Michal Rada: Fotbal v zahraničí? Zajímavá zkušenost
V Hořovicích tekla krev. Pro dobré účely
O víkendu vypuknou opět líté boje na okresních trávnících
Rakovničtí i s Pavlem Bestou v sestavě porazili poslední Lhotu
Další velice cenná výhra. Trutnov tentokrát vyhrál v Kutné Hoře
Strašecí napravilo zaváhání a veze body ze Slaného
Sedlčanský Tatran si spravil chuť a vyloupil Ostrov
FOTO: Dramatická koncovka na Vyšehradě rozesmutnila Benátky
Pět branek pro Zásmuky. Hlízov dál pokračuje v úspěšné přípravě
EXKLUZIVNÍ ZPOVĚĎ POTRESTANÉHO PYROMANA: Proč fotbalisté dostávají dvojí trest?!

Středočeský


EXPERT TIPY
SESTAVY KOLA
HRÁČI KOLA
ROZHOVORY

Článek

JARNÍ SPECIÁL - Slabce: S podzimem naprostá spokojenost

24.03.2017 18:11

Slabce se nacházejí na druhém místě s 26 body a na vedoucí Rynholec ztrácejí pouze jeden bod. Spolu s Pavlíkovem jde o nejméně inkasující celek, když oba týmy dostali po dvanácti brankách. K postupu nemají však daleko, ale cesta za úspěchem bude ještě dlouhá.

Článek

JARNÍ SPECIÁL - Jesenice: 8. místo je málo

24.03.2017 17:40

Po podzimní části se nachází Jesenice na 8. místě s 21 body. V porovnání s ostatními sezónami není spokojenost na místě. Jesenice je nejčastěji remizující celek soutěže. Na svém kontě má celkem 5 nerozhodných zápasů a 4 vítězství po penaltách. Do jara půjdou fotbalisté s jasným cílem - pozvednout svůj tým v tabulce. 

Článek

Poslední novinky před jarní částí OP

24.03.2017 16:14

Před prvním kolem jsme vyzpovídali trenéry či zástupce dalších klubů, abychom vám přinesli nejčerstvější informace. Čtěte dále...

Článek

JARNÍ SPECIÁL - Městečko: Zopakovat skvělý podzim by byl zázrak

24.03.2017 12:48

Stanislav Jansa má v Městečku podobnou pozici jako měl Alex Ferguson v Machesteru United. I v dobách, kdy se týmu dařilo méně, byl neodvolatelný. Nyní po sestupu z I. B třídy jeho svěřenci vykročili nejlepším směrem, aby se do krajské souteže po roce znovu vrátili. Jiří Hadrava, dlouholetá opora týmu, nám poodkryl ambice Městečka v jarní části.

Článek

JARNÍ SPECIÁL - Rynholec: Cíl je jasný - postup

24.03.2017 00:16

Rynholec je vedoucím týmem III. třídy s 27 body a má 1 bod k dobru na dotírající Slabce. Venku je Rynholec suverénní a doma dvakrát zaváhal. Spolu s Roztoky jde o druhý nejméně inkasující celek a na jaře se dá čekat spanilá jízda za postupem do III. třídy.

Článek

JARNÍ SPECIÁL - Sýkořice: Chceme stoupat tabulkou a bavit diváky

23.03.2017 23:05

Sýkořice se nacházejí na 8. místě s 16 body a zapadají tak do vyrovnaného středu III. třídy. Celek s kladným skóre (29:25) ztrácí pouhých 5 bodů na 3. místo. Soutěž je hlavně ve svém středu velice vyrovnaná a nevyzpytatelná. Hráči Sýkořice dokázali, že umí hrát s každým. Potrápili jak první Rynholec, druhé Slabce, tak i třetí Řevničov. Se všemi vyjmenovanými prohráli pouze o gól, a tak mají v jarní části co oplácet. Třeba hned v prvním jarním kole vedoucímu Rynholci a týden na to Řevničovu.

Článek

JARNÍ SPECIÁL - Olešná: Chceme udržet aktuální pozici

23.03.2017 22:12

Třetí místo a 26 bodů. Druhý nejméně inkasující celek spolu s Lužnou. Nepovedený vstup do soutěže s Kroučovou, těsná prohra s vedoucím Městečkem na domácí půdě a vysoká výhra nad druhou Kněževsí. Nevyzpytatelné výsledky týmu, u kterého hodně záleží, jak se hráči sejdou. Představujeme Olešnou!

