Fojtík Martin
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Dobrovice - Čáslav 1:0 (1:0) 29.03. 10:30 -
Č. Brod - Hřebeč 4:2 (1:0) 16.03. 15:00 -
J. Hradec - Katovice 1:4 (1:2) 11.11. 14:00 -
Slavia HK B - Roudnice 6:1 (1:0) 21.10. 12:30 -
Přelouč - Holice 4:3 (2:1) 14.10. 15:30 -
Č. Brod - Nespeky 5:0 (3:0) 23.09. 16:30 -
Neratovice - Ostrov 3:1 (2:0) 09.09. 10:15 -
J. Hradec - Komárov 3:2 (1:2) 03.09. 16:00 -
Přepeře - Jablonec B 0:4 (0:2) 08.04. 10:30 -
Turnov - Cidlina 1:4 (1:2) 26.03. 15:00 -
Živanice - Ústí 1:2 (1:0) 05.11. 14:00 -
D. Králové - Trutnov 2:1 (1:1) 23.10. 15:30 -
Přepeře - Teplice B 0:1 (0:0) 08.10. 10:30 -
Bohemians B - Domažlice 5:0 (2:0) 18.09. 10:15 -
Chlumec - Žižkov 0:1 (0:1) 04.09. 10:15 -
Hradec B - Ústí 2:4 (1:2) 21.08. 10:15 -
Povltavská FA - Hostouň 0:0 (0:0) 07.08. 17:00 -
Benešov - K. Vary 1:1 (0:0) 04.06. 10:15 -
Povltavská FA - Písek 1:1 (1:0) 13.05. 18:00 -
Dukla B - Bohemians B 0:1 (0:0) 08.05. 10:15 -
Hradec B - Teplice B 0:1 (0:1) 20.03. 10:15 -
Motorlet - Benešov 4:2 (3:1) 28.09. 10:15 -
Chlumec - Dukla B 1:2 (0:0) 29.08. 10:15 -
Liberec B - Bohemians B 3:0 (1:0) 14.08. 10:30 -
D. Králové - Horky 1:1 (1:0) 01.08. 17:00 -
Králův Dvůr - Vltavín 1:3 (1:1) 03.10. 10:30 -
Dobříš - Kladno 1:2 (0:1) 26.09. 15:30 -
Boleslav B - Velvary 4:1 (1:0) 13.09. 10:15 -
Náchod - Benátky 5:2 (1:0) 05.09. 17:00 -
Čížová - Klatovy 2:1p. (1:0) 02.11. 13:30 -
Městec - Svitavy 0:1p. (0:0) 27.10. 14:00 -
Nymburk - V. Hamry 2:1p. (0:0) 20.10. 15:30 -
Poříčany - Čáslav 0:2 (0:0) 22.09. 16:30 -
Náchod - Horky 3:0 (2:0) 24.08. 17:00 -
Moravany - Mor. Třebová 4:2 (1:1) 15.06. 15:00 -
Žamberk - Chrudim B 1:0 (1:0) 01.06. 17:00 -
Třemošnice - Hlinsko 0:5 (0:2) 25.05. 17:00 -
Svitavy - Holice 1:0 (1:0) 19.05. 17:00 -
Lanškroun - Městec 3:2p. (1:1) 04.05. 17:00 -
Chrudim B - Luže 6:1 (3:1) 28.04. 16:30 -
Holice - Třemošnice 3:1 (2:0) 13.04. 16:30 -
Městec - Choceň 1:2 (1:1) 31.03. 16:00 -
Choceň - Č. Třebová 0:1 (0:0) 24.03. 14:30 -
Chrudim B - Městec 5:1 (2:1) 09.03. 14:00 -
Pardubičky - R. Bělá 2:1 (2:0) 04.11. 13:30 -
Letohrad - Luže 4:0 (2:0) 27.10. 14:00 -
D. Újezd - Lanškroun 2:3p. (1:1) 21.10. 15:00 -
Holice - Letohrad 2:2 (1:2) 06.10. 10:15 -
Litomyšl - Třemošnice 3:1 (1:1) 29.09. 10:15 -
Svitavy - Č. Třebová 2:0 (2:0) 14.09. 16:30