuk v Kouřimi. Nučice by si papírově měly připsat body v zápase s Břežany, zajímavě se může vyvinout utkání v Oseku, kam přijedou Libodřice. Všichni tipující také věří výhře Žiželic s Konárovicemi. A jak tipuje náš dnešní expert?

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 10.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2016-2017

27.10.2016 20:27

Odehrajeme desáté kolo a bude třetina soutěže za námi. A co zajímavého nás čeká? Kdy poruší sérii Bečváry a Břežany? Jak skončí zápas třetího a čtvrtého = Libodřice vs. J. Lhota? Překvapí Plaňany v Jevanech, jak si to myslí náš dnešní expert? A napínavé budou jistě i všechny ostatní zápasy. Jen nezapomeňte, že kvůli změně času se začíná již ve 14:30.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 9.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2016-2017

20.10.2016 09:36

Již deváté kolo na nás čeká o nadcházejícím víkendu. Jaké změny mohou zápasy přinést do tabulky? Tabulkou stoupající Kouřim si může zase polepšit v domácím utkání proti Pečkám. Souboj pvního s posledním může přinést první ztrátu a první zisk bodů. Probudí se po třech kolech bez bodu Krakovany a nebo se hostující Zásmuky v minulém kole "chytily"? Osek by výhrou v Jestřábce mohl svého soupeře přeskočit v tabulce. Za tahák kola považuji utkání domácích Žiželic s Jevany. Zajímavý náboj bude mít určitě derby v Plaňanech, které hostí Libodřice. A téměř sousedi v tabulce se utkají v Nučicích, kam přijedou Konárovice. Přijďte fandit a pak sledujte zpravodajství na webu Fotbal u nás.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 8.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2016-2017

13.10.2016 21:17

Na zápas prvního s pátým, třetího se čtvrtým a nebo na mač posledních dvou týmů tabulky se můžete těšit o nadcházejícím víkendu. Také nás čeká souboj TOP týmů Jevan a Kouřimi, byť hostům se vstup do soutěže moc nepovedl. A dále derby Konárovic s Krakovany. Tipněte si i vy, jak zápasy dopadnou. A já vám nyní předkládám tip Experta.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 7.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2016-2017

06.10.2016 20:49

Dvě velká derbíčka jsou na programu sedmého kola OP. V sobotu navštivte nučické posvícení a nenechte si ujít zápas s Jevany a v neděli doražte na zásmucké hřiště, kde budou hostovat Bečváry. Mimo těchto zápasů budou bojovat Břežany doma o první body s Konárovicemi, zajímavý náboj bude mít určitě utkání Kouřimi proti Libodřicím, Plaňany hostí nepřesvědčivou Jestřábku, do Krakovan přijedou Pečky a Žiželice hostí Velký Osek. Asi bude chladno, ale věřím, že napětí na trávnících nás zahřeje.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 6.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2016-2017

29.09.2016 21:31

Nadcházející šesté kolo OP Kolín přinese zase plno dramatických chvil. Udrží Bečváry proti Plaňanům neporazitelnost? Získají Břežany první body v Pečkách? Chytí se Zásmuky v Konárovicích? Podobným herním stylem se pokusí Nučice překvapit v Libodřicích? Nedávní účastníci 1.B třídy se utkají v Oseku (vs. Kouřim). Prověří Krakovany rozjeté Jevany? A Jestřábka hostí s chutí hrajícího nováčka Žiželice. Tipnete si také výsledky?

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 5.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2016-2017

20.09.2016 00:30
Staň se Expertem pro následujíci kolo. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, vyplnit komentáře a své tipy. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.
EXPERT TIP

EXPERT TIP - 4.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2016-2017

15.09.2016 17:13

Další várka zápasů okresního přeboru je před námi. A je to lákavá nabídka. Utkají se vzájemně oba nováčkové, čtyři týmy budou usilovat o první body, dvě mužstva mají zatím plný počet bodů, čeká nás tradiční derby v Kouřimi, která se postaví hostujícím Plaňanům. Přijďte fandit a potom nezapomeňte sledovat náš web. Můžete obodovat výkony, přečíst si reportáže, hlasovat pro hráče kola,...

Celkový počet článků: 46

Tým Z Skóre B
1 SK Bečváry 21 66:25 51
2 TJ Sokol Jestřabí Lhota 21 39:21 43
3 SK Žiželice 22 74:53 42
4 TJ SK Krakovany 21 63:38 34
5 AFK Pečky 21 49:53 33
Zobrazit celou tabulku

  Hráč Góly
1 Marek Hrstka 26
2 Lukáš Kubelka 22
3 Filip Kubalík 20
4 Miroslav Černý 20
5 David Živný 19
Zobrazit celou tabulku

Jméno ZB Ú BE
1 Jan Dědek 77 55% 4
2 Miroslav Černý 76 52% 2
3 Honza Špinka 74 48% 1
4 Dominik Kočí 68 46% 0
5 FIlip Kubalik 64 46% 0
Zobrazit celou tabulku

Rozhovory