KUTIL Petr
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Víska - Libice 1:1 (1:0) 09.10. 15:00 -
Libice - Štoky B 0:5 (0:1) 17.09. 15:30 -
Dol. Město B - Kam. Lhota 2:2 (0:0) 14.05. 16:30 -
Libice - Úsobí 4:0 (3:0) 16.04. 16:00 -
Maleč - Ždírec C 7:3 (4:2) 09.04. 15:30 -
Vepřová - G. Jeníkov 2:2 (1:2) 06.11. 14:00 -
Vilémov - Kam. Lhota 4:1 (2:1) 30.10. 14:00 -
Věžnice B - Sobíňov 1:1 (1:0) 24.10. 14:30 -
Herálec B - Chotěboř C 3:3 (0:2) 16.10. 14:30 -
Keřkov B - Úsobí 8:1 (4:0) 10.10. 15:00 -
Vilémov - Tis B 1:3 (0:1) 02.10. 15:00 -
Chotěboř C - Lučice B 10:0 (6:0) 28.09. 14:30 -
Lučice B - Herálec B 3:2 (1:1) 26.09. 15:30 -
Úsobí - Chotěboř C 0:7 (0:4) 11.09. 15:30 -
Mírovka B - Keřkov B 7:0 (3:0) 29.08. 16:30 -
Věžnice B - G. Jeníkov 2:0 (1:0) 22.08. 10:30 -
Keřkov - Věžnice B 4:0 (3:0) 11.10. 15:00 -
Chotěboř C - Šmolovy B 10:0 (4:0) 04.10. 15:00 -
Vilémov - Tis B 2:1 (1:1) 03.10. 15:00 -
Vepřová - Lípa B 4:1 (1:1) 30.08. 16:30 -
Tis B - Hněvkovice 4:2 (2:1) 29.08. 16:30 -
Lípa B - Kožlí B 2:4 (0:2) 02.11. 14:00 -
Lipnice - Věžnice B 4:1 (3:1) 26.10. 14:30 -
Maleč - Víska 2:2 (2:2) 19.10. 14:30 -
Herálec B - Šlapanov B 5:2 (4:0) 13.10. 10:00 -
Keřkov - Lipnice 3:0 (1:0) 06.10. 15:00 -
Maleč - H. Borová B 5:1 (1:0) 05.10. 15:00 -
Vepřová - Habry B 2:3 (1:1) 29.09. 15:30 -
Věžnice B - Kožlí B 2:3 (0:2) 28.09. 15:30 -
Lípa B - H. Borová B 4:0 (0:0) 21.09. 15:30 -
Vepřová - Keřkov 2:2 (1:0) 15.09. 16:00 -
Libice - Štoky B 2:4 (0:3) 14.09. 16:00 -
Lípa B - Vepřová 4:2 (3:1) 08.09. 16:00 -
Sobíňov - Lipnice 2:1 (2:1) 07.09. 16:00 -
Maleč - Kožlí B 5:2 (1:1) 01.09. 16:00 -
Vilémov - Hněvkovice 3:3 (1:2) 31.08. 16:00 -
Víska - H. Borová B 2:1 (2:1) 25.08. 16:30 -
Chotěboř C - Štoky B 2:0 (1:0) 18.08. 16:30 -
Šmolovy B - Úsobí 3:1 (1:1) 17.08. 16:30 -
Ves. Žďár - Habry B 4:6 (4:4) 11.08. 16:30 -
Lípa B - Keřkov 0:4 (0:1) 10.08. 16:30 -
Hněvkovice - Rozsochatec B 3:3 (1:3) 15.06. 14:30 -
Chotěboř C - Štoky B 4:3 (3:2) 09.06. 16:30 -
Libice - Sobíňov 0:4 (0:3) 08.06. 16:30 -
Ves. Žďár - Keřkov 2:6 (0:3) 02.06. 16:30 -
Rozsochatec B - Mírovka B 1:2 (0:1) 26.05. 16:30 -
Štoky B - Keřkov B 2:0 (0:0) 25.05. 16:30 -
Lipnice - G. Jeníkov 4:0 (2:0) 19.05. 16:30 -
Šmolovy B - Vepřová 3:5 (1:4) 18.05. 16:30 -
Vilémov - Leština B 2:2 (0:0) 11.05. 16:30