Hráčem 2. kola, IV. třída Plzeň - Jih, se stává...

Datum kola: 06.09.2015

I v tomto kole jste mohli hlasovat pro tu nejlepší jedenáctku. Hlasování je ukončeno a vzešel z něj jeden vítěz. Kdo vyhrál? Přečtěte si tento článek!

Výsledky hlasování

Jan Calta

48%

Vítězem naší ankety o nejlepšího hráče 2. kola se stává Jan Calta ze Seče. Defenzivní jistota v sestavě trenéra Plojhara vstoupila do sezóny ve skvělé formě a i díky jeho poslednímu výkonu je tento celek doposud stoprocentní. Calta proti Neurazům odehrál 84 minut a stihl si připsat i žlutou kartu, po zákroku hned v 15. minutě utkání. Celkem získal 48% hlasů, tedy bezmála polovinu.

2. Václav Pergl 21%
3. Dušan Kvídera 8%

0

Na druhém místě je další borec hájící barvy Seče, konkrétně Václav Pergl. Pravý obránce si za svůj výkon zasloužil 21% hlasů. Je vidět, že Seči se v naší anketě daří.

Trojici uzavírá gólman Dušan Kvídera. Především díky němu dokázal Chlum bodovat na půdě Starého Smolivce 1:1. Jen jednou musel Kvídera lovit míč ze své sítě, ale nechycenou penaltu mu nikdo vyčítat nebude. Velmi dobrý výkon, který byl ohodnocen 8% hlasů.