OP Kolín: Statistika uplynulého ročníku
David Šteiner: Poperu se o to, abych dostal čuchnout v áčku
OP Kolín, Petr Špaček: Nastal čas ukončit kariéru
Obrazem: Mšec vyloupila rezervu Tatranu, všechny góly napadaly už v první půli
Lužná porazila Kněževes a je vítězem rakovnického OP!
Bezstarostnou přestřelku s Dobříší zvládla Admira
OP Kolín: Bečváry oslavily postup výhrou
Obrazem: To nejlepší na konec. Hostouňské béčko zůstalo neporaženo a převzalo mistrovský pohár!
Sedlčany úspěšně zakončily povedenou sezónu
Měl jsem před prvním startem v základu trochu nervy, přiznává František Hofman
Filip Kubalík: Dovolená nebude, začínají letní fotbalové turnaje
Rozhodčí by nevyvázl se zdravou kůží, hodnotí obrat trenér Švelch
Byla to pro nás náročná sezóna, říká za Benešov po záchraně ČFL David Skopec
V Hořovicích znovu tekla krev proudem

Středočeský


EXPERT TIPY
SESTAVY KOLA
HRÁČI KOLA
ROZHOVORY

Článek

FOTO: Tuklaty oslavily 95 let od založení klubu

26.06.2017 20:51

Úspěšnou sezónu zakončila Čechie třídenními slavnostmi na počest devadesáti pěti let od založení klubu. Na utkání s internacionály České republiky se byli podívat i Groundhopping & Ultra.

Článek

FOTO: Turnaj v Kounově ovládly Hředle!

26.06.2017 19:54

Podrobnosti připravujeme...

Článek

VI. ročník Beran Cupu je za dveřmi!

26.06.2017 19:40

Senomaty - V sobotu 1. července se bude od 12 hodin v Senomatech konat další ročník Beran Cupu, jenž bude vzpomínkou na Miroslava Palkosku.

Článek

PŘEHLED: Nejúspěšnější tipéři na Rakovnicku. Králem je Vladimír Sosna!

26.06.2017 18:51

Rakovnicko - Po skončení všech soutěží jsme si pro vás připravili přehled, jak si vedli nejúspěšnějí tipující během sezóny 2016/2017.

Článek

Trocha statistiky uplynulého ročníku

26.06.2017 12:26

Brána fotbalového ročníku 2016/17 je uzavřena. Známe postupující tým SK Bečváry, kterému gratulujeme a přejeme dobrou reprezentaci kolínského okresu v nejnižší krajské soutěži. Také známe sestupující týmy, kterými jsou již v  zimě odhlášené Břežany II, a dále Zásmuky, Konárovice a díky sestupu tří týmů z 1.B i Velký Osek. Všem sestupujícím přejeme rychlou konsolidaci a brzký návrat mezi elitu okresu. Nyní se můžete podívat na několik statistických čísel uplynulého ročníku.

Článek

Vítězem červnové tipovačky se stává...

23.06.2017 14:52

Rakovnicko - Během června proběhla na Rakovnicku pouze čtyři soutěžní kola, ale i přesto byl ve hře voucher do Šalandy v hodnotě 500,- pro vítězě, kterým se stal podruhé za sebou Ladislav Rác z Městečka!

Článek

Fotbalové prázdniny? Kdepak, fotbalunas.cz lenošit nebude! Už 1. července startuje hlasování v sestavách roku!

22.06.2017 15:13

Fotbalový ročník 2016/17 je za námi, děkujeme všem čtenářům, že jej sledovali právě na fotbalunas.cz. Co chystáme pro letní pauzu?

Článek

Motorlet si užil výročí i s Realem Top Praha

22.06.2017 13:38

Už 105 let funguje jinonický fotbalový klub Motorlet Praha. Na nedělní oslavy dorazilo i mužstvo Realu Top Praha, které si střihlo fotbálek na malém hřišti proti osobnostem Motorletu.

Reportáž

FOTO: Mšec porazila rezervu Tatranu


Rakovník - Na dobře připravené hřiště Tatranu Rakovník zajížděla Mšec, která změřila síly s tamní rezervou. Na podzim zvítězil Tatran ve Mšeci, nyní to ale Mšec rakovnickým fotbalistům oplatila.


Reportáž

Zápas o udržení Lhota zvládla!


