HOLÝ Petr
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Pyšel B - Radkovice 3:1 (1:1) 02.04. 15:30 -
N. Syrovice - Výčapy 4:3 (2:1) 01.04. 15:30 -
Lipník - Třebelovice 1:1 (0:1) 26.03. 15:00 -
Náměšť B - Vladislav 1:8 (0:4) 05.11. 14:00 -
Myslibořice - Rokytnice 3:1 (3:0) 30.10. 14:30 -
Březí - Ujčov 2:3 (1:2) 29.10. 14:30 -
Chlístov - Výčapy 0:3 (0:2) 23.10. 14:30 -
Přibyslavice B - Štěměchy 9:2 (4:1) 22.10. 14:30 -
Březník - Budišov-Nárameč B 5:0 (0:0) 16.10. 15:00 -
Třebenice B - Valeč B 5:1 (2:1) 15.10. 15:00 -
Pyšel B - Třebenice B 0:3 (0:0) 09.10. 15:00 -
Rokytnice - H. Újezd 3:3 (1:1) 08.10. 15:00 -
Ocmanice - Budišov-Nárameč B 1:2 (1:1) 02.10. 10:15 -
Blatnice B - Podhorácko 0:2 (0:2) 01.10. 12:30 -
Jaroměřice - H. Újezd 1:10 (0:5) 25.09. 15:30 -
Stařeč B - Blatnice B 9:2 (5:1) 24.09. 15:30 -
Výčapy - Hrotovice 5:3 (2:3) 18.09. 15:30 -
Valeč - Opatov 1:1 (0:0) 17.09. 15:30 -
Myslibořice - Chlístov 7:4 (5:2) 26.08. 17:30 -
Radotice - Opatov 1:2 (0:1) 21.08. 16:30 -
Přibyslavice B - Blatnice B 3:2 (3:1) 20.08. 16:30 -
Jaroměřice - Hartvíkovice 1:7 (0:2) 13.08. 16:30 -
Vladislav - Náměšť B 5:1 (3:1) 07.08. 16:30 -
Výčapy - Lipník 1:1 (1:1) 11.06. 16:30 -
Koněšín - Chlístov 2:2 (1:1) 05.06. 16:30 -
Třebenice - Předín 1:6 (1:1) 04.06. 16:30 -
Náměšť B - Vladislav 4:3 (4:1) 14.05. 16:30 -
Kralice - Budišov-Nárameč B 2:6 (1:2) 01.05. 10:00 -
Pyšel - Opatov 1:1 (0:0) 30.04. 16:30 -
Kouty B - Rouchovany 5:2 (3:2) 17.04. 16:00 -
Police - Želetava B 3:4 (2:0) 16.04. 16:00 -
Chlístov - Lipník 2:3 (1:1) 10.04. 15:30 -
Šebkovice B - Radotice 1:1 (1:0) 09.04. 15:30 -
Přibyslavice B - Štěměchy 4:1 (2:1) 25.03. 16:15 -
Koněšín - Vladislav 1:6 (0:4) 07.11. 14:00 -
Domamil - Štěměchy 1:1 (1:1) 31.10. 14:30 -
Okříšky B - Radotice 6:0 (4:0) 30.10. 14:30 -
Myslibořice - Studenec 4:1 (0:0) 24.10. 14:30 -
Chlístov - Koněšín 5:3 (3:1) 17.10. 14:30 -
Vladislav - Chlístov 3:3 (0:1) 10.10. 15:00 -
Rokytnice - Hartvíkovice 3:1 (1:1) 26.09. 15:30 -
Opatov - Šebkovice B 3:3 (2:2) 19.09. 15:30 -
Náměšť B - N. Syrovice 5:2 (2:2) 18.09. 15:30 -
Rapotice B - Okříšky B 2:2 (0:2) 11.09. 16:00 -
Dukovany B - Mohelno 3:1 (1:0) 05.09. 16:00 -
Studenec - Hartvíkovice 2:1 (0:0) 27.09. 15:30 -
Předín - Šebkovice B 5:1 (1:1) 20.09. 15:30 -
Stařeč B - Litohoř 0:1 (0:1) 19.09. 15:30 -
Třebenice B - Mohelno 0:3 (0:3) 13.09. 16:00 -
Rokytnice - Lipník 5:1 (1:0) 12.09. 16:00