BLAŽEK Patrik
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Bosonohy - Krumvíř 4:4 (2:1) 06.04. 15:30 -
Lužice - Těmice 2:1 (1:0) 31.03. 15:00 -
Rousínov - Sparta Brno 1:2 (0:0) 03.11. 14:00 -
Ivančice - Ráječko 2:2 (1:2) 13.10. 15:00 -
Vojkovice - Sparta Brno 1:9 (0:6) 06.10. 15:00 -
Tišnov - Rousínov 2:3 (0:2) 23.09. 15:30 -
Lednice - V. Pavlovice 4:0 (1:0) 16.09. 16:00 -
Krumvíř - Bosonohy 2:0 (1:0) 25.08. 10:30 -
Bohunice - Ivančice 3:1 (0:0) 18.08. 10:30 -
RAFK - Slovan 1:1 (1:0) 11.08. 16:30 -
Kyjov - Blatnice 3:2 (1:0) 15.06. 18:00 -
Strážnice - Hovorany 2:0 (1:0) 10.06. 16:30 -
Hr. Vrbka - Tv. Lhota 2:2 (2:2) 08.06. 16:30 -
Rousínov - MS Brno 0:3 (0:2) 02.06. 16:30 -
Líšeň B - Novosedly 4:1 (3:1) 27.05. 14:15 -
Bystrc - Ivančice 1:0 (1:0) 20.05. 16:30 -
M. Krumlov - Bosonohy 1:3 (1:2) 13.05. 16:30 -
Hroznová Lhota - Rohatec 4:0 (2:0) 15.04. 15:30 -
Novosedly - Žebětín 2:0 (1:0) 24.03. 15:00 -
Újezd - Blížkovice 3:0 (1:0) 29.10. 14:00 -
Lanžhot - Sparta Brno 3:0 (1:0) 22.10. 14:30 -
Šlapanice - Rajhradice 1:1 (1:0) 01.10. 15:00 -
M. Krumlov - Bohunice 2:5 (1:2) 28.09. 15:00 -
Ráječko - Bosonohy 6:2 (4:0) 17.09. 15:30 -
Svratka - Rousínov 2:1 (1:0) 02.09. 16:00 -
Vyškov B - Krumvíř 2:0 (0:0) 20.08. 16:30 -
Bučovice - Bystrc 1:2 (0:1) 13.08. 16:30 -
Ráječko - Lanžhot 4:2 (2:1) 21.05. 16:30 -
Bosonohy - Bučovice 2:1 (0:1) 13.05. 16:30 -
Rousínov - MS Brno 2:1 (0:1) 09.04. 15:30 -
St. Poddvorov - Kozojídky 0:4 (0:1) 02.04. 15:30 -
Slavkov - Pačlavice 0:2 (0:0) 25.03. 15:00 -
Tuřany - Pohořelice 2:2 (0:2) 05.11. 14:00 -
Líšeň B - Dobšice 3:2 (2:1) 23.10. 12:00 -
Kněždub - Vacenovice 1:2 (1:1) 16.10. 15:00 -
Žebětín - Šlapanice 3:1 (2:1) 01.10. 15:00 -
Lednice - Dražovice 4:1 (2:1) 18.09. 15:30 -
Šaratice - Slatina 2:4 (1:1) 03.09. 16:00 -
Rousínov B - Vyškov B 0:4 (0:1) 11.06. 16:30 -
Rohatec - Blatnice 2:3 (0:2) 22.05. 16:30 -
Moutnice - RAFK 1:3 (1:1) 08.05. 16:30 -
Žarošice - Lovčice 2:3 (0:2) 24.04. 10:15 -
Pačlavice - Soběšice 9:1 (2:1) 10.04. 15:30 -
Velká n. Vel. - Nikolčice 3:3 (2:3) 26.03. 15:00 -
Pačlavice - Medlánky 1:5 (0:3) 07.11. 10:30 -
Jezeřany - H. Kounice 0:2 (0:0) 25.10. 14:30 -
Tuřany - Kohoutovice 4:0 (2:0) 10.10. 15:00 -
Velká n. Vel. - Hovorany 4:0 (1:0) 12.09. 16:00 -
Moutnice - Lokomotiva 5:0 (3:0) 29.08. 15:00 -
Vacenovice - Žarošice 2:2 (0:1) 16.08. 16:30