Soukup Marek
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Votice - Kralupy 2:4 (2:2) 04.11. 14:00 -
Hředle - Hostouň B 4:1 (3:1) 21.10. 15:30 -
Lužec - Obříství 1:1 (0:0) 07.10. 16:00 -
Zdice - Loděnice 2:1 (2:1) 30.09. 16:00 -
Kunice - Vlašim B 5:2 (2:0) 16.09. 10:15 -
Hovorčovice - Obříství 1:1 (1:0) 09.09. 17:00 -
Slavoj Kladno - Lhota 4:1 (1:0) 02.09. 10:15 -
Miřetice - Křivsoudov 3:1 (1:1) 20.08. 13:00 -
Podlesí B - SK Pečice 2:3 (1:0) 10.06. 15:00 -
Sparta Luhy - Višňová 2:2 (1:0) 03.06. 17:00 -
Dublovice - Petrovice 3:2 (1:1) 27.05. 17:00 -
Podlesí B - Sparta Věšín 10:1 (4:0) 21.05. 15:00 -
Stará Huť - D. Dušníky 2:0 (0:0) 13.05. 17:00 -
Dublovice B - Borotice 1:1 (1:0) 06.05. 17:00 -
Sparta Věšín - Rosovice 3:5 (2:2) 29.04. 14:00 -
Lety - Psáry 1:2 (0:1) 15.04. 17:00 -
Spartak B - Sparta Luhy 5:1 (1:0) 09.04. 16:30 -
D. Dušníky B - Sokol Drahlín 0:2 (0:1) 08.04. 16:30 -
Lány - Švermov 1:3 (0:1) 02.04. 16:30 -
Nečín - Hřiměždice 0:1 (0:1) 01.04. 16:30 -
Počepice - Kos. Hora 2:1 (2:1) 26.03. 15:00 -
Jince - N.Ves 2:3 (1:1) 13.11. 14:00 -
Třebsko - Bohutín 2:3 (1:2) 12.11. 13:30 -
Křivsoudov - Říčany 0:1 (0:1) 30.10. 14:30 -
Milín B - Sokol Drahlín 3:1 (2:1) 16.10. 15:30 -
Neumětely - Černolice 0:6 (0:2) 15.10. 15:30 -
Miřetice - Kácov 1:4 (1:3) 02.10. 13:00 -
Černolice - Jílové 3:2 (3:0) 24.09. 16:30 -
Bohutín B - Milín B 1:11 (1:2) 18.09. 16:30 -
Neumětely - Zdice 1:2 (0:2) 17.09. 16:30 -
Psáry - N.Ves 5:3 (2:2) 27.08. 17:00 -
Kácov - Sedlčany B 4:3 (1:0) 20.08. 14:00 -
Lečice - Borotice 1:4 (0:2) 18.06. 17:00 -
Sparta Luhy - Rosovice 3:0 (0:0) 18.06. 14:00 -
Dublovice - Nečín 5:1 (1:1) 12.06. 17:00 -
Hřiměždice - Lečice 11:0 (4:0) 11.06. 17:00 -
SK Přestavlky - Klučenice 4:2 (2:1) 11.06. 14:00 -
Mníšek - Votice 0:4 (0:2) 05.06. 17:00 -
Kr. Hora - Borotice 2:1p. (1:1) 29.05. 17:00 -
Sparta Luhy - N. Knín 1:2p. (1:1) 28.05. 17:00 -
Sedlčany C - Sparta Luhy 2:3p. (2:1) 21.05. 17:00 -
Drevníky - Sedlice 1:4 (0:1) 21.05. 14:00 -
Počepice - Kos. Hora 3:0 (1:0) 15.05. 17:00 -
Pičín - D. Dušníky B 9:1 (5:0) 14.05. 17:00 -
Jesenice - Prčice B 3:2p. (0:0) 08.05. 17:00 -
Sokol Drahlín - Sparta Věšín 6:1 (2:0) 07.05. 17:00 -
Kytín - Pičín B 3:4 (2:3) 01.05. 17:00 -
Sparta Luhy - Dublovice 1:7 (0:4) 30.04. 14:00 -
Obecnice - Obořiště 6:3 (2:1) 28.04. 17:30 -
Bohutín - Třebsko 4:3 (2:2) 24.04. 17:00