Hráčem 24. kola, Okresní přebor Hradec Králové, se stává...

Datum kola: 30.05.2015

I v tomto kole jste mohli hlasovat pro tu nejlepší jedenáctku. Hlasování je ukončeno a vzešel z něj jeden vítěz. Kdo vyhrál? Přečtěte si tento článek!

Výsledky hlasování

Radek Kollár

57%

Rezerva Třebše v jarní části soutěže dáva velký prosto pro své talenty, "očuchnout" si kvalitu Okresního přeboru. Jedním z nich je i náš vítěz. Teprve sedmnácti letý Radek Kollár sice do zápasu naskončil až v druhém poločase. Svým přístupem znatelně oživil hru svého celku a také se postaral o jedinou branku Třebše v utkání.

Radek je kmenovým hráčem Staršího dorostu. V této sezóně si kromě několik startů za "béčko", už připsal i tři starty za A-tým. Na rozhovor s Radkem se můžete těšit v průběhu týdne.

2. Václav Brett 30%
3. Eliáš Khelil 6%

0

Myštěves se snaží prezentovat pohledným kombinačním fotbalem. První poločas zápasu s Chlumcem se jim ale vžít do svého osobitého stylu moc nedařilo. Po změně stran se ale vše vrátilo do normálnu a hráči Myštěvese začali ukazovat to, co jim jde nejlépe. Na výhře 4:1 se podílel i dvěma góly druhý v pořadí, Václav Brett

Skřivany v tomto kole hostily rezervu Kunčic. Zápas, který se odehrával na jednu branku nedokázal dostatečně vyhecovat domácí hráče k optimálnímu výkonu. Skřivany si ale připsaly pohodové vítězství 6:1 a právě třetí, Eliáš Khelil se na tomto výsledku podílel dvěma góly, z nichž jeden byl dokonce vítězný.

Radek Kollár získal velký počet hlasů a tak se zaslouženě stal vítězem. Pokud tentokrát nezvítězil Váš favorit. Po víkendu pro Vás připravíme další hlasování a třeba pak konečně vyhraje ten Váš kůň.