Kubíček Michal
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Velehrad - Polešovice 5:1 (3:0) 24.03. 15:00 -
Mařatice - Popovice 12:0 (6:0) 24.03. 10:15 -
Drslavice - Mistřice 2:4 (1:0) 19.11. 13:00 -
Slovácko C - Bánov 5:1 (3:1) 05.11. 14:00 -
Vážany - Sušice 3:1 (2:1) 29.10. 14:00 -
Mařatice - Hradčovice 6:0 (5:0) 29.10. 10:15 -
Komňa - Pitín 2:4 (2:4) 28.10. 14:00 -
Kněžpole - Huštěnovice 0:1 (0:0) 22.10. 14:30 -
Částkov - Uh. Ostroh B 5:1 (1:1) 22.10. 10:15 -
Bánov - Nezdenice 0:0 (0:0) 15.10. 15:00 -
Bílovice - Nedakonice 1:3 (1:0) 08.10. 15:00 -
Jarošov - Slovácko C 4:4 (3:1) 01.10. 15:00 -
Slavkov - Lhota 1:7 (0:3) 30.09. 15:00 -
Jarošov - Březová 6:1 (4:1) 28.09. 15:30 -
Dol.Němčí B - H. Němčí 3:2 (1:0) 24.09. 15:30 -
Strání B - Březová 1:3 (0:0) 23.09. 15:30 -
Huštěnovice - Nezdenice 4:1 (4:0) 17.09. 15:30 -
Mařatice - Velehrad 2:0 (0:0) 17.09. 10:15 -
Fryšták B - Louky B 2:3 (0:3) 10.09. 16:00 -
Stříbrnice - Polešovice 6:2 (2:1) 03.09. 16:00 -
Traplice - Nezdenice 0:3 (0:1) 16.06. 17:30 -
Hradčovice - Vážany 0:1 (0:1) 11.06. 17:00 -
Žítková - Rudice 2:0 (0:0) 11.06. 14:00 -
Slovácko C - Babice 2:1 (2:1) 04.06. 17:00 -
Bílovice - Slovácko C 0:3 (0:1) 28.05. 17:00 -
Strání B - Nezdenice 2:1 (2:0) 20.05. 17:00 -
Bánov - Havřice 4:2 (2:1) 14.05. 16:30 -
Žítková - Pitín 3:3 (3:0) 14.05. 14:00 -
Bystřice - St. Hrozenkov 1:7 (0:2) 13.05. 16:30 -
Mařatice - Hluk B 1:1 (1:1) 08.05. 15:30 -
Sušice - Kostelany 0:2 (0:1) 07.05. 16:30 -
Traplice - Bílovice 2:1 (1:0) 30.04. 16:00 -
Březolupy - Drslavice 3:1 (2:1) 23.04. 16:00 -
Bílovice - Nezdenice 1:1 (0:1) 09.04. 15:30 -
Traplice - O. Lhota 1:1 (1:0) 02.04. 15:30 -
Strání B - Havřice 3:1 (2:0) 01.04. 15:30 -
Babice - Jarošov 1:0 (0:0) 26.03. 15:00 -
Částkov - Mistřice 0:0 (0:0) 26.03. 10:15 -
Přečkovice - Dol.Němčí B 3:2 (2:1) 05.11. 14:00 -
Velehrad - Hluk B 1:3 (1:0) 30.10. 14:30 -
Nedakonice - Havřice 5:3 (2:1) 23.10. 14:30 -
Nezdenice - Huštěnovice 1:0 (1:0) 22.10. 14:30 -
Jalubí - Bánov 4:0 (2:0) 16.10. 14:30 -
Stříbrnice - Popovice 4:3 (1:3) 09.10. 15:00 -
Boršice - Rudice 7:1 (5:0) 02.10. 15:00 -
O. Lhota - Kněžpole 1:1 (1:1) 28.09. 15:30 -
Bánov - Nedakonice 3:1 (2:0) 25.09. 15:30 -
Hluk B - Mařatice 4:0 (0:0) 24.09. 15:30 -
Stříbrnice - Částkov 2:3 (1:1) 18.09. 15:30 -
Strání B - Jarošov 1:1 (0:1) 17.09. 15:30