A je to venku! Konečně můžete po utkání vyjádřit svůj názor na rozhodčího, výkon soupeře a mnoho dalšího
Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší

Jihočeský - Český Krumlov


EXPERT TIPY
SESTAVY KOLA
HRÁČI KOLA
ROZHOVORY

Reportáž

Přídolí stačilo Smrčině pouze v prvním poločase


Přídolí přivítalo Horní Planou, která si chtěla odvést tři body. Domácí Smrčině byli vyrovnaným soupeřem, ve druhém poločase už jim však nestačili. 


Reportáž

Křemže poprvé padla. Z Lipna si odváží kanára


Lipno nečekal lehký úkol. Na jehi hřiště totiž přijela rozjetá Křemže. Hosté nastoupili bez vykartovaného Snížka a na hřišti to bylo znát. 


Reportáž

Frymburk B bere bonusový bod po remíze s Malonty


Frymburští přivítali Malonty, kterým se moc v nove sezóně nedaří. Hosté brzy prohrávali, ale utkání dokázali zvrátit. O tři body přišli až v samotném závěru. 


Reportáž

Souboj dvou neporažených celků musely rozhodnout až pokutové kopy


Oba týmy před utkáním měly plný počet bodů, a tak se dalo očekávat, že vzájemný souboj bude hodně napínavý, a také že byl!


Reportáž

Nová Ves bere první vítězství! Po skvělém prvním poločasu porazila Světlík


Domácím a ani hostím se v nové sezóně nedaří. Souboj dvou jednobodových celků měl dva různé poločasy...


Reportáž

Vyšší Brod opět naděloval, další desítku odneslo béčko Slavoje


Vyšší Brod přijel do Českého Krumlova, kde jej čekal souboj proti domácímu béčku. To sice špatně nehrálo, ale na Dynamo jasně nemělo. To podruhé v řadě nadělilo soupeři deset branek a se skóre 32:7 je jasně nejofenzivnějším týmem Okresního přeboru.


Článek

Česká televize odvysílá další zápas nižší fotbalové soutěže!

14.09.2017 14:45

Je tu další utkání nižší soutěže, které bude odvysíláno v přímém přenosu ČT Sport. Už v neděli 17. zaří se fanouškům od 10:00 hodin předvedou celky jihočeského krajského přeboru – Protivín hostí Hlubokou nad Vltavou!

Článek

Projekt Trénuj jako hvězda nabízí dětem kvalitní tréninky i setkání s profesionálními hráči

14.09.2017 10:15

V loňském roce se v Praze a středních Čechách rozběhl projekt Trénuj jako hvězda, který je zaměřen na individuální fotbalové tréninky mládeže. O tom, jak tento projekt vznikl, pro koho je určen, kteří známí hráči ho podporují a o dalších věcech jsme si povídali s Jolyonem Mungengou, jedním ze zakladatelů tohoto projektu

Reportáž

Horní Planá přivítala béčko Slavoje, které přijelo pouze v desíti, a tak domácí měli cestu za třemi body ulehčenou


Hosté nedokázali složit kompletní jedenáctku, a tak do utkání nastoupili v deseti lidech. K tomu všemu ještě s dorostenci, kteří na zápas do Horní Plané jeli rovnou z utkání proti Čtyřem Dvorům.


Reportáž

Frymburk v posledních vteřinách vyrovnal a bere i bonusový bod za vyhrané penalty


Souboj Frymburku B a Nové Vsi B nabídl spoustu šancí a hektický závěr, kdy se domácím podařilo během deseti minut smazat dvoubrankové manko.


Reportáž

Kájov díky hattricku Kolaje porazil nováčka z Lipna


Oba celky byly před vzájemným duelem stoprocentní, a tak se očekávalo zajímavé utkání. Domácí byli sice za favority utkání, ale cesta ke třem bodům nebyla lehká.


Reportáž

Křemže dál boduje! Tentokrát si vyšlápla na Přídolí


Do Křemže přijelo Přídolí a domácí byli papírovým favoritem. V utkání měli více ze hry a zaslouženě dokráčeli ke třem bodům.


Reportáž

Derby jasně patří Dolnímu Dvořišti, které nadělilo Malontům bůra


Derby mezi domácími Malonty a hostujícím Dolním Dvořištěm nenabídlo v první půli žádnou branku. V té druhé už se síť několikrát rozvlnila, a bylo to jen za zády domácího brankáře...


Reportáž

Vyšší Brod zničil Světlík, na hřišti musela zasahovat záchranka


Světlík přijel do Vyššího Brodu pouze v 11 lidech a náhradním brankářem na lavičce, který šel nakonec do pole. Utkání hodně ovlivnil nepříjemný moment ze 34. minuty. Více v reportu.


Článek

Je to tu! Koho Lukáš Vácha vylosoval z vítězů TEAMSTORE sestav roku?

05.09.2017 08:22
Kdo z hvězdné jedenáctky TEAMSTORE sestav roku se může těšit na ceny od TEAMSTORE a AMJ Corporation? To se dozvíte z videa losování, které provedl fotbalista Lukáš Vácha!
Reportáž

FC Lipno slaví druhé vítězství v Okresním přeboru


Lipno čekal poněkud těžší soupeř než v prvním kole, ale Lipenští ve druhé půli znovu zabrali a berou tři body.


Reportáž

Gólově potentní druhé kolo zakončil Vyšší Brod debaklem proti Nové Vsi B


V sobotních duelech padlo devětadvacet branek a jednou se ještě kopaly pokutové kopy. Průměr vstřelených gólů na zápas navýšil Vyšší Brod v Nové Vsi, které uštědřil debakl v podobě osmi branek.


Reportáž

Dolní Dvořiště rozdrtilo Frymburk B, pro hostujícího hráče musela přijet záchranka


Několik z hráčů Frymburka mělo už jeden zápas v nohách, neb jejich A tým hrál od 12 hodin s Ledenicemi. Dolní Dvořiště mělo tak cestu ke třem bodům trochu ulehčenou a s béčkem si poradilo na výbornou.


Reportáž

Křemže nedovolila Slavoji skórovat a je stále v čele


Křemži se výborně povedlo navázat na vítězství z prvního kola, kdy deklasovala Světlík. Slavoj v prvním kole podlehl v derby Kájovu a měl co napravovat. Křemži však nestačil a jednoznačně ji podlehl.


Reportáž

Světlík dobře organizovanou hrou bere z utkání se Smrčinou bod


Světlík chtěl hodně rychle zapomenout na debakl v Křemži. H. Planá zase chtěla na Světlíku zvítězit, ale někteří její hráči měli určitě ještě v hlavách jarní duel na světlickém hřišti…


Celkový počet článků: 557
Zpět na Jihočeský kraj