Hráčem 5. kola, Divize sk. B, se stává...

Datum kola: 05.09.2015

I v tomto kole jste mohli hlasovat pro tu nejlepší jedenáctku. Hlasování je ukončeno a vzešel z něj jeden vítěz. Kdo vyhrál? Přečtěte si tento článek!

Výsledky hlasování

Ondřej Čáp

56%

Ondřej Čáp je brankářem, který působí v klubu Horní Měcholupy a v pátém kole Divize B byl vyhláčen hráčem kola. Ondřej Čáp předvedl během zápasu proti Libiši několik famózních zákroků, přičemž ten nejdůležitější přišel dvacet minut před koncem, když dokázal zneškodnit pokutový kop Tomáš Petra. Bezbrankové utkání došlo do penaltového rozstřelu, v němž byl úspěšnější jeho tým.

2. Michal Lesniak 19%
3. Radek Šulc 10%

0

Vítězem ankety hráč kola se stal brankář Ondřej Čáp, který získal přes polovinu všech hlasů! Na druhém místě skončil s velkým odstupem Michal Lesniak, který se blýskl skvělým výkonem v Litoměřich, kde nejen svým skvělým pohybem a technikou přispěl k vítězství Rakovníku 3:1. Lesniak okořenil své vystoupení po půlhodině hry druhým a nakonec vítězným gólem.

Na třeším místě v anketě Hráč kola skončil Radek Šulc, obránce, který o víkendu zachránil Neratovice-Byškovice v domácím zápase od porážky v normální hrací době. Radek Šulc se třináct minut před koncem prosadil po centru ze standardní situace a rozhodl o tom, že utkání s Vilémovem dojde za nerozhodného stavu 1:1 do penalt, v nichž nakonec byl úspěšnější Vilémov, domácí ale mohou radovat Šulcovi, že mají alespoň bod.