SVOBODA Libor
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Pačlavice - Kobeřice 0:6 (0:2) 30.03. 15:00 -
Rousínov B - Švábenice 9:0 (5:0) 08.10. 15:30 -
Pustiměř - Slavkov 0:5 (0:1) 01.10. 15:30 -
Lysovice - Letonice 1:4 (0:3) 23.09. 14:00 -
Rychtářov - Lysovice 1:1 (0:0) 17.09. 15:30 -
Křižanovice - Pačlavice 1:3 (1:1) 10.09. 16:30 -
Rychtářov - Bohdalice B 2:2 (1:2) 03.09. 15:30 -
Pustiměř - Hoštice 2:5 (1:3) 27.08. 17:00 -
FKD B - Nesovice 2:3 (1:1) 20.08. 10:30 -
Pačlavice - Brankovice 5:1 (4:0) 21.05. 15:00 -
Lysovice - Radslavice 5:0 (2:0) 13.05. 17:00 -
Bohdalice B - Opatovice 2:2 (1:1) 07.05. 17:00 -
Kroužek - Kučerov 2:1 (0:0) 30.04. 16:30 -
Rychtářov - Dědice B 6:1 (1:0) 23.04. 15:30 -
Lysovice - Kučerov 4:1 (1:1) 16.04. 16:30 -
Letonice - Pačlavice 1:2 (0:1) 26.03. 15:00 -
Lovčičky - Dražovice 3:2 (1:0) 23.10. 15:00 -
Křenovice - Otnice 3:2 (1:0) 16.10. 15:00 -
Vícemilice - Křenovice 2:5 (1:2) 25.09. 10:00 -
Křenovice - Brankovice 2:0 (1:0) 18.09. 16:00 -
Bučovice - Hoštice 3:1 (2:1) 18.09. 10:00 -
Otnice - Rousínov B 4:3 (3:3) 11.09. 16:30 -
Bošovice - Nesovice 0:4 (0:4) 04.09. 16:30 -
Nesovice - Kobeřice B 5:0 (3:0) 21.08. 16:30 -
Švábenice - Komořany 0:1 (0:1) 20.08. 10:00 -
Habrovany - Kučerov 2:0 (1:0) 12.06. 17:00 -
Kučerov - Račice 3:2 (1:2) 08.05. 16:30 -
Křenovice - Komořany 2:2 (1:0) 01.05. 16:30 -
Lovčičky - Křenovice B 2:1 (1:1) 24.04. 16:00 -
FKD - Rousínov B 1:1 (1:0) 24.04. 10:30 -
Bučovice B - Slavkov B 1:2 (1:1) 17.04. 14:00 -
Dražovice - Vícemilice 1:2 (0:0) 17.04. 10:30 -
Komořany - FKD 3:1 (3:1) 10.04. 15:30 -
Lysovice - Ivanovice 5:2 (4:1) 09.04. 15:30 -
Bučovice - Velešovice 4:0 (3:0) 03.04. 10:00 -
Velešovice - Brankovice 3:0 (2:0) 27.03. 14:00 -
Pačlavice - Velešovice 2:5 (2:1) 06.11. 14:00 -
Kroužek - Ivanovice 0:6 (0:3) 24.10. 14:30 -
Dražovice - Nížkovice 4:0 (2:0) 23.10. 15:00 -
Velešovice - Otnice 0:3 (0:0) 17.10. 15:00 -
Rašovice - Křenovice B 0:5 (0:4) 10.10. 15:30 -
Bučovice B - Křižanovice B 2:1 (1:0) 09.10. 15:00 -
Velešovice - Letonice 3:1 (1:0) 03.10. 15:30 -
Rousínov B - Brankovice 4:1 (0:0) 28.09. 14:00 -
Švábenice - Pačlavice 1:0 (1:0) 25.09. 16:00 -
Bohdalice B - Kroužek 7:1 (2:0) 19.09. 15:30 -
Němčany - Křižanovice 4:7 (1:5) 18.09. 16:00 -
Lysovice - Račice 5:0 (4:0) 12.09. 16:00 -
Slavíkovice - Dražovice 3:2 (2:1) 05.09. 15:00 -
Pustiměř B - Hoštice B 0:4 (0:3) 29.08. 14:30