Michal Rada: Fotbal v zahraničí? Zajímavá zkušenost
Ukažte všem, že se vyznáte! Tipujte na fotbalunas.cz výsledky zápasů
A je to venku! Konečně můžete po utkání vyjádřit svůj názor na rozhodčího, výkon soupeře a mnoho dalšího
Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší

Středočeský - Mělník


EXPERT TIPY
SESTAVY KOLA
HRÁČI KOLA
ROZHOVORY

Reportáž

Vysoká pokračuje v dobrých výkonech - Lobkovice odjíždí s prázdnou


Až po změně stran bylo rozhodnuto o osudu utkání na Vysoké. Za hosty totiž v závěru prvního poločasu dokázal vyrovnat na 1:1 Horký, druhou půli ale zvládla lépe Vysoká a připisuje si další výhru.


Reportáž

Z přestřelky vezou dva body Horní Počaply


Zejména úvody obou poločasů znamenaly konečné vysoké skóre 3:3. V hostujícím dresu se činil zejména dvougólový Žídek. Domácím k potřebné výhře nestačily ani dva slepené góly z první čtvrthodiny utkání.


Reportáž

Libiš B ve šlágru kola zvítězila ve Mšeně


Zápas ve Mšeně vyzněl vítězně pro hostující B-tým Libiše. Ten těžil zejména ze skvělého úvodu zápasu, ve kterém si vypracoval dvoubrankové vedení. Domácí sice v závěru snížili na rozdíl jediné branky, na body ale nedosáhli.


Reportáž

Labský Kostelec se další výhrou posouvá tabulkou


Papírové předpoklady v tomto zápase roztrhali fotbalisté Labského Kostelce. V tabulce lépe postavené Horní Beřkovice se zřejmě nedokázaly tak docela oklepat z debaklu v minulém kole a opět padly. Tomáš Novák se trefil na obou stranách. A nejedná se o stejného hráče.


Reportáž

Řepín doma zabral. Vehlovice si odvezly bůra!


Záchranářský souboj dvou posledních týmů tabulky vyzněl výrazně lépe pro fotbalisty domácího Řepína. Hosté přijeli k utkání v silně improvizované sestavě a o jejich prohře bylo rozhodnuto už během první půle.


Reportáž

Dva nejmladší zařídili Beřkovicím bod


Dva šestnáctiletí střelci Šariška s Minářem zajistili Dolním Beřkovicím další bod z azylu v Hostíně. Hosté sice v utkání dvakrát vedli, nakonec si ale museli výhru vybojovat až v úspěšném penaltovém rozstřelu.


Reportáž

Všestudy hattrickem Podivínského vyloupily Hořín


Další výhru do své sbírky si připisují fotbalisté Všestud. Domácí Hořín nedokázal zastavit nepovedený vstup do jarní části sezóny a padnul již potřetí v řadě. Hosté naopak zůstávají stoprocentní.


Reportáž

Pšovka B ve Vojkovicích nekousala


Nepříjemný (ale podle postavení v tabulce tak trochu očekávaný) debakl museli skousnout na Pšovce. Domácí Vojkovice o své výhře rozhodly již v první půli a jejich vedení se navyšovalo i po změně stran až do stavu 7:1.


Článek

Jak si vedete v tiplize? A kdo je na naší tabuli slávy bezchybných tipérů?

25.03.2017 08:00

Tipujte na zápasy soutěží, sbírejte body a sledujte, jak si svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři pod odkazem TIP LIGA! Dále pak budeme po každém odehraném hracím víkendu uveřejňovat přehled bezchybných tipérů! Připomínáme, že ČFL, která jako jediná soutěž nabízí devět zápasů v jednom kole, na svého pokořitele stále čeká!

Reportáž

Hattrick během 14 minut? I to se může stát...


Tak na tenhle zápas budou chtít v Horních Beřkovicích hodně rychle zapomenout. Domácí tým totiž proti favoritovi soutěže po půl hodině hry prohrával již 0:5! Skóre se nakonec zastavilo na osmi brankách v domácí síti. Hattrick zaznamenali Plicka i Juklíček.


Reportáž

Pšovka B zázračně urvala bod


Hru kočky s myší připomínala první půle zápasu mezi jedinými dvěma B-týmy v OP Mělník. Hosté ale obrovskou herní i střeleckou převahu nedokázali zužitkovat a v konečném výsledku tak rozhodně jeden bod ztratili.


Reportáž

Všestudy v derby jasně zvítězily


Jasnou záležitostí měl být souboj v tabulce zcela rozdílně postavených soupeřů. Derby je ale vždy ošidné, a tak domácím trefa Loškoskiho již ze 4. minuty přišla náramně vhod. Další góly pak padly po změně stran a Všestudy slaví výhru.


Reportáž

Vysoká díky hattricku Gabča vyplenila Počaply


Hattrick Gabča a penalta ve stylu Antonína Panenky v podání Prejsy - to byly základní kameny úspěchu Vysoké v Horních Počaplech. Hosté si svůj náskok vytvořili již v průběhu první půle a ani snaha domácích po změně stran nepřinesla zvrat.


Reportáž

Lobkovice jediným gólem Nezbedy připisují další výhru


Druhou těsnou výhru ve dvou zápasech si připisují na své konto fotbalisté Lobkovic. Tentokrát rozhodla trefa Nezbedy pár minut před změnou stran. Hosté se střelecky neprosadili, a tak na bodový zisk pomýšlet nemohli.


Reportáž

Řepín bez vyloučeného Prejzy na body nedosáhl


Plný počet šesti bodů mají na svém kontě po dvou zápasech fotbalisté Obříství. Ti zvládli domácí souboj se zachraňujícím se Řepínem a mohou slavit. Na Řepíně si naopak vstup do jarní části dozajista představovali lépe.


Reportáž

Vehlovice doma musely skousnout bůra


Záchranářský souboj se v závěru proměnil v jasnou záležitost hostujícího Labského Kostelce. Domácí Vehlovice se do hry dostaly pouze snižující trefou Najmana na 1:2, to bylo ale z jejich strany vše, a tak si body do tabulky nepřipisují.


Reportáž

Hořínské vzepětí v závěru na body nestačilo


Zdálo se, že je rozhodnuto a Mšeno si v poklidu připíše 3 body. Hosté z Hořína ale prokázali morální sílu a dvěma brankami dokázali snížit. Na první bodový zisk v jarní části sezóny to ale nestačilo.


Článek

Staňte se redaktorem fotbalunas.cz!

15.03.2017 16:06

Máš přehled o konkrétní soutěži, o které na fotbalunas.cz zatím neinformujeme a nepřinášíme z ní podrobné články, reportáže či rozhovory? A ovládáš český jazyk, baví tě tvůrčí práce a nebojíš se jednat s lidmi? Tak hledáme právě Tebe!

Reportáž

Ze Pšovky odjíždějí o bod spokojenější hosté


Cenné dva body vybojovali v těžkém utkání na Pšovce fotbalisté Horních Beřkovic. Na trefu Chudoby z prvního poločasu sice dokázal po změně stran odpovědět Cemper, penaltový rozstřel ale vyšel lépe hostům.


Reportáž

Všestudy předvedly famózní obrat a zůstávají v čele tabulky!


Že se i na jarní pokračování soutěže připravili dobře, prokázali v úvodním kole fotbalisté Všestud. Ty nerozhodil ani nepříznivý poločasový výsledek a po změně stran čtyřmi brankami výsledek otočili. Za domácí se prosadil novic Gabčo.


Celkový počet článků: 492
Zpět na Středočeský kraj