Expert tipy Středočeský | Kolín | Okresní přebor

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 13.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2017-2018

16.11.2017 09:25

Než spadne opona za podzimní částí OP, zbývá sehrát poslední kolo. A také ho natipovat, protože stále máte šanci získat ceny z poslední fáze tipovačky kolínského okresu. Zatím je na čele s jedenadvaceti přesnými tipy čtveřice Z. Jirkovský, M. Jambor, J. Jetmar a J. Hervert následováni dalšími, kteří mají o bodík méně. A kdo je tím tajemným sponzorem? BAR ALCATRAZ KOLÍN!! A o co budou bojovat hráči na hřištích? První místo je jasné, ale kdo bude mít celou zimu černého Petra ještě jisté není. Přijďte podpořit své borce na poslední mač. Jen si zkontrolujte hrací den a čas, protože dochází ke změnám... Aktéři si chtějí užít závěrečnou dokopnou.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 12.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2017-2018

10.11.2017 08:18

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod. Jde již o předposlední kolo. Může se rozhodnout, kdo přezimuje na prvním místě a také o tom, kdo bude přes zimu špatně spát pod hrozbou sestupu. Přijďte podpořit své týmy a zatipujte si o ceny.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 11.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2017-2018

02.11.2017 15:09

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod. A hraje se i o ceny při tipování kolínského OP. Je rozhodnuto o majitelích poukázek z druhé části. Třetí místo už podruhé získal Michal Pytloun a poukázku za 300 Kč obdržel Petr Jambor. Již po víkendu také odtajníme sponzora poslední části kolínské tipovačky. A na jaké zápasy můžete tipovat tentokrát?

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 10.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2017-2018

25.10.2017 21:51

Všechna utkání desátého kola jsou na pořadu v sobotu a výkop je stanoven už na půl třetí. Přijďte podpořit své týmy na hřiště a nyní si zkuste tipnout, jak to vše dopadne. Běží závěrečná fáze tipovačky kolínského okresního přeboru o ceny od zatím utajeného sponzora. Toto kolo také třeba rozhodne o tom, jaký voucher obdrží M. Pytloun a P. Jambor z druhé části. Zatím je to mezi nimi nerozhodně. Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod. 

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 9.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2017-2018

19.10.2017 21:41

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod. A nejen o tyto ceny se hraje v kolínském okrese. Opět je pro nejlepší tři tipující v součtu posledních pěti kol připravena odměna. A bude zajímavá, tipujte a sbírejte body. Odtajnění sponzora přijde brzy. Před sebou máme deváté kolo a podzimní část soutěže se nám již překlopí do poslední třetiny.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 8.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2017-2018

10.10.2017 16:50

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod. A finálové kolo druhé části má před sebou Tipovačka kolínského okresního přeboru. Zatím je to napínavé, na čele je zatím Dominik Kočí s patnácti body, následován čtrnáctibodovými Kubalíkem, Jetmarem, Jamborem a Procházkou. Ale šanci mají i další. Zároveň gratuluji ke stoprocentním tipům z minulého kola, za což si hned tři zástupci kolínského okresu vytipovali poukázky od SportFotbal.cz.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 7.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2017-2018

05.10.2017 18:27

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod. Navíc se účastníte i druhé části tipovačky kolínského okresního přeboru, kde je možné po osmém kole získat poukázky na volný vstup do Sportovního centra Trojka Kolín. A tipují se zajímavé zápasy. Souboj třetích Tuklat s druhými Jevany, drama nabídne zápas Krakovany vs. Pečky, můžete vidět dvě derby: v D. Poli se představí Kouřim a v Plaňanech Libodřice. Souboj loňských účastníků 1.B třídy Č. Peček a Radimi, ve Velimi se představí Žiželice a Nučice hostí Býchory.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 6.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2017-2018

28.09.2017 16:19

Ze sedmičky utkání tohoto kola očekávají tipéři ve čtyřech případech jasnou záležitost. Vyrovnané zápasy očekávají v Radimi a v Libodřicích. Jednička a nula převládá v utkání s nádechem derby  Kouřim vs. Plaňany. Kdo jste ještě netipoval, spěchejte, ať máte šanci na ceny od sponzora této fáze Tipovačky, Sportovního centra Trojka v Kolíně.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 5.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2017-2018

19.09.2017 15:34

Říká se, že po pátém kole je přibližně jasno, kdo bude hrát o špici a kdo se bude strachovat o sestup. Uvidíme, čeká nás další várka fotbalu na okresních hřištích. Ale pro tipéry začíná pátým kolem druhá fáze tipovací soutěže, kde se po osmém kole dozvíme, který z tipujících natipoval nadcházející čtyři kola nejlépe a bude se moci těšit na poukázky do Sportovního centra TROJKA Kolín. Natipujte čtyři kola správně a můžete vyhrát! Páté kolo také může rozhodnout o třetím výherci první části.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 4.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2017-2018