Článek

Galeje aneb Velimské béčko v přípravě

23.03.2017 17:28
Generálka na jaro se uskutečnila v sobotu 18. 3. 2017 od 15:00. Tradičním soupeřem velimské rezervy bylo mužstvo Bečvár. Utkání mělo pikantní příchuť, protože se utkal lídr okresního přeboru s lídrem III. třídy.
Článek

JARNÍ SPECIÁL - Senomaty: Střelec Vávra s trenérem Kučerou tým pozvednou

23.03.2017 09:32

Už před sezonou se tušilo, že s odchodem Vávry do Hředel může nastat v Senomatech problém se střílením branek.Předsezónní hypotézy se naplnily. Mužstvo vstřelilo pouhých 16 branek. Zároveň 47 branek inkasovalo. Pro Senomaty bylo existečně důležitý poslední podzimní duel v Janově - předposledního s posledním. Senomatší utkání zvládli a výhrou si vytvořili čtyřbodový náskok před Janovem. Vedení klubu není se současnou pozicí týmu spokojeno, a tak přišel nový trenér i hráči.

Článek

JARNÍ SPECIÁL - Pustověty: Podzim je za námi, jaro bude lepší

23.03.2017 00:10

10. místo s 10 body není pro Pustověty potěšením. Na předposlední Branov mají náskok 4 bodů a od 9. místa je dělí 5 bodů. Téměř vyrovnané skóre 33:34 dělá z pustovětských fotbalistů čtvrtý nejčastěji inkasující celek soutěže, ale zároveň spolu s Lubnou nejlépe skórující! Na tým z 10. pozice je to velice zajímavý statistický údaj. Pustovětští mají také na svém kontě nejvyšší výhru v soutěži, když porazili Srbeč na domácí půdě 11:2. Jako 10. tým tabulky dokázali vzdorovat i prvním dvoum mužstvům v soutěži. Ve Slabcích prohráli pouze 2:1, stejně tak jako doma s vedoucím Rynholcem. I přes současnou pozici mužstva jsme ale od tázaného Michala Beneše neslyšeli slova o záchraně.

Článek

O víkendu vypuknou opět líté boje na okresních trávnících

22.03.2017 20:28

Zimní pauza je za námi a v sobotu a v neděli se začneme potkávat při okresních fotbalových bojích. Jak jsou jednotlivé týmy připraveny? Čtěte dále...

Článek

JARNÍ SPECIÁL - Kněževes: Chceme vyhrávat a bavit diváky

22.03.2017 15:33

Kněževsi patří po podzimu krásné druhé místo s 29 body. Na první Městečko je ztráta pěti bodů, na třetí Olešnou náskok tří bodů. Ve 3. kole si hráči Kněževsi zastříleli s chutí v Lánech, kterým nadělili 10 branek! To se povedlo na podzim také Olympii, která stejným počtem vyprovodila ze svého domácího hřiště Janov. Souboj v horní části tabulky bude tak do posledního kola velmi napínavý.

Článek

JARNÍ SPECIÁL - Olympie Rakovník: Cílem je skončit na bedně

22.03.2017 15:08

Loňský mistr Okresního přeboru prožil jaro plné šťastných i nešťastných chvil. Svěřenci Antonína Sýkora dokázali vyhrát vysokým brankovým rozdílem, ale také dokázali utrpět debakl. Za zmínku stojí prohry 0:4 v Městečku, 1:4 v Mutějovicích, ale také prohra 2:7 v Zavidově s tamní rezervou. Mužstva ale dokázalo zničit Senomaty 9:0 a Janov 10:2. Dokáže Olympie v jarní části stabilizovat své výkony a skončit v první trojce?

Článek

JARNÍ SPECIÁL - Pavlíkov: Chceme dávat více branek a více bodovat

22.03.2017 14:58

Horní polovina tabulky, 4. místo a 20 bodů. Před jarní částí soutěže dobrý odrazový můstek. Pavlíkov je spolu s Roztoky nejčastěji remizujícím týmem soutěže (oba 5). Celkem 3x dokázali hráči Pavlíkova zvítězit v penaltovém rozstřelu. Zajímavostí je skóre pavlíkovských fotbalistů. Jsou třetím nejméně skórujícím týmem (18) a zároveň spolu se Slabcemi obdrželi nejméně branek (12). Za podzimní část byl tento tým úspěšnějí venku než na domácím prostředí, což budou chtít Pavlíkovští taktéž změnit. Když budou dělat body doma, začnou střílet více branek, mohou se přiblížit postupové pozici do II. třídy.

