Nekvapil David
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Ostřetín - Opatovice B 3:0 (2:0) 14.05. 17:00 -
Torpedo Pce - Býšť zrušen -
Křičeň - Býšť 7:3 (3:0) 23.10. 14:30 -
S. Mateřov - Křičeň 3:2 (3:0) 15.10. 14:30 -
Tetov - Dražkovice 0:6 (0:3) 01.10. 15:00 -
Popkovice - Litětiny 1:3 (0:2) 01.10. 12:15 -
Torpedo Pce - Újezd zrušen -
R. Bělá B - Býšť 2:4 (2:1) 12.06. 17:00 -
Dřenice - Miřetice 2:2 (2:2) 15.05. 17:00 -
Srch - Bukovka 6:2 (4:2) 14.05. 17:00 -
Ostřešany - Srch 2:3 (0:2) 17.04. 16:00 -
Semín - Újezd B 2:0 (0:0) 16.04. 16:00 -
Sezemice - Rohoznice 0:5 (0:2) 03.04. 15:30 -
Dříteč - Újezd 2:6 (1:3) 02.10. 15:00 -
Tetov - L. Bohdaneč B 3:9 (2:3) 28.09. 15:30 -
Ostřešany - Přelouč B 4:1 (2:1) 26.09. 15:30 -
Zdechovice - Selmice 1:2 (1:1) 25.09. 15:30 -
Dříteč - Sezemice 0:2 (0:1) 18.09. 16:00 -
Ostřešany - Roveň 0:0 (0:0) 12.09. 16:00 -
Mistrovice - D. Čermná 6:1 (3:0) 07.08. 16:00 -
Jaroslav - Tetov 1:1 (0:1) 04.10. 16:00 -
Bukovka - Moravany B 3:1 (0:1) 03.10. 16:00 -
Rohoznice - Ostřešany 1:3 (1:2) 19.09. 16:30 -
Sezemice - Újezd 2:2 (0:1) 06.09. 17:00 -
Pardubičky B - Tetov 14:1 (9:1) 05.09. 17:00 -
Újezd B - Rybitví 1:3 (1:1) 16.11. 13:30 -
Mikulovice - Moravany B 1:2 (1:1) 09.11. 13:30 -
Přelouč C - S. Mateřov B 1:1 (0:1) 03.11. 14:00 -
Dašice - Ostřetín 9:1 (7:1) 02.11. 14:00 -
Křičeň - Nemošice 4:0 (1:0) 20.10. 15:30 -
Ostřešany - Moravany B 8:3 (5:2) 06.10. 16:00 -
Sezemice - S. Mateřov 2:5 (1:3) 22.09. 15:30 -
Dašice - Dražkovice 6:2 (2:0) 07.09. 17:00 -
Choltice - Slatiňany 1:3 (0:3) 24.08. 17:00 -
Moravská Třebová B - Lanškroun B 2:0 (0:0) 02.06. 17:00 -
Svitavy B - Zámrsk 6:1 (4:1) 18.05. 17:00 -
Sruby - Dobříkov 1:0 (0:0) 21.04. 14:30 -
S. Mateřov - Nasavrky 0:2 (0:1) 06.04. 16:00 -
Proseč - L. Bohdaneč 3:1 (2:1) 03.11. 13:30 -
Semanín - Jablonné 1:0 (0:0) 20.10. 15:00 -
Řečany - Skuteč 0:3 (0:0) 16.09. 16:30 -
Rosice - Pardubičky 1:0 (1:0) 25.08. 17:00 -
Libchavy - Žichlínek 4:1 (2:1) 11.08. 17:00 -
Rozhovice - Tuněchody 2:1p. (0:0) 16.06. 17:00 -
Rosice - S. Mateřov 2:3p. (2:0) 19.05. 17:00 -
Ústí n/O B - H. Újezd 3:2p. (1:1) 06.05. 17:00 -
Zámrsk - Těchonín 6:1 (3:0) 22.04. 16:30 -
Tatenice - Sloupnice 3:2 (3:1) 08.04. 16:00 -
Tuněchody - Prosetín 2:0 (1:0) 24.03. 14:30 -
Sloupnice - D. Újezd B 4:0 (1:0) 08.10. 15:30