Starý Smolivec konečně získal tři body
Přeštice zvládly přestřelku s Březovou a berou důležité body
A je to venku! Konečně můžete po utkání vyjádřit svůj názor na rozhodčího, výkon soupeře a mnoho dalšího
Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší

Plzeňský - Plzeň - Jih


EXPERT TIPY
SESTAVY KOLA
HRÁČI KOLA
ROZHOVORY

Reportáž

Ve vyrovnaném utkání se štěstí přiklonilo na stranu domácích


Ani jeden z týmů nebyl před zápasem v příliš dobré pozici. Domácí měli pouze dva body, hosté jen o jeden víc. Zápas byl proto důležitý pro oba, aby udrželi kontakt se středem tabulky. 


Reportáž

Smolivec konečně získává tři body


Vstup do sezóny je pro domácí Smolivec veliké zklamání, protože nulu na kontě bodů po třech zápasech nečekal asi nikdo. Ani Merklín ovšem nezažívá povedený vstup do sezóny, když má pouze tři body. Utkání tak bylo pro obě strany velice důležité. Bohužel brzké vyloučení rozhodlo zápas už v úvodu. 

 


Reportáž

8 let a 175 utkání


Že netušíte co tyto údaje znamenají? Jsou to údaje jak douho čekal jistý hráč Sparty Radkovice na první gól v jejim dresu. Týmem, který se podílel na této historické události byl Nepomuk, který ale na utkání určitě nebude vzpomínat v dobrém. 


Reportáž

Fotbalisté Seče nasázeli Neurazům pět branek


Roli favorita o víkendu potvrdili fotbalisté Seče, kteří si odvezli ze hřiště Neuraz všechny body. 


Reportáž

Spálené Poříčí si poradilo s Klášterem nejtěsnějším rozdílem


Oba týmy šly do zápasu s šesti body z devíti možných. Pohybovaly se tak v horní polovině tabulky a body chtěly přidat i dnes. Zápas byl podle očekávání vyrovnaný a do poslední chvíle nebylo jasné, kdo si odnese kolik bodů. 


Reportáž

Šlágr kola ovládly Blovice


Když se člověk díval na rozlosování čtvrtého kola a aktuální výkonnost týmů, největší pozornost ale přitahoval zápas Blovic s Žinkovy. Blovice po postupu ukázaly svou kvalitu, když ztratily body pouze se zatím suveréními Kasejovice. Hosté naopak zatím žádný bod neztratili a v prodloužení serie doufali i tentokrát. 


Reportáž

Nervózní zápas rozhodla jediná branka


Dobřany ve svém novém stánku přivítaly v rámci čtvrtého kola dosud stoprocentní celek z Kasejovic. Hned z kraje sezóny se ukázalo, že zápasy na dobřanské půdě jsou vždy vyhecované a napínavé. Nejinak tomu bylo i tentokrát. 


Článek

Česká televize odvysílá další zápas nižší fotbalové soutěže!

14.09.2017 14:45

Je tu další utkání nižší soutěže, které bude odvysíláno v přímém přenosu ČT Sport. Už v neděli 17. zaří se fanouškům od 10:00 hodin předvedou celky jihočeského krajského přeboru – Protivín hostí Hlubokou nad Vltavou!

Článek

Projekt Trénuj jako hvězda nabízí dětem kvalitní tréninky i setkání s profesionálními hráči

14.09.2017 10:15

V loňském roce se v Praze a středních Čechách rozběhl projekt Trénuj jako hvězda, který je zaměřen na individuální fotbalové tréninky mládeže. O tom, jak tento projekt vznikl, pro koho je určen, kteří známí hráči ho podporují a o dalších věcech jsme si povídali s Jolyonem Mungengou, jedním ze zakladatelů tohoto projektu

Reportáž

Výborný výkon Chlumčan zastínilo ošklivé zranění


Chlumčany vlétly do Okresního přeboru jako velká voda a obě své utkání vyhrály. Naopak hosté v úvodním kole inkasovali tvrdou porážku od Žinkov, kterou doma naštěstí odčinili, niméně tentokrát je nečekal žádný lehký soupeř a každý bod by byl dobrý.


Reportáž

Závěr jako z filmu


Utkání bylo pro oba celky velice důležité. Neměly totiž na svém kontě zatím žádný bod a odrazit se chtěli právě tentokrát. Zápas přinesl nakonec velice dramatickou podívanou, která se divákům musela líbit. 


Reportáž

Dvorec si doma poradil se Zdemyslicemi


K dalšímu zápasu zajížděli Zdemyslice na hřiště do Dvorce. Domácí v minulém kole utrpěli debakl v Blovicích a chtěli si udobřit své fanoušky. Hosté naopak porazili doma Chlum a chtěli pokračovat ve vítězné šňůře.


Reportáž

Drama až do konce mělo šťastný konec pro Dobřany


Dobřanům svítila v kolonce získaných bodů jednička, což po dvou kolech není úplně ideální. Situace hostů ale bylo ještě horší. Ti si v úvodních dvou duelech nepřipsali ani bod. Je ale pravda, že čelili dvěma adeptům na postup. Sami ale určitě také pomýšlejí na čelo tabulky a proto tentokrát potřebují vyhrát. Dobřany ale na svém novém hřišti svou kůži nedají lacino. 


Reportáž

Předenice nestačily na silné Blovice


Předenice i Blovice si po prvních dvou kolech připsaly shodně tři body. Kdo tedy chtěl udržet kontakt s čelem tabulky, musel dnes vyhrát. 


Reportáž

Vstiš lituje zahozených šancí


Před utkáním dělil soupeře jen jediný bod. Oba týmy své body shodně uhrály v prvním kole a po nevydařeném druhém kole chtěly bodovat teď. Utkání přineslo spoustu šancí, většinu z nich ale oba celky zahodily.


Reportáž

Žinkovy si poradily s Radkovicemi a vedou Okresní přebor


Domácí celek vypadá, že jeho ambice jsou v letošní sezóně postupové. Odpovídá tomu také to, že se jedná o některých přestupech. Jak se ale vyvíjí, se dá jen těžko odhadnout. Další, kdo stál v cestě byl houževnatý celek Radkovic. Ten si v minulém kole připsal prvnáí výhru a o body chtěl obrat i favorita. 


Článek

Je to tu! Koho Lukáš Vácha vylosoval z vítězů TEAMSTORE sestav roku?

05.09.2017 08:22
Kdo z hvězdné jedenáctky TEAMSTORE sestav roku se může těšit na ceny od TEAMSTORE a AMJ Corporation? To se dozvíte z videa losování, které provedl fotbalista Lukáš Vácha!
Reportáž

Kasejovice vyhrály i podruhé


Vstiš se v prvním zápase představila jako první soupeř na novém hřišti v Dobřanech a odvezla si cenné dva body. V dalším zápase je čekal celek Kasejovic, které v prvním zápase zdolaly silné Blovice a veřily si i na Vstiš. 


Reportáž

FOTO! Chlumčany otočily zápas ve Smolivci a jsou nadále stoprocentní


Zápas Smolivce s Chlumčany byl lákadlem na kvalitní a vyrovnaný fotbal. Oba celky pomýšlejí nĺetos na vyšší příčky a mají dostatek kvalitních hráčů, aby této mety dosáhly. Utkání odpovídalo prognózám a do posledních minut nebylo jasné, jak zápas dopadne. 


Celkový počet článků: 1081
Zpět na Plzeňský kraj