Wollner se stal proti opavské Slavii hrdinou Hlavnice
Rýmařovský trenér byl s bodem z Otrokovic spokojen
Hranice urvaly bod v Dolním Benešově

Moravskoslezský


EXPERT TIPY
SESTAVY KOLA
HRÁČI KOLA
ROZHOVORY

Článek

STATISTIKA 7. KOLA - III. A TŘÍDA II.

21.09.2017 13:47

Přinášíme druhou část statistiky. Opět se dozvíme info o návštěvnosti, kartách, o čistých kontech brankářů. Nově bude sledovaná rubrika tip liga. 

Článek

STATISTIKA 7. KOLA - KRÁLOVSKÝ PŘEBOR II.

21.09.2017 13:26

Přinášíme druhou část statistiky. Opět se dozvíme info o návštěvnosti, kartách, o čistých kontech brankářů. Nově bude sledovaná rubrika tip liga. 

Reportáž

Petřvald vyrovnal deset minut před koncem


Jediný novojičínský zástupce v I. B třídě, sk. B, cestoval o víkendu na hřiště Šilheřovic, kde se hlavně ve druhé půli musel vypořádat s těžkým terénem, ze kterého si nakonec odvážel bod za remízu 2:2.


Článek

Statistika 7. kolo - III. A TŘÍDA I.

20.09.2017 21:47

Přinášíme tradiční dávku statistiky. Opět se dozvíme kdo vsítil hattrick, kdo dal nejrychlejší branku, a zavádíme novou rubriku vítězná branka. 

Článek

Statistika 7. kolo - KRÁLOVSKÝ PŘEBOR OPAVA I.

20.09.2017 20:55

Přinášíme tradiční dávku statistiky. Opět se dozvíme kdo vsítil hattrick, kdo dal nejrychlejší branku, a zavádíme novou rubriku vítězná branka. 

Reportáž

Tichá za vytrvalého deště rozstřílela Pustějov a po čtvrté výhře v řadě je třetí


Nejvyšší výhru v sezoně si na své konto připsali fotbalisté Tiché, když v sedmém kole CANIS 1.B třídy, sk. D porazili Pustějov 7:2!


Reportáž

Zábelka rozhodl o výhře Dobratic


Za stálého deště na silně podmočeném terénu hrát kombinační fotbal bylo pro oba celky velmi složité. Míč se často zastavoval v kalužích a každá střela byla pro brankáře hrozbou. V těchto podmínkách si zaslouží uznání všichni aktéři, kteří byli na hřišti. Body si nakonec odvezly Dobratice, když obě její branky dal Vojtěch Zábelka.


Reportáž

Baník poprvé bodoval


Dnes sehrálo mužstvo mužů Baníku další mistrovské utkání, a to na hřišti týmu TJ Vendryně. Baníkovci v tomto utkání na velmi špatném a těžkém terénu zvítězili zaslouženě po bojovném výkonu 1:3 (1:2) a přerušili velmi špatnou bilanci pěti úvodních porážek v řadě. Branky Baníku: Antonín Chumchal 2 a Tomáš Izaiáš.


Reportáž

Datyně rozdrtila Stonavu


Zápas se Stonavou potvrdil každoroční pravidlo. Stonava si opět veze z JZD arény nadílku, tentokrát v podobě 6 branek. Domácí trenér Menoušek nemusel hráče příliš motivovat, derby proti Stonavě a k tomu souboj o první místo v tabulce hráče dostatečně navnadil. 


Reportáž

Z promočeného Spálova si Fulnek dovezl 3 body!


V nedělním odpoledni byl na programu znovu souboj o čelo tabulky. Kdy do Spálova dorazilo mužstvo z Fulneku.

 

 


Reportáž

Důležitá výhra pro Ostravici v Odrách


K dalšímu venkovnímu zápasu jela Ostravice do Oder, které stejně jako Ostravice neprožívají ideální start do soutěže. Domácí měli dokonce jen tři body a tak byla otázka, který tým toto utkání zvládne a nastartuje se k lepším zítřkům. 

 


Reportáž

Přestřelka pro Horní Benešov


Do vedení šlo Úvalno už v 6. minutě, když překobal domácího brankáře Žitník. Benešov si dva gólově údery nechal po půlhodině hry, když se do listiny střelců zapsal nejdřívě Pokorný a po něm Podaný. Větší brankové hody přinesl až druhý poločas. Na dvoubrankový rozdíl zvyšoval z penalty Podaný. Čtvrtou branku přidal svým druhým přesným zásahem Pokorný. Hosté však dvěmi góly skóre korigovali. Obě branky jdou na konto Sovadiny. Na rozdíl tří branek opět navyšoval Benešov během dvou minut přesnými zásahy Slívy s Moravcem. Sovadina snižoval svou třetí brankou na 6:4. Poslední slovo však měl Benešov dvě minuty před koncem, když Krupa upravil na konečných 7:4.


Celkový počet článků: 3505

Zpět na soutěže