Souboj ze dna tabulky vyšel lépe pro Baník
Partu v Trpístech beru jako rodinu, říká Radek Vašák
A je to venku! Konečně můžete po utkání vyjádřit svůj názor na rozhodčího, výkon soupeře a mnoho dalšího
Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší

Plzeňský - Tachov


EXPERT TIPY
SESTAVY KOLA
HRÁČI KOLA
ROZHOVORY

Článek

Sestavy podzimu jsou tu! Teď je to na vás - vyberte ty nejlepší hráče!

15.11.2017 11:59

Jako už tradičně redaktoři fotbalunas.cz, ale tentokrát třeba i naši čtenáři, vytvořili ty nejlepší možné sestavy podzimu daných soutěží. Přichystali jsme jich tak hned několik desítek. Hlasujte pro své favority, hráči s nejvíce hlasy se můžou těšit na zajímavé ceny od partnerů fotbalunas.cz!

Článek

FOTOSERIÁL: Těžká práce gólmanů

14.11.2017 22:37

Jsou základním stavebním kamenem každého týmu. Bez spolehlivého brankáře to zkrátka nejde. To oni primárně hasí nebezpečné šance soupeřů a zakládají rychlé protiútoky. To oni svými akrobatickými kreacemi přivádějí diváky do varu, když robinsonádou zabrání gólu.

Článek

NEJ VÍKENDU: Dal sedm branek, jeho tým ale prohrál 7:11! V Nelahozevsi se pětkrát vylučovalo

14.11.2017 15:49

Ty největší zajímavosti z uplynulého fotbalového víkendu! Kde se zrodily největší debakly, který hráč nasázel nejvíce branek, kde se rozhodčí nejvíce oháněli kartami a kde přišlo nejvíce diváků?

Reportáž

Kostelec obral o body Kšice, při penaltách měl více štěstí


Utkání mezi Kostelcem a Kšicemi slibovalo zajímavou podívanou, Kšice dokázaly v posledních utkáních obrat o všechny tři body jak Tisovou tak Studánku, ani v Kostelci nezačaly špatně, ovšem druhý poločas byl převážně v režii domácích a ty tak dokázali Kšice po dvou tkáních obrat o body. 


Reportáž

Souboj dvou nováčků vyzněl lépe pro Tisovou


Fotbalisté Tisové přijeli do Trpíst v lepším rozpoložení než domácí celek, čemuž napovídal i průběh utkání, které ve většině případech vycházelo hlavně hostům. Tisová tak zaslouženě vyhrála a přezimuje tak na osmé příčce. 


Článek

Využijte poslední možnosti si na podzim zasoutěžit o ceny s naší tipovačkou!

14.11.2017 09:30

Tipujete na Fotbalunas.cz výsledky zápasů? Tak máte šanci vyhrát ceny od SportFotbal.cz! Vouchery do největší fotbalové speciálky rozdělujeme po každém hracím víkendu. Stačí odhadnout všechny zápasy soutěže a jste ve hře. Již nyní můžete tipovat na následující víkend - čím dříve vaše tipy odešlete, tím větší šanci na výhru máte!

Článek

FOTOSERIÁL: Vtipné momenty na trávníku i mimo něj

13.11.2017 00:05

Vybrali jsme pro vás sbírku momentů, u kterých by fotbalisté byli asi radši, kdyby vůbec objektivy fotoaparátů vyfoceny nebyly. Pojďte se podívat na úsměvu hodnou sbírku fotografií!

Reportáž

Studánka doma přejela Halži a po třech utkáních konečně vyhrála


Do Studánky přijela Halže a čekal se souboj dvou týmů, které se nacházeli ve vrchní části tabulky. Utkání ovšem tomu příliš nenapovídalo, a domácí celkem s přehledem rozmetli Halži rozdílem pěti branek.


Reportáž

Stříbro se v Lomu drželo, příliš nevyužitých šancí ale vedlo k dalším bodům domácích


Domácí přivítali na svém trávníku fotbalisty Stříbra, kterému před utkáním patřila až předposlední příčka. Lom utkání ovšem zvládl a na podzim je už nikdo z prvního místa nesundá. Stříbrští zůstávají předposlední na sestupových pozicích.


Reportáž

Derby vyhráli hosté, oba góly vstřelil Kolář


Poslední podzimní kolo připravilo rozhodně nejzajímavější utkání kola. Do Bezdružic přijely Lázně, zatímco domácí mají v posledních utkáních celkem potíže, na straně druhé Konstantinky hrajou ve velké pohodě a poráží soupeře za soupeřem.