Článek

JARNÍ SPECIÁL - Zavidov B: Naš cíl je důstojně dohrát soutěž s úzkým kádrem

22.03.2017 13:32

Rezerva Zavidova se nachází v klidném středu tabulky. 6. místo a 23 bodů je klidová pozice, ze které ovšem není daleko na vyšší příčky. Hráči zavidovského B týmu vozí hodně bodů z venku (14b), naopak doma tolik nebodují (9b). Po úvodních čtyřech utkání měla rezerva pouze 3 body, ale následně se bodový zisk zvyšoval až na konečných 23 bodů v polovině soutěže. Jednou došlo i k remíze, po které následovaly pokutové kopy, které rezerva zvládla. Do jarní soutěže tak budou chtít domácí zvýšit hlavně bodový zisk v domácích zápasech.

Článek

JARNÍ SPECIÁL - Řevničov: Spokojenost se současným umístěním

22.03.2017 12:31

Při pohledu na tabulku se bude muset s Řevničovem počítat v boji o postup do vyšší soutěže. Tým se nachází na 3. místě s 21 body a na vedoucí Rynholec ztrácí 6 bodů, na druhé Slabce bodů 5. Střed tabulky je hodně vyrovnaný a tak má třetí celek soutěžě pouhých 6 bodů náskok na tým z 9. místa, takže nám jaro může nabídnout tabulkový převrat. Řevničov z prvních sedmi týmů dostal nejvíce branek - 23. Honza Fujera nastínil, že je připravený spolu se svými spoluhráči bojovat o nejvyšší pozice a poprat se o postup do vyšší soutěže.

Článek

JARNÍ SPECIÁL - Lubná: Nejlépe střílející tým nedá nikomu nic zadarmo

22.03.2017 11:11

Ze slov Adama Trejbala je jasné, že lubenští fotbalisté nejsou tak úplně spokojení s podzimní částí. Lubná se nachází po podzimu na 5. místě s 19 body a nutno říci, že střed III. třídy je hodně vyrovnaný. Rozdíl mezi třetím Řevničovem a devátou Čistou je jen 6 bodů! Lubná patří spolu s Pustověty k nejlépe střílejícím týmům v soutěži (oba 33 branek). Hráči Baníku dovedli zápas celkem 4x do penaltového rozstřelu, ve kterém pokaždé vyšli naprázdno. Nejen tento fakt budou chtít Lubenští do jarní části zlepšit. Jejich cíl je jasný - poučit se z chyb a neopakovat je. Pokud tohle vyjde, 5. místo se může změnit a uvidíme, kam to Lubenští nakonec dotáhnou.

Článek

JARNÍ SPECIÁL - Čistá: Chceme hrát klidný střed

22.03.2017 09:36

Čistá je již tradičním účastníkem III. třídy. Po letošním podzimu se tým nachází na 9. místě s 15 body, což je slušný bodový příděl a tým je na nejlepší cestě za záchranou. Naší redakci se podařilo vyzpovídat klíčového hráče Jiřího Votroubka, který prozradil, že tým přes zimu posílil svůj kádr a rád by se umístil ve středu tabulky. Mimochodem po podzimu k tomu má tým nakročeno.

Článek

JARNÍ SPECIÁL - Lužná: Výhledově chceme být špičkou okresu

22.03.2017 08:39

Sparta Lužná atmosféru krajské soutěže již zná. Po sestupu z I. B třídy ovšem několik sezon vypadla ze špičky okresního přeboru. Luženský lodivod Tomáš Pavlíček postupně do týmu zapracovával hráče ročníku 1998, kteří postupně nahrazují v sestavě starší hráče. Po letošním podzimu to vypadá, že chemie týmu je správná. Mužstvo je na 5. příčce, když na třetí místo ztrácí jen 2 body. Po podzimu má tým na kontě pěkných 24 bodů. Tým vypadá velmi slušně a mužstvo na jaře může útočit na vyšší příčky, případně na návrat do I. B třídy?

Článek

Generálka vítězně! Traverza v přípravě nepoznala chuť porážky

22.03.2017 01:25

Žlutice - Za velmi nepříznivého počasí se odehrál poslední přípravný zápas, ve kterém se Hředlím postavil tým Žlutic, který je lídrem karlovarské I. A třídy a jehož trenér je Radim Suchánek. Počasí hodně přispělo k úrovni utkání, ale i přes jeho nepřízeň dokázali Hředle vstřelit jedinou branku utkání a odvézt si ze Žlutic vítězství. 

Celkový počet článků: 4570

Zpět na soutěže