Bláha Milan
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Ohaře - Hradištko I. B 3:2p. (0:0) 19.11. 13:30 -
Ratenice - Ždánice 4:2 (2:1) 12.11. 14:00 -
Týnec - Sendražice 3:0 (2:0) 11.11. 14:00 -
Býchory B - Veletov 4:2 (0:0) 05.11. 14:00 -
Volárna - Týnec B 2:3p. (1:1) 04.11. 14:00 -
Kšely - Tismice 1:5 (0:3) 28.10. 14:30 -
Č. Brod C - Kozojedy 4:1 (2:0) 28.10. 11:30 -
Plaňany - Pečky 2:3p. (2:2) 22.10. 15:30 -
Tuchoraz B - Svojšice 2:0 (0:0) 21.10. 15:30 -
Ratenice - Pašinka/Nebovidy B 1:0p. (0:0) 15.10. 15:30 -
Cerhenice - Konárovice 2:1 (1:1) 14.10. 15:30 -
Nučice B - Ratenice 2:1p. (1:1) 10.09. 17:00 -
Č. Pečky - Libodřice 2:1 (1:0) 09.09. 17:00 -
Horní Kruty - Rostoklaty B 2:5 (0:1) 03.09. 17:00 -
N. Ves - Týnec 0:2 (0:0) 02.09. 17:00 -
Veletov - Hradištko I. B 7:0 (4:0) 27.08. 17:00 -
Nučice - Krakovany 3:1 (3:0) 11.06. 17:00 -
Tři Dvory B - Bělušice 2:1 (1:1) 27.05. 17:00 -
Svojšice - Libodřice B 2:1 (2:1) 21.05. 17:00 -
U.Janovice B - Malešov 3:4p. (1:2) 20.05. 17:00 -
Tři Dvory - Ratboř 1:3 (0:0) 14.05. 17:00 -
V. Chválovice - Nučice B 3:2 (0:2) 13.05. 17:00 -
Sendražice - Volárna 1:3 (1:2) 07.05. 17:00 -
Dolní Chvátliny - Chotutice 3:5 (2:3) 06.05. 17:00 -
Břežany B - Dolní Chvátliny 10:0 (6:0) 30.04. 17:00 -
Kluky - Janovice 2:5 (1:1) 29.04. 17:00 -
Horní Kruty - Libodřice B 1:0 (0:0) 23.04. 17:00 -
Pečky - Zásmuky 3:2p. (1:1) 22.04. 17:00 -
Pečky B - Tuklaty 0:4 (0:3) 16.04. 17:00 -
Ždánice - Nučice B 1:0 (1:0) 15.04. 17:00 -
Ratenice - Libodřice B 3:2p. (0:0) 09.04. 16:30 -
V. Chválovice - Vrb. Lhota 1:2 (1:2) 08.04. 16:30 -
Břežany B - Nučice B 2:0 (1:0) 02.04. 16:30 -
Kšely - Lošany 0:1 (0:1) 01.04. 16:30 -
Horní Kruty - Břežany B 1:3 (0:0) 26.03. 15:00 -
Libodřice - Pečky 0:4 (0:2) 25.03. 15:00 -
Chotutice - Ratenice 4:0 (1:0) 18.03. 15:00 -
V. Chválovice - Chotutice 1:2 (1:2) 11.03. 14:30 -
Svojšice - Vrb. Lhota 5:2 (3:0) 13.11. 14:00 -
Rostoklaty - Č. Brod C 1:4 (0:2) 12.11. 14:00 -
Volárna - Hradištko I. 4:3 (2:1) 06.11. 14:00 -
Nučice B - V. Chválovice 0:3 (0:1) 30.10. 14:30 -
Libodřice - Jest. Lhota 0:2 (0:1) 29.10. 14:30 -
Kořenice - Týnec B 2:3 (1:3) 23.10. 15:30 -
Hradištko I. - Štítarský SK 3:2p. (1:1) 22.10. 15:30 -
Velký Osek B - Tři Dvory B 1:0 (0:0) 16.10. 16:00 -
Tuchoraz B - Č. Brod C 2:3 (1:2) 15.10. 13:45 -
Nučice B - Plaňany B 7:1 (1:0) 09.10. 16:00 -
Zásmuky B - Tuklaty 1:4 (0:2) 08.10. 16:00 -
Jest. Lhota B - Veletov 2:1 (0:0) 02.10. 16:30