Kolátor Petr
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Boleslav B - Živanice 3:0 (1:0) 23.03. 10:15 -
Jablonec B - Pardubice B 2:1 (0:0) 09.03. 10:00 -
Pardubice B - Živanice 1:1 (1:0) 12.11. 10:15 -
Hostouň - Domažlice 0:3 (0:3) 04.11. 10:15 -
Liberec B - Chlumec 3:0 (1:0) 22.10. 10:15 -
Králův Dvůr - Karlovy Vary 1:3 (0:2) 07.10. 10:30 -
Pardubice B - Č. Lípa 2:2 (0:1) 24.09. 10:15 -
Velvary - Přepeře 1:1 (0:1) 16.09. 16:30 -
Jablonec B - Boleslav B 1:0 (0:0) 09.09. 10:15 -
Přepeře - Liberec B 2:3 (1:0) 12.08. 10:30 -
Hostouň - Admira 1:0 (0:0) 04.06. 17:00 -
Mar. Lázně - Hořovice 3:1 (0:1) 13.05. 10:15 -
Domažlice - Králův Dvůr 6:0 (4:0) 29.04. 17:00 -
Chlumec - Živanice 0:1 (0:1) 23.04. 10:15 -
Vltavín - Povltavská FA 3:2 (2:0) 07.04. 10:15 -
Boleslav B - Teplice B 3:1 (2:0) 19.03. 10:15 -
Bohemians B - Karlovy Vary 5:2 (2:0) 05.03. 10:00 -
Domažlice - Dukla B 2:1 (0:0) 28.10. 14:30 -
Povltavská FA - Bohemians B 1:2 (1:1) 23.10. 15:30 -
Dynamo B - Plzeň B 0:3 (0:1) 01.10. 10:30 -
Velvary - Boleslav B 1:2 (0:0) 17.09. 16:30 -
Karlovy Vary - Hostouň 2:3 (1:1) 03.09. 18:00 -
Přepeře - Pardubice B 1:2 (0:1) 20.08. 10:30 -
Sokolov - Plzeň B 0:2 (0:0) 06.08. 10:15 -
Boleslav B - Pardubice B 2:0 (1:0) 10.06. 16:00 -
Povltavská FA - SK Rakovník 5:0 (0:0) 29.05. 17:00 -
Domažlice - Benešov 2:0 (1:0) 07.05. 17:00 -
Jablonec B - Zbuzany 2:0 (1:0) 16.04. 10:15 -
Motorlet - Plzeň B 1:0 (0:0) 02.04. 10:15 -
Kladno - Slaný 8:0 (3:0) 30.10. 10:15 -
Přepeře - Liberec B 3:1 (1:1) 16.10. 10:30 -
Hradec B - Chlumec 3:3 (2:1) 03.10. 10:15 -
Písek - Motorlet 2:0 (0:0) 18.09. 10:15 -
Slavia B - Příbram B 0:2 (0:2) 22.08. 10:15 -
Karlovy Vary - Hostouň 0:0 (0:0) 01.08. 10:30 -
Hořovice - Klatovy 1:4 (0:4) 03.10. 10:15 -
Hradec B - Přepeře 2:1p. (1:0) 06.09. 10:15 -
V. Hamry - Kolín 2:3p. (2:0) 22.08. 10:15 -
Rokycany - Hvězda Cheb 4:2 (2:1) 26.10. 14:30 -
Horky - Trutnov 3:1 (1:1) 05.10. 13:00 -
Štětí - Louny 2:0 (1:0) 14.09. 10:15 -
Dobříš - Brandýs n.L. 0:2 (0:1) 24.08. 17:00 -
SK Rakovník - J. Hradec 1:2 (0:1) 09.06. 17:00 -
D. Králové - Trutnov 1:2p. (0:0) 19.05. 17:00 -
V. Hamry - Turnov 4:3 (4:1) 27.04. 10:30 -
Benátky - Náchod 3:0 (0:0) 07.04. 16:30 -
Doubravka - J. Hradec 3:2 (2:1) 17.11. 13:30 -
Horky - Trutnov 3:2 (2:0) 27.10. 14:30 -
Nymburk - Ostrá 0:1p. (0:0) 30.09. 16:00 -
Mojžíř - Benešov 7:0 (3:0) 22.09. 10:45