Picka Pavel
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Buk - Ševětín 0:0 (0:0) 11.11. 14:00 -
Č. Krumlov B - Hluboká B 2:2 (0:1) 05.11. 14:00 -
Vltavan - Ledenice 5:2 (2:0) 28.10. 11:00 -
Roudné B - Mladé 4:2 (2:0) 21.10. 15:30 -
Halámky/Hranice - Klikov 5:2 (2:0) 15.10. 15:30 -
Hoštice - Dražejov 2:1 (2:0) 14.10. 15:30 -
Klikov - N. Ves n. Luž. 2:2 (2:2) 07.10. 16:00 -
Vl. Březí - Štěkeň 4:0 (4:0) 01.10. 15:00 -
Suchdol B - Kunžak 7:1 (3:0) 17.09. 16:30 -
Čimelice - Chyšky 3:1 (2:0) 16.09. 16:30 -
Halámky/Hranice - Majdalena 7:0 (2:0) 03.09. 15:30 -
Olešnice - Hrdějovice 0:7 (0:2) 17.06. 13:30 -
Suchdol B - Bystřice B 1:1 (1:0) 11.06. 17:00 -
Podolí - Čimelice 3:2 (2:1) 20.05. 13:30 -
Olešnice - Frymburk 1:3 (0:1) 07.05. 15:00 -
Prachatice B - Cehnice 1:2 (0:0) 29.04. 11:00 -
H. Žďár - Slavonice 3:1 (2:0) 22.04. 10:30 -
Suchdol - Lomnice 2:2 (1:1) 09.04. 16:30 -
Chlum - St. Hlína 1:1 (0:0) 08.04. 16:30 -
Chvalšiny - Boršov 1:1 (1:0) 01.04. 16:30 -
Neplachov - Studená 4:0 (1:0) 26.03. 15:00 -
Sepekov - Hradiště 1:1 (0:0) 12.11. 14:00 -
Buk - Třeboň B 0:3 (0:2) 05.11. 14:00 -
Hrdějovice - Kaplice B 4:1 (4:1) 29.10. 14:30 -
Větřní - Hrdějovice 2:3 (0:0) 28.09. 13:00 -
K.Řečice - Třeboň B 2:0 (0:0) 24.09. 16:30 -
S.Ústí - Planá n.Luž. 2:3 (2:2) 17.09. 13:00 -
Č. Velenice - Třeboň B 3:2 (1:1) 10.09. 17:00 -
Slavonice - Ševětín 1:0 (1:0) 27.08. 13:30 -
Studená - Lomnice 0:0 (0:0) 20.08. 17:00 -
T.Sviny B - Frymburk 4:1 (4:1) 18.06. 17:00 -
Neplachov - Buk 5:1 (3:1) 12.06. 16:00 -
Suchdol B - Popelín 4:0 (0:0) 05.06. 17:00 -
Boršov - Mladé 0:1 (0:0) 04.06. 13:30 -
Buk - Třeboň B 1:0 (0:0) 21.05. 13:30 -
Hrdějovice - Zl. Koruna 0:0 (0:0) 14.05. 17:00 -
Třebětice - K.Řečice 2:1 (0:1) 08.05. 15:00 -
Boršov - Vltavan 5:0 (2:0) 18.04. 17:00 -
Hrdějovice - Chvalšiny 2:0 (2:0) 16.04. 17:00 -
Roudné B - Frymburk 4:0 (2:0) 09.04. 16:30 -
Novosedly - Chlum 5:4 (3:1) 26.03. 15:00 -
K.Řečice - Třeboň B 4:2 (2:1) 26.03. 10:15 -
Hrdějovice - Vltavan 3:2 (1:1) 04.10. 16:00 -
Frymburk - D. Dvořiště 2:0 (1:0) 26.09. 16:30 -
H. Žďár - Třebětice 0:1 (0:0) 12.09. 13:30 -
Větrovy - Kluky 1:1 (0:0) 05.09. 17:00 -
Bělčice - Husinec 1:0 (1:0) 22.08. 17:00 -
Zl. Koruna - K.Újezd 0:0 (0:0) 09.11. 14:00 -
Roudné B - D. Dvořiště 5:1 (1:1) 03.11. 14:00 -
Třeboň B - Buk 3:3 (2:2) 20.10. 15:00