Hráčem 16. kola, Divize sk. B, se stává...

Datum kola: 12.03.2016

I v tomto kole jste mohli hlasovat pro tu nejlepší jedenáctku. Hlasování je ukončeno a vzešel z něj jeden vítěz. Kdo vyhrál? Přečtěte si tento článek!

Výsledky hlasování

Martin Borek

38%

Martin Borek se stal prvním hráčem jarní části Divize B, když v šestnáctém kole rozhodl jediným gólem utkání na hřišti Litvínova, odkud si Horní Měcholupy odvezly všechny tři body po výhře nejtěsnější možné výhře 1:0. Fotbalista pražského týmu se prosadil již ve dvacáté minutě a na hřišti strávil plnou porci devadesáti minut. Martin Borek proti Litvínovu vstřelil v letošní sezóně Divize B svůj druhý gól.

2. Václav Štípek 31%
3. Robert Kokoška 20%

0

Souboj o hráče úvodního jarního kola Divize B svedli Martin Borek z Horních Měcholup a ikona Baníku Souš Václav Štípek, který již dosáhl na tohle ocenění několikrát, nyní ovšem získal více hlasů první jmenovaný hráč.

Oba fotbalisté nasbírali přes třicet procent hlasů a na třetím místě skončil s jedenáctiprocentním odstupem Robert Kokoška, jenž vystřelil Neratovicím vítězství na hřišti Meteoru Praha.