12.09.2017 14:49

Tipovačka první fáze soutěže o ceny jde do finále. Jak jsem předesílal, pro první tři tipéry v rámci 1. - 4. kola OP Kolín jsou připraveny ceny. Do soutěže webu Fotbal u nás je věnoval pan Keltner ze svého obchodu Pivovarská prodejna v Kolíně. Hodnotné šeky v cenách 500, 300 a 200 Kč obdrží od redaktora webu tři nejlepší tipéři. A zatím drží šanci několik z vás. A kdo nevyhraje v první fázi, má šanci v dalších dvou (5.-8. kolo a 9.-13. kolo), kde se bude začínat vždy od nuly. Ve čtrvtém kole na nás čeká opět sedmička napínavých zápasů, protože přebor je letos vyrovnaný a nevyzpytatelný.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 3.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2017-2018

07.09.2017 21:05

Další žhavé derby nás čeká o nadcházejícím víkendu, když Radim tentokrát hraje v Pečkách. Zajímavý zápas čekají i v Krakovanech, kam přijedou Býchory. Žiželice hostí Jevany, kde nemůžeme nevzpomenout na loňské utkání jako na houpačce. O první místo se bude hrát v Kouřimi, kde hostuje Velim. A napínavé budou i ostatní zápasy. Toto kolo tipuje Miroslav Černý, jeden z nejlepších tipérů loňské sezóny. Uvidíme, jaký má přehled o okresním fotbale, když jeho Bečváry letos hrají o soutěž výše.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 2.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2017-2018

31.08.2017 10:31

Před námi je druhé kolo OP a ukáže se, zda potvrdí výsledky kola prvního. Kdo je v jaké formě a jak vysoko mohou jednotlivé týmy pomýšlet. A čekají nás zajímavé duely... Pozor na změny časů začátku dvou utkání - v Býchorách se Velim představí už v pátek 1.9. od 17:30 hodin a začátek třaskavého derby v Radimi, kde budou hosty Plaňany začíná v sobotním dopoledni od 10:15. Zároveň připomínám, kdo jste si ještě netipnul, abyste tak rychle udělali, protože výhry od sponzora 1. - 4. kola (Pivovarská  prodejna Keltnerových) budou zajímavé!

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 1.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2017-2018

24.08.2017 21:33

Okresní přebor Kolínska má v letošním ročníku šest "nováčků". Tři sestupující z 1.B třídy a díky administrativním změnám i tři postupující z III. tříd. Jak se změní kvalita přeboru? Kdo bude hrát o špici a kdo naopak bude sbírat bodík po bodíku, aby se zachránil? Nyní máme na programu první kolo, které bude celé odehráno v sobotu od 17:00 hodin. Přijďte se podívat a fandit a hlavně si zatipujte o ceny!!!

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 26.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2016-2017

15.06.2017 10:06

O všem podstatném je v letošním ročníku rozhodnuto. Zápasy posledního kola rozhodnou o konenčném pořadí ve středu tabulky, který je pěkně nahuštěný a může ještě dojít ke změnám v pořadí. Jasno už je i o postupujících ze třetích tříd a v novém ročníku uvítáme rezervu Velimi a Dobré Pole. S napětím budou očekávat výsledky 1.B třídy ve Velkém Oseku, protože rozhodnou o jejich budoucnosti v příštím ročníku. Pojďme si tedy všichni poslední kolo užít. Hráčům a funkcionářům přeji příjemné uzavření sezóny a krásnou dovolenou.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 25.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2016-2017

07.06.2017 19:46

Předposlední kolo okresního přeboru je na programu o tomto víkendu. Co zbývá vyřešit? Vítěz je jasný a podle posledních signálů z bečvareckého tábora tento tým bude akceptovat postup. Pokud by tomu tak nebylo, tak se ještě může poprat Jestřábka s Žiželicemi o druhé místo. A sestupy? Záleží na tom, zda půjdou z 1.B dolů dva nebo tři kolínské týmy. Pokud by byly jen dva, pak ještě jedenáctá příčka může znamenat záchranu. O ní mohou hodně teoreticky bojovat i Zásmuky, ale hlavně na dálku svedou boj Velký Osek s Konárovicemi. Za magnet tohoto kola považuji utkání v Jestřabí Lhotě, kde se představí první celek jara, Pečky. Zároveň věřím, že se nebude opakovat minulé kolo a nedostatek hráčů Žiželic. Pojďme se nyní podívat, jak tipuje toto kolo náš expert. Závěrem bych rád požádal tipéry, aby alespoň jeden z vás v každém kole okomentoval svoje tipy... Přeji týmům zdařilé výkony do posledních dvou kol.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 24.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2016-2017

