Májek Antonín
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Opatovice - Přelouč B 3:2 (2:1) 10.06. 17:00 -
Libišany - Sezemice 3:2 (0:1) 09.06. 17:00 -
Újezd - Nemošice 1:2 (1:2) 02.06. 17:00 -
Lány - R. Bělá B 3:2 (3:2) 26.05. 17:00 -
Nemošice B - Popkovice 5:3 (3:2) 20.05. 17:00 -
Holetín - Ronov 2:0 (1:0) 19.05. 17:00 -
Přelovice - Nemošice 0:3 (0:1) 13.05. 17:00 -
Rybitví - Bukovka 1:2 (1:0) 05.05. 17:00 -
Mikulovice - Dražkovice 6:2 (2:1) 28.04. 16:30 -
Újezd - Sezemice 0:2 (0:0) 22.04. 16:00 -
Mikulovice - Ostřetín 8:1 (3:1) 07.04. 15:30 -
Libišany - Chvojenec 4:2 (3:1) 31.03. 15:30 -
Rybitví - St. Čívice 0:0 (0:0) 28.10. 14:30 -
St. Čívice - Chvaletice 2:0 (0:0) 22.10. 15:30 -
Dašice - Libišany 2:4 (0:2) 14.10. 15:30 -
Mikulovice - S. Mateřov B 5:1 (0:0) 07.10. 16:00 -
Pardubičky B - Jaroslav 5:5 (3:3) 01.10. 16:00 -
Chroustovice - Rosice 1:0 (1:0) 23.09. 16:30 -
Lány - St. Čívice 3:2 (1:1) 16.09. 16:30 -
Chvojenec - Přelovice 2:0 (1:0) 09.09. 17:00 -
Mnětice - Opatovice B 11:1 (6:0) 03.09. 17:00 -
Torpedo Pce - Nemošice 2:0 (1:0) 27.08. 14:00 -
Pardubičky B - Býšť 3:2 (2:2) 19.08. 17:00 -
L. Bohdaneč - Chvojenec 3:0 (2:0) 17.06. 10:15 -
St. Čívice - Lipoltice 3:1 (1:0) 11.06. 17:00 -
Bukovka - Jankovice 1:0 (1:0) 03.06. 17:00 -
Moravany B - Dříteč 3:0 (3:0) 28.05. 17:00 -
Přelovice - Újezd 1:1 (1:1) 14.05. 17:00 -
Lány - Valy 0:4 (0:2) 13.05. 17:00 -
Kameničky - Svratouch 2:1 (1:1) 30.04. 15:00 -
Pardubičky B - Torpedo Pce 2:2 (0:0) 22.04. 16:00 -
Litětiny - Popkovice 4:1 (2:1) 16.04. 16:00 -
Chvojenec - Nemošice 1:0 (0:0) 15.04. 16:00 -
Dražkovice - Ostřetín 3:1 (1:1) 08.04. 15:30 -
Popkovice - Dašice B 0:3 (0:2) 02.04. 15:30 -
Mikulovice - Dříteč 1:1 (1:1) 01.04. 15:30 -
St. Čívice - Lány 2:8 (2:3) 26.03. 15:00 -
Opatovice B - Býšť 1:1 (1:0) 25.03. 15:00 -
Mnětice - V. Chvojno 5:4 (1:1) 13.11. 13:30 -
Srch B - Bukovka 6:1 (3:0) 12.11. 13:30 -
Torpedo Pce - Staré Hradiště B 7:0 (4:0) 06.11. 14:00 -
Dašice - Moravany B 3:1 (1:0) 29.10. 14:30 -
Paramo Pce - Tetov 3:3 (2:3) 23.10. 15:30 -
Mnětice - Dražkovice 2:4 (0:3) 16.10. 15:30 -
S. Mateřov B - Ostřetín 4:1 (1:0) 15.10. 15:30 -
Opatovice - Ostřešany 2:1 (1:0) 09.10. 16:00 -
Pardubičky B - Jaroslav 2:3 (1:3) 08.10. 16:00 -
Popkovice - Litětiny 2:1 (1:1) 02.10. 16:00 -
Újezd - Přelovice 1:3 (1:1) 01.10. 16:00 -
Chvojenec - Dříteč 1:1 (0:0) 24.09. 16:30