Řezáč Josef
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Brniště - Sosnová 1:5 (0:2) 30.03. 15:30 -
Dubá - Noviny 2:0 (0:0) 23.03. 15:00 -
Kravaře - LOKO Č. Lípa B 4:3 (2:1) 14.10. 15:30 -
Skalice B - Bukovany 1:3 (0:0) 13.08. 10:30 -
LOKO Č. Lípa B - Okna 1:1 (1:0) 12.08. 17:00 -
H.Police - St. Splavy 2:7 (0:3) 10.06. 14:00 -
Č. Lípa B - H.Police 5:0 (2:0) 04.06. 15:00 -
Dubá - Svor 2:0 (1:0) 27.05. 14:00 -
Svor - Zákupy 8:1 (5:1) 21.05. 17:00 -
Č. Lípa B - Brniště 6:0 (2:0) 07.05. 17:00 -
Brniště - Polevsko 3:6 (1:4) 29.04. 17:00 -
Zákupy - Č. Lípa B 2:2 (1:0) 29.04. 14:00 -
Dubice - Sosnová 4:0 (0:0) 22.04. 13:30 -
Dubá - Sosnová 3:0 (2:0) 15.04. 13:30 -
St. Splavy - Sosnová 2:1 (1:0) 25.03. 15:00 -
Dubá - Brniště 4:1 (0:0) 25.03. 12:00 -
Brniště - Sosnová 1:4 (1:1) 22.10. 12:30 -
Pertoltice - Cvikov B 7:1 (3:0) 15.10. 15:30 -
Zahrádky - V. Bukovina 5:1 (1:1) 08.10. 16:00 -
Pertoltice - LOKO Č. Lípa B 3:2 (2:0) 01.10. 16:00 -
Sosnová - Žandov 2:5 (0:2) 01.10. 11:00 -
Svor - Sosnová 4:3 (1:0) 25.09. 16:30 -
Zahrádky - Žandov B 10:0 (5:0) 24.09. 16:30 -
Kravaře - Okna 5:0 (4:0) 17.09. 16:30 -
Cvikov B - LOKO Č. Lípa B 1:9 (0:4) 11.09. 17:00 -
H.Libchava - Zahrádky 0:4 (0:2) 10.09. 17:00 -
V. Bukovina - Žandov B 4:2 (3:1) 04.09. 14:00 -
K.Šenov - LOKO Č. Lípa B 5:5 (2:5) 28.08. 15:00 -
H.Libchava - St.Šachov 9:2 (4:2) 27.08. 17:00 -
Sosnová - St. Splavy 3:8 (1:3) 20.08. 11:00 -
Kunratice - Cvikov B 4:3 (1:2) 19.06. 17:00 -
Svor - Č. Lípa B 3:2 (0:2) 11.06. 14:00 -
Jestřebí - Polevsko 10:2 (5:2) 04.06. 15:00 -
Jablonné B - K.Šenov 3:1 (3:1) 22.05. 15:00 -
H.Police - Polevsko 2:1 (0:0) 21.05. 17:00 -
Brniště - Noviny 1:0 (0:0) 14.05. 17:00 -
Zákupy - Dubice 2:4 (0:4) 07.05. 14:00 -
Kravaře - Dubice 1:2p. (1:0) 23.04. 16:30 -
Stružnice - Č. Lípa B 4:3p. (2:1) 10.04. 13:00 -
H.Police - Zákupy 2:1 (1:0) 09.04. 16:00 -
Jestřebí - Skalice B 2:4 (0:2) 03.04. 13:00 -
Kravaře - H.Police 0:2 (0:1) 02.04. 16:00 -
Brniště - V. Valtinov 3:1 (0:1) 06.11. 14:00 -
Pertoltice - Kunratice 5:2 (2:1) 06.11. 11:00 -
Dubá - Sosnová 5:2 (1:1) 30.10. 14:00 -
St.Šachov - H.Libchava 5:4p. (1:4) 17.10. 12:00 -
Zákupy - Svor 5:2 (4:0) 16.10. 14:00 -
Jablonné B - V. Valtinov 2:0 (0:0) 10.10. 15:00 -
Tuhaň - Okna 0:4 (0:1) 09.10. 15:30 -
Zákupy - Dubá 3:2 (3:0) 02.10. 14:00