Bumba František
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Majdalena - Rapšach 5:4 (1:3) 06.05. 17:00 -
St. Hlína - Popelín 3:2 (0:1) 29.04. 17:00 -
Chlum - Peč 4:1 (0:0) 25.03. 15:00 -
Majdalena - Č. Velenice 0:1 (0:1) 22.10. 15:30 -
Majdalena - Staňkov 0:5 (0:1) 15.10. 15:30 -
Klikov - Rapšach 1:3 (0:1) 01.10. 16:00 -
Halámky/Hranice - Klikov 4:2 (1:1) 04.09. 15:30 -
Lodhéřov - Stráž 0:6 (0:1) 03.09. 17:00 -
Stráž - St. Hobzí 8:3 (2:0) 21.08. 14:00 -
Strmilov - St. Hlína 3:3 (1:3) 20.08. 17:00 -
Halámky/Hranice - Staňkov 2:1 (1:0) 10.10. 15:30 -
Popelín - Slavonice 2:4 (1:2) 09.10. 12:00 -
Slavonice - Peč 6:0 (2:0) 03.10. 14:30 -
Lásenice - St. Hlína 0:1 (0:0) 02.10. 16:00 -
Jarošov - St. Město 4:3 (4:1) 02.10. 12:30 -
Popelín - St. Hlína 2:4 (1:4) 25.09. 13:00 -
Plavsko - Majdalena 2:4 (0:2) 19.09. 16:00 -
St. Hlína - Peč 1:1 (1:0) 18.09. 16:30 -
Č. Velenice - Plavsko 6:1 (2:1) 12.09. 13:30 -
Kunžak - Stráž 3:3 (1:2) 11.09. 17:00 -
St. Město - Slavonice B 1:2 (0:1) 04.09. 17:00 -
Buk B - Č. Velenice 2:1 (0:0) 04.09. 13:30 -
Staňkov - Plavsko 3:0 (1:0) 29.08. 10:30 -
Chlum - Popelín 4:2 (2:1) 28.08. 13:30 -
Stráž - Lásenice 4:0 (1:0) 15.08. 14:00 -
Vltavan - Boršov 1:2 (0:1) 10.10. 15:30 -
Chvalšiny - Hrdějovice 2:2 (1:0) 26.09. 13:00 -
Bystřice - Studená 2:2 (2:0) 06.09. 17:00 -
Dříteň - Zl. Koruna 0:6 (0:4) 29.08. 17:00 -
D. Dvořiště - Boršov 3:4 (0:1) 26.10. 14:30 -
Slavonice - Třebětice 3:1 (0:0) 19.10. 15:30 -
Prachatice B - Strunkovice 1:2 (0:2) 06.10. 10:30 -
Halámky/Hranice - Č. Velenice 5:0 (3:0) 05.10. 13:00 -
Vltavan - Boršov 2:1 (2:1) 28.09. 14:00 -
Třeboň B - Studená 0:4 (0:2) 22.09. 15:00 -
Novosedly - St. Hobzí 4:2 (1:1) 21.09. 16:30 -
Stráž - N.Včelnice B 0:3 (0:0) 15.09. 16:30 -
Novosedly - St. Hlína 3:0 (1:0) 07.09. 17:00 -
Buk - Studená 2:1 (2:1) 07.09. 13:30 -
Rapšach - Staňkov 1:4 (0:2) 31.08. 17:00 -
Větřní - Roudné B 0:0 (0:0) 31.08. 13:30 -
Halámky/Hranice - Majdalena 4:1 (3:0) 25.08. 15:30 -
Čkyně - Sedlice 4:0 (0:0) 24.08. 17:00 -
Třebětice - Bystřice 1:1 (0:0) 16.08. 17:30 -
Třebětice - Studená 3:1 (2:1) 16.06. 15:00 -
D.Bukovsko - Řepeč/Opařany 5:1 (1:0) 08.06. 17:00 -
Rapšach - Chlum 2:7 (1:3) 01.06. 17:00 -
Roudné B - Vltavan 4:1 (3:0) 26.05. 17:00 -
Stráž - Halámky/Hranice 2:0 (1:0) 19.05. 16:00 -
Zl. Koruna - K.Újezd 6:2 (2:1) 18.05. 17:00