01.06.2017 16:29

Čtyřiadvacáté kolo OP se kompletně odehraje v sobotu od 17:00 hodin. A již může být rozhodující pro čelo i spodek tabulky. Pokud Bečváry uhrají proti Krakovanům alespoň bod, tak jsou jistým mistrem Kolínska. Na druhém konci je jasno otřech sestupujících - Břežany, Zásmuky a Konárovice. Pokud ale spadnou z 1.B tři kolínské týmy, což je momentálně hodně reálné, tak černý Petr padne ještě na jeden tým. Velký Osek je hodně namočený a v Libodřicích bude bojovat o naději.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 23.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2016-2017

25.05.2017 12:13

Poslední čtyři kola zbývají a pro některé týmy už ale jen tři zápasy. Složitou situaci budou mít Nučice, které nutně doma potřebují porazit Zásmuky, a také Kouřim, která hostí Konárovice. Plaňany přivítají na jaře nevýrazné Jevany a Velký Osek bude opět bojovat o body k záchraně, tentokrát proti Bečvárům. Jestřabí Lhota může stále ještě zdramatizovat situaci na čele tabulky, pokud bude bodovat proti Libodřicím a šlágr kola mohou vidět diváci v Žiželicích, kam přijede nejúspěšnější tým jara, Pečky. Ještě připomínám, že všechna utkání se hrají od 17:00 s výjimkou zápasu v Jestřábce, který začíná již v 12:30. A jak toto kolo předpovídá náš dnešní expert?

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 22.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2016-2017

18.05.2017 11:36

Čeká nás posledních pět kol, které musí rozhodnout o všem. Některé týmy mají na dosah 15 bodů, některé už jen 12. A co nás čeká tento víkend. Bečváry mají volný los a toho mohou využít pronásledovatelé. Jestřábka bude mít ale těžkou úlohu v Oseku, který je dobře rozjetý a v jarní části mu patří páté místo. Žiželice budou hostovat v Jevanech, kde se také nevyhrává. Boje o body vedoucí k záchraně se odehrají v Pečkách (Kouřim) a Libodřicích, kde v derby budou bojovat Plaňany. Zásmuky se budou v utkání proti Krakovanům rvát o naději. A neméně důležitý mač čeká Konárovice, které budou hostit také sestupem ohrožené Nučice. A jak to vidí tipéři? 

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 21.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2016-2017

11.05.2017 21:16

Posledních šest kol! Ale v nich je možné získat ještě plných osmnáct bodů. Čili nikdo zatím nemá nic jisté. Šlágr kola nás čeká v Jestřábce, kam přijedou Bečváry. Toto utkání se hraje již v sobotu dopoledne. Derby uvidí diváci v Krakovanech, kde se představí Konárovice. V posledním sobotním zápase budou Žiželice, které stále trápí široká marodka, hostit Libodřice. V neděli budou na programu zápasy neméně zajímavé. Kvalitu bude mít jistě Kouřim vers. Jevany. Do Nučic přijedou Pečky - vedoucí tým jarní tabulky. A drama může být v Plaňanech, kde svedou domácí bitvu s Velkým Osekem o body k záchraně. Přijďte fandit a teď se podívejte, jaké jsou tipy našeho experta. Nutno ale podotknout, že se tipérům v jarní části tolik nedaří.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 20.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2016-2017

05.05.2017 08:07

Určitě jste si všimli nového boxu na hlavní stránce soutěže, kde se zobrazují nejúspěšnější tipéři. Tipujte a tipujte správně, aby i vaše jméno mohlo být mezi těmi nejlepšími. Jarní část ale oproti podzimní tak úspěšná není. Třeba to změní toto kolo, kde nás čeká velké derby mezi Bečváry a Zásmuky. Další derby uvidí v Jevanech, kam přijedou nedaleké Nučice. A konečně, vyhrocené bývají i zápasy mezi Libodřicemi a Kouřimí. Zajímavý, a pokud pominu derby tak asi šlágr kola, očekávám mač v Pečkách, kde se představí Krakovany. Uvidíme, jak si povede osecká Viktorka proti favoritovi ze Žiželic a zda Plaňany vydolují nějaké body v Jestřábce. Tentokrát se všechny zápasy hrají v sobotu od 17:00, pouze v Bečvárech se na žádost hostů začíná již ve 14:00.

Celkový počet článků: 62

Rozhovory


Tabulka Z Skóre B
1 AFK Pečky 13 54:13 36
2 FC Velim B 13 39:16 29
3 FC Jevany 13 49:27 27
4 TJ Sokol Býchory 13 37:14 26
5 TJ Kouřim 13 34:17 25
Zobrazit celou tabulku

  Nejlepší střelci Góly
1 David Janouch 17
2 Štěpán Růžička 11
3 Filip Kubalík 11
4 Michal Macháček 11
5 Jakub Vyhnánek 10
Zobrazit celou tabulku

Jméno ZB Ú BE
1 Petr Jambor 57 62% 1
2 Dominik Kočí 56 61% 0
3 Jakub Hervert 56 61% 0
4 Zdeněk Jirkovský 54 64% 2
5 FIlip Kubalik 54 60% 0
Zobrazit celou tabulku