Reportáž

Částkov se k ostatním nepřiblížil, prohrál i na Přimdě


Přimda se před utkáním s Částkovem držela v horní části tabulky, další tři body jim pomohly se udržet s těmi nejlepšími, po podzimu tak končí na šestém místě. Naopak Částkov se potácí na úplném spodku tabulky a na předposlední Stříbro ztrácí již šest bodů.


Článek

Nejlepší dokopná? Podělte se o fotky z vašeho týmu!

11.11.2017 18:31

Sobotní výsledky včetně sestav a statistik najdete na našem webu. A zůstanou tam samozřejmě i v neděli, což je dobrá zpráva, protože už dnes má spousta týmů dokopnou a sobotní výsledky si leckdo možná v neděli nebude vůbec pamatovat. Zdokumentujte, jak se vaše dokopná povedla a pošlete nám k tomu nějakou povedenou fotku na info@fotbalunas.cz

 

Reportáž

Chodský Újezd doma porazil i Černošín, po podzimu tak zůstává druhý


Černošín přijel do Chodského Újezdu s vidinou možného zisku bodů, navíc terén v Horní Jadruži nebyl takový, aby na něm mohli domácí dobře kombinovat. Domácí ovšem dokázali utkání nakonec otočit ve svůj prospěch a získat tak další tři body.


Článek

NEJ víkendu: Výsledek 17:0, střelec všech sedmi branek svého týmu nebo utkání, kde dostal skoro každý kartu

09.11.2017 10:05

Je za námi jeden z posledních podzimních fotbalových víkendů. Co uplynulá kola přinesla napříč všemi soutěžemi České republiky? Nechyběla například nevídaná přestřelka s konečnou remízou 7:7… Je tu další díl unikátního přehledu, ve kterém vybíráme to nejlepší ze všech víkendových zápasů!

Článek

Chystáme nejlepší jedenáctky podzimu. Dejte nám tip na nejlepší hráče a vyhrajte tak cenu od SportFotbal.cz!

07.11.2017 16:00

Fotbalový podzim už mají některé soutěže za sebou, v jiných zbývá odehrát posledních pár zápasů. Fotbalunas.cz se ale rozhodně nehodlá uložit k zimnímu spánku. Jako už tradičně vydáme nejlepší sestavy podzimu jednotlivých soutěží! 

Článek

Známe další výherce cen za úspěšné tipy! Zařaďte se mezi ně i vy, odešlete svůj tiket už nyní

07.11.2017 09:32

Tipujete na Fotbalunas.cz výsledky zápasů? Tak máte šanci vyhrát ceny od SportFotbal.cz! Vouchery do největší fotbalové speciálky rozdělujeme po každém hracím víkendu. Stačí odhadnout všechny zápasy soutěže a jste ve hře. Již nyní můžete tipovat na následující víkend - čím dříve vaše tipy odešlete, tím větší šanci na výhru máte!

Reportáž

Baník na svém hřišti přivítal Přimdu, zápas přinesl další remízu


Stříbro po prohře v Černošíně potřebovalo zabrat v domácím prostředí proti Přimdě, ze zápasu si ovšem odneslo pouze bod za remízu. Spokojenější z utkání rozhodně odešli hosté z Přimdy, kteří po výprasku, který uštědřili minulý týden Trpístům, získávají body i v utkání ve Stříbře. 


Reportáž

Do Trpíst přijel lídr z Lomu, odvezl si další důležité body


V Trpístech přivítali Lom, tým vedoucí celou soutěž a hrající v naprosté pohodě. Velkou zásluhu na konečném výsledku měl Martin Stec, který dokázal v utkání vstřelit hattrick. 


Reportáž

Částkov doma přivítal Černošín, utkání skončilo remízou


Hostující Černošín chtěl v utkání s Částkovem brát tři body a navázat tak na vydařený výsledek z posledního utkání v derby se Stříbrem. Částkov ovšem udržel v druhém poločase remízu a po penaltách nakonec z tohoto utkání bral dva body.


Reportáž

Velmi vyrovnané utkání se hrálo v Halži, dva body brala po penaltách Tisová


Nejvyrovnanější utkání rozhodně svedlo v 11. kole k sobě tým Halže proti Tisové, která zároveň je týmem s největším počtem remíz v soutěži. Utkání remízou skončilo i tentokrát, hosté lépe zvládli penalty a z Halže si odvezli dva body.  


Celkový počet článků: 1203
Zpět na Plzeňský kraj