V regionálním derby zvítězil Vroutek
Obrazem: Jak vypadal duel mezi béčkem Ervěnic a Jirkovem?
Obrazem: Divoký první poločas mezi Chlumcem a Horním Podlužím obstaral všechny branky
Baník Souš veze z Rakovníka dva body
Obrazem: Braňany přišly v závěru o vítězství, penalty ale zvládly
Obrazem: Bečov těsně přetlačil Meziboří
Obrazem: Kanár pro Kopisty! Obrnický Tůma má hattrick
Obrazem: Otvický Sokol si poradil s rezervou Spořic
Obrazem: Sobědruhy třemi góly otočily duel v Hrobčicích
Obrazem: Desetigólová přestřelka mezi Jirkovem a Kadaní
Obrazem: Baník Souš řádil, Hrobce schytaly osmičku!
Obrazem: Bočkovy góly stačily Chomutovu jen na bod

Ústecký


EXPERT TIPY
SESTAVY KOLA
HRÁČI KOLA
ROZHOVORY

Článek

DIVOČINA VÍKENDU: Čtrnáct udělených karet a osmigólový střelec

19.10.2017 08:29

Někdy prostě rupnou nervy... A jsou z toho takové podívané, jako které vypichujeme v článku o dalších z víkendových NEJ. A kdo se o víkendu stal nejlepším střelcem České republiky? 

Článek

NÁLOŽ VÍKENDU: Vyhrát o dvacet gólů? Žádný problém!

18.10.2017 10:18

Máme pro vás připravenou další novinku! Každý týden budeme hledat napříč republikou ty nejzajímavější zápasy, které skončily nejdivočejšími výsledky. A že o pořádné přestřelky a debakly není nouze, se můžete sami přesvědčit...

Článek

Je čas na tipování zápasů! Jste mezi výherci cen z uplynulého víkendu?

17.10.2017 15:10

 

Tipujete na Fotbalunas.cz výsledky zápasů? Tak máte šanci vyhrát ceny od SportFotbal.cz! Vouchery do největší fotbalové speciálky rozdělujeme po každém hracím víkendu. Stačí odhadnout všechny zápasy soutěže a jste ve hře...

Reportáž

V regionálním derby zvítězil Vroutek


8. kolo 1.A třídy skupiny B svedlo dohromady mužstva Vroutku a Podbořan.Regionální derby možná první v novodobé historii obou klubů. Diváci povzbuzení výkonem domácího mužstva a úrovní minulého zápasu si nenechali tuto příležitost ujít a v hledišti jich byly bezmála dvě stovky. Tentokrát se gólové smrště nedočkali, avšak domácí fotbalisté nepřipustili žádný zvrat v utkání  jako proti Ervěnicím.

 


Článek

Rarita - ceny z Tip Ligy míří tentokrát do jediného okresu!

10.10.2017 10:20

Tipujete na Fotbalunas.cz výsledky zápasů? Tak máte šanci vyhrát ceny od SportFotbal.cz! Vouchery do největší fotbalové speciálky rozdělujeme po každém hracím víkendu. Stačí odhadnout všechny zápasy soutěže a jste ve hře...

Reportáž

FOTO, VIDEO: Skvělé fotbalové představení ve Vroutku před kamerami České televize!


Tribuny na vrouteckém hřišti zejí prázdnotou, kabiny osiřely, stanoviště komentátorů rozebráno a uklizeno, kamery ČT ze střechy zmizely společně s reklamními banery okolo hřiště. Treninkové hřiště je bez velkých stanů, přenosové vozy odjely. Vše se vrací k normálu a účastnící toho velkého televizního představení, hráči, trenéři, pořadatelé, funkcionáři se probouzí do všedního dne.


Reportáž

Obrazem: Otvický Sokol si poradil s rezervou Spořic


Zápas však neskončil 3:1, jak uvádí zápis, ale 4:1. Čtvrtý gól domácích vstřelil z penalty Filípek, který nebyl vůbec střídán. Prosíme kluby, aby po utkáních zápisy kontrolovaly!


Reportáž

FOTO: Hostovice utnuly sérii porážek


Tři prohry stačí, drahoušku. Hostovičtí se zdravě naštvali a v Chlumci zvítězili přesvědčivě o tři branky.


Článek

Druhý hrací víkend o vouchery je za námi. Kdo se může radovat?

02.10.2017 23:46

Tipujete na Fotbalunas.cz výsledky zápasů? Tak to už jste možná zachytili naši novinku – nově vám totiž mohou vaše tipy vyhrát ceny od SportFotbal.cz! Vouchery do největší fotbalové speciálky rozdělujeme po každém hracím víkendu.

Reportáž

FOTO: Série neporazitelnosti Vroutku trvá


Ani ve čtvrtém domácím zápase FK Vroutek nepoznal hořkost porážky. Proti silnému soupeři z Domoušic podali hráči velice kvalitní a bojovný výkon a eliminovali všechny útočné hroty hostů. A když se ani domácím nepodařilo vstřelit branku, skončil zápas v základním čase bez branek 0:0. Na pokutové kopy byli silnější domácí a zvítězili 5:4. Dva důležité body zústaly doma a FK Vroutek zústává bodově v kontaktu na čelo tabulky. To je pro nováčka více než se před začátkem soutěže čekalo.


Celkový počet článků: 1851

Zpět na soutěže