Mrkáček Michal
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Kladno - Meteor 4:1 (1:0) 23.03. 10:15 -
Cidlina - Čáslav 0:0 (0:0) 16.03. 15:00 -
Chrastava - VTJ Rapid 2:2 (0:1) 07.10. 16:00 -
Brandýs n.L. - Nespeky 3:1 (1:1) 09.09. 10:15 -
Dobrovice - Mýto 0:3 (0:0) 26.08. 17:00 -
Trutnov - Chrudim B 0:1 (0:0) 19.08. 10:00 -
Hrádek - Nový Bor 7:0 (3:0) 12.08. 17:00 -
Újezd - Neratovice 0:0 (0:0) 27.05. 10:15 -
V. Hamry B - Višňová 5:1 (3:0) 29.04. 10:30 -
Trutnov - Chrudim B 2:0 (1:0) 01.04. 16:30 -
Letohrad - Ústí n/O 1:2 (0:1) 04.03. 14:30 -
Č. Lípa - Chomutov 3:2 (2:0) 22.10. 10:15 -
Libčany - Rychnov 1:2 (1:0) 01.10. 16:00 -
Libiš - Újezd 1:2 (1:0) 17.09. 10:15 -
V. Hamry B - Skalice 1:3 (0:1) 10.09. 17:00 -
D. Králové - Hlinsko 0:5 (0:3) 14.08. 17:00 -
Kosmonosy - Hvězda Cheb 2:2 (1:0) 06.08. 10:30 -
Náchod - Mýto 1:7 (1:3) 18.06. 17:00 -
Čáslav - Letohrad 2:0 (1:0) 05.06. 17:00 -
Brandýs n.L. - Meteor 2:1 (1:1) 07.05. 10:15 -
Štětí - Č. Brod 2:1 (0:0) 26.03. 10:15 -
Slaný - Dobříš 1:1 (0:1) 23.10. 14:30 -
Mýto - Kosmonosy 0:3 (0:3) 25.09. 15:30 -
Poříčany - Trutnov 1:3 (0:1) 29.08. 17:00 -
Kosmonosy - Kolín 1:1 (0:1) 31.07. 10:30 -
Brozany - Hradec B 3:1 (1:1) 11.10. 15:00 -
Kosmonosy - Hlinsko 1:2 (0:2) 03.10. 10:30 -
Hostouň - Příbram B 3:2 (1:1) 30.09. 16:00 -
Robstav - Rokycany 2:1 (0:1) 29.08. 14:30 -
Zápy - Bohemians B 2:1 (1:1) 10.11. 14:00 -
Trutnov - Letohrad 3:2 (1:0) 19.10. 15:30 -
D. Králové - Kolín 3:2 (2:1) 06.10. 16:00 -
Hlinsko - D. Králové 2:1 (2:0) 15.09. 16:30 -
Mýto - Kutná Hora 2:0 (2:0) 24.08. 17:00 -
Nymburk - Chomutov 1:2 (0:1) 15.06. 10:30 -
Admira - Doubravka 4:1 (2:0) 02.06. 10:15 -
Mšeno - Horky 5:1 (3:0) 11.05. 10:15 -
Souš - Most 2:1 (1:1) 13.04. 17:00 -
Dobříš - SK Rakovník 2:1p. (1:1) 16.03. 15:00 -
Horky - Přepeře 0:2 (0:1) 10.11. 14:00 -
Brandýs n.L. - Souš 3:0 (1:0) 13.10. 10:15 -
D. Králové - Č. Brod 2:1 (0:1) 16.09. 16:30 -
Náchod - Pardubice B 1:0 (1:0) 25.08. 17:00 -
Hostouň - Souš 3:2 (0:1) 12.08. 17:00 -
Aritma - Robstav 3:2 (2:1) 02.06. 10:15 -
Zbuzany - Vykáň 3:4p. (2:1) 19.05. 10:15 -
Vysoké n. Jiz. - Bozkov B 4:0 (2:0) 08.05. 12:00 -
Stružinec - Bozkov B 6:0 (4:0) 21.04. 17:00 -
Hrobce - Velvary 0:2 (0:2) 21.04. 10:15 -
Trutnov - Letohrad 0:1p. (0:0) 31.03. 14:00