VOJTÍŠEK Radek
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Šmolovy - St. Ransko 5:1 (2:0) 31.03. 14:30 -
Sobíňov - Ždírec C 6:1 (0:1) 30.03. 15:30 -
N. Ves u Sv. - Č. Bělá 4:1 (2:1) 24.03. 15:00 -
Ledeč B - St. Ransko 8:0 (6:0) 04.11. 14:00 -
G. Jeníkov - Ledeč B 3:1 (1:1) 29.10. 14:30 -
Kožlí - Šmolovy 5:0 (4:0) 15.10. 15:00 -
Leština B - Habry B 3:4 (1:0) 14.10. 15:00 -
Č. Bělá - Vepřová 3:0 (1:0) 08.10. 15:00 -
Keřkov B - Úsobí 5:0 (2:0) 07.10. 15:00 -
N. Ves u Sv. - Ledeč B 2:1 (2:0) 01.10. 15:00 -
Úsobí - Šlapanov B 3:4 (1:3) 30.09. 15:00 -
Dol. Město B - Leština B 0:5 (0:3) 28.09. 15:30 -
Hněvkovice - Lípa B 5:3 (0:1) 24.09. 15:30 -
Dlouhá Ves - H. Borová 2:2 (2:2) 23.09. 15:30 -
Č. Bělá - Keřkov B 3:1 (1:0) 17.09. 13:00 -
Havl. Brod C - Dlouhá Ves 2:4 (1:2) 16.09. 15:30 -
G. Jeníkov - N. Ves u Sv. 6:4 (3:1) 10.09. 16:00 -
Kam. Lhota - Ves. Žďár 1:4 (0:3) 10.09. 10:00 -
Kožlí - G. Jeníkov 4:7 (4:1) 03.09. 16:00 -
Světlá C - Leština B 9:6 (5:1) 03.09. 10:00 -
Hněvkovice - Maleč 1:0 (0:0) 27.08. 16:30 -
St. Ransko - Šmolovy 6:1 (1:0) 26.08. 16:30 -
Keřkov - H. Borová 0:4 (0:3) 19.08. 16:30 -
Dlouhá Ves - N. Ves u Sv. 5:1 (3:0) 12.08. 16:30 -
Habry - Přibyslav B 6:4 (4:1) 11.06. 16:30 -
Dlouhá Ves - Havl. Brod C 3:3 (2:2) 10.06. 16:30 -
Lučice B - Světlá C 2:0 (0:0) 09.06. 17:00 -
Šmolovy - Jeřišno 3:1 (2:0) 04.06. 15:30 -
Maleč - Tis B 2:4 (1:2) 03.06. 16:30 -
Dol. Město B - Kožlí B 4:4 (2:2) 02.06. 18:00 -
Světlá C - Leština B 5:1 (2:0) 17.05. 17:00 -
Štoky B - Vepřová 5:0 (1:0) 14.05. 15:00 -
Světlá C - Kam. Lhota 6:0 (3:0) 14.05. 10:00 -
Šlapanov - Dol. Město 2:1 (1:1) 13.05. 16:30 -
Habry - Věžnice 6:2 (3:1) 08.05. 16:00 -
H. Borová B - Tis B 1:5 (1:2) 07.05. 16:30 -
Věžnice - St. Ransko 0:0 (0:0) 06.05. 16:30 -
Habry B - Rozsochatec B 3:1 (1:1) 06.05. 10:00 -
Č. Bělá - Víska 1:7 (1:3) 30.04. 15:00 -
Kam. Lhota - Lučice B 3:5 (2:2) 30.04. 10:00 -
Šlapanov - Věžnice B 5:0 (2:0) 29.04. 16:00 -
Lipnice - Habry 0:4 (0:1) 23.04. 16:00 -
Herálec B - Č. Bělá 6:2 (3:0) 22.04. 16:00 -
Maleč - Hněvkovice 4:0 (3:0) 15.04. 16:00 -
Věžnice - Přibyslav B 2:1 (1:0) 08.04. 15:30 -
Habry - Kožlí 9:1 (5:0) 02.04. 15:30 -
Rozsochatec B - Šlapanov 4:0 (1:0) 01.04. 15:30 -
N. Ves u Sv. - Dlouhá Ves 5:1 (2:1) 26.03. 15:00 -
Lípa B - G. Jeníkov 4:2 (2:0) 25.03. 15:00 -
Ždírec C - Věžnice B 4:2 (3:2) 06.11. 14:00