Lhota - Pokud se chtěla Lhota udržet, musela vyhrát. Soupeřem v tomto nelehkém úkolu byla Hvozdnice, která už o nic nehrála, přesto chtěla ve Lhotě zvítězit.


Reportáž

Sedláček zničil Semice čtyřmi góly!


Semice - Domácí Semice hrající na rozmezí udržení se v soutěži a sestupu přivítaly na svém hřišti Poříčany, které šli do zápasu jako lehčí favorit. Svou roli také splnily a ze Semic odvážejí tři body.


Reportáž

Favorité soutěže si to rozdali mezi sebou


Brandýs nad Labem - Souboj prvního s druhým, na tom se ani po zápase nic změnit nemůže. I když je rozhodnuto, šlo o šlágr kola, který v základní hrací době neměl vítěze.


Reportáž

Přestřelka do poslední minuty neměla vítěze


Mnichovo Hradiště - Souboj jasně sestupujícího Mnichova Hradiště proti Rejšicím, hrající klidný lepší střed soutěže. Pro oko diváka fantastická podívaná! Na obou stranách padly 4 góly a k vidění byl penaltový rozstřel.


Reportáž

Beroun si uvědomil důležitost utkání a zvítězil


Beroun - Ani Beroun neměl jistotu záchrany v soutěži. Na jeho půdu zajíždělo Nové Strašecí, které už o nic nehrálo. Berounští si uvědomili důležitost utkání a zápas dotáhli do vítězného konce.


Reportáž

Klidná výhra Zbuzan nad Poříčím


Zbuzany - Nejlépe střílející celek soutěže ze Zbuzan přivítal na svém hřišti Poříčí, kterému o nic nešlo. Hosté inkasovali ze začátku zápasu dvakrát během dvou minut a zápas už nedokázali otočit. Zbuzany potvrdily roli favorita a zvítězily.


Reportáž

Ani výhra nakonec nestačila. Jíloviště po výhře nad SK Rakovník sestupuje...


Jíloviště - Zápas, ve kterém hostům z Rakovníka o nic nešlo, ale domácí měli o co hrát! Pokud chtějí setrvat v soutěži, musí vyhrát. Jasně daná rovnice, přes kterou nejede vlak. Zároveň by ale Lhota nesměla vyhrát. Ta ale vyhrála a Jíloviště se tak se soutěží loučí.


Reportáž

Olešná je na bedně! Konečné 3. místo po výhře v Lánech


Lány - Pro domácí velice těžké utkání proti Olešné, která živila naději na třetí místo. Favorizovaný celek ukázal, že chce být na bedně a zápas dotáhl do vítězného konce.


Reportáž

Mutějovice potvrdily roli favorita a Kroučové nastřílely pět branek


Kroučová - Sedmnácti bodový rozdíl mezi domácí Kroučovou a hosty z Mutějovic favorizoval právě hosty. Ty svůj zápas zvládli, domácím nadělili bůra a rozloučili se tak vítězně se sezónou.


Reportáž

Důstojná rozlučka Ohnivců se sezónou


Kolešovice - Na hřiště Kolešovic zajíždělo Městečko, které se na jaře velmi trápí. Domácí tak vycítili ideální příležitost k poražení Ohnivců, ti se naopak chtěli se sezónou rozloučit důstojně.


Reportáž

Velimská rezerva zakončila postup porážkou. Velký úspěch nově vybudovaného kolektivu a trenéra Jaroslava Jedličky


     Už před dvěma týdny si béčko Velimi zajistilo postup vítězstvím ve Štítarech. Za týden se uskutečnila generálka na oslavu postupu. Hráči se zřejmě těšili na hlavní, bujaré, oslavy a výsledkem byla porážka. To se velimským starším, hlavně bývalým fotbalistům nelíbilo. Všichni se těšili, že domácí zakončí svoji spanilou roční jízdu výborným výkonem a podtrhnou tak tlustou čarou postup do okresu. Omluvou není ani to, že chyběli někteří hráči základní sestavy (L. Sixta,  A. Jehlička, J. Slavík), na lavičce zůstal M. Hrabal a postupně se na hřiště dostali i náhradníci, kteří toho během roku moc neodehráli. Aspoň si tak užili radost z postupu.

 


Celkový počet článků: 5302

Zpět na soutěže