Volf Pavel
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
H.Libchava - Žandov 3:3 (2:2) 05.11. 14:00 -
Okna - Žandov 3:0 (2:0) 29.10. 14:30 -
H.Police - Dubice 1:3 (1:1) 28.10. 14:30 -
K.Šenov - Mimoň B 0:1 (0:0) 22.10. 15:00 -
Svor - Noviny 8:0 (4:0) 15.10. 15:30 -
Stružnice - Svor 1:4 (0:1) 08.10. 13:00 -
Noviny - Zákupy 6:1 (2:0) 07.10. 16:00 -
Mimoň B - Bukovany 0:0 (0:0) 28.09. 16:30 -
St.Šachov - Okna 5:1 (2:0) 24.09. 15:00 -
Kravaře - Žandov 3:1 (1:0) 23.09. 16:30 -
Dubnice - Cvikov B 5:0 (2:0) 17.09. 16:30 -
Kunratice - Mimoň B 3:0 (2:0) 10.09. 17:00 -
Noviny - Dubice 4:3 (1:2) 03.09. 14:00 -
H.Police - Dubá 4:1 (3:0) 02.09. 17:00 -
Zákupy - Sosnová 3:0 (2:0) 02.09. 14:00 -
H.Libchava - St.Šachov 0:4 (0:1) 27.08. 17:00 -
Tuhaň - Žandov 2:5 (2:1) 27.08. 14:00 -
Dubice - Svor 0:4 (0:2) 26.08. 17:00 -
Jestřebí - Žandov 4:1 (1:1) 26.08. 15:00 -
K.Šenov - Skalice B 5:2 (2:1) 20.08. 15:00 -
St.Šachov - Žandov 3:2 (3:1) 13.08. 15:00 -
Zahrádky - V. Valtinov 5:1 (0:1) 12.08. 17:00 -
Žandov - Svor 3:1 (1:0) 10.06. 14:00 -
Stružnice - Zákupy 4:1 (2:0) 04.06. 13:00 -
H.Police - Lindava 1:6 (0:3) 27.05. 14:00 -
Žandov - Bukovany 5:0 (2:0) 20.05. 17:00 -
St. Splavy - Žandov 5:1 (3:0) 13.05. 14:00 -
Dubice - Bukovany 7:2 (4:1) 06.05. 14:00 -
Dubá - St. Splavy 3:1 (0:0) 22.04. 13:30 -
Dubá - Dubice 3:6 (1:2) 12.11. 13:00 -
Okna - Kravaře 3:0 (2:0) 06.11. 14:00 -
St. Splavy - Lindava 4:3 (2:3) 05.11. 11:00 -
H.Police - Č. Lípa B 2:2 (1:0) 29.10. 11:30 -
LOKO Č. Lípa B - K.Šenov 1:1 (1:0) 16.10. 15:30 -
St.Šachov - H.Libchava 7:2 (5:1) 15.10. 15:30 -
Žandov B - Tuhaň 9:0 (5:0) 02.10. 16:00 -
Kravaře - H.Libchava 7:2 (5:1) 01.10. 16:00 -
V. Valtinov - Pertoltice 2:1 (0:1) 24.09. 16:30 -
Dubá - Bukovany 4:0 (3:0) 24.09. 13:30 -
LOKO Č. Lípa B - Noviny 8:0 (1:0) 18.09. 16:30 -
Dubice - H.Police 2:2 (1:0) 10.09. 14:00 -
LOKO Č. Lípa B - Mimoň B 5:3 (1:2) 04.09. 17:00 -
Cvikov B - Pertoltice 9:6 (3:2) 28.08. 17:00 -
Stružnice - Svor 3:6 (2:2) 21.08. 13:00 -
Žandov - Č. Lípa B 3:6 (1:3) 20.08. 13:00 -
St.Šachov - V. Bukovina 3:1 (0:1) 13.08. 17:00 -
Stružnice - Jestřebí 1:3 (1:1) 12.06. 13:00 -
Pertoltice - K.Šenov 4:1 (0:1) 11.06. 14:00 -
Č. Lípa B - Dubice 4:1 (4:1) 05.06. 17:00 -
Dubá - Svor 6:0 (4:0) 04.06. 17:00