DVOŘÁK Petr
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Provodov - Veselá B 2:2 (1:1) 31.10. 13:30 -
Střelná - Valašská Senice 3:2 (1:2) 30.10. 13:30 -
Komárov - Neubuz 3:1 (1:0) 24.10. 13:30 -
Bratřejov - Rokytnice 4:4 (0:4) 03.10. 15:00 -
Nedašov B - H.Lhota 2:1 (0:0) 02.10. 15:00 -
Březová - Napajedla B 1:1 (1:0) 26.09. 15:00 -
Kudlov - Mysločovice B 12:2 (9:1) 19.09. 15:30 -
Val.Klobouky B - Tichov 1:0 (1:0) 18.09. 15:30 -
Hřivínův Újezd - Smolina 3:1 (0:1) 12.09. 15:30 -
Loučka - Dobrkovice 1:1 (0:1) 05.09. 16:00 -
Komárov - Příluky B 3:1 (1:0) 29.08. 16:00 -
Provodov - Trnava 0:1 (0:1) 15.08. 16:30 -
Racková - Kudlov 3:4 (0:2) 08.08. 17:00 -
Lipová - Tichov 3:2 (2:1) 11.10. 14:00 -
H.Lhota - Val.Klobouky B 3:2 (2:0) 10.10. 15:00 -
Smolina - Študlov 4:1 (3:0) 04.10. 14:00 -
Komárov - Racková 1:4 (0:0) 27.09. 15:30 -
Veselá B - Příluky B 7:0 (3:0) 20.09. 15:30 -
Kudlov - Trnava 0:5 (0:2) 13.09. 16:00 -
Petrůvka - Rudimov 5:3 (3:1) 06.09. 16:00 -
Provodov - Komárov 2:1 (1:1) 30.08. 16:30 -
Lužkovice B - Zádveřice 3:4p. (2:1) 30.08. 13:30 -
Loučka - H.Lhota 1:6 (0:3) 23.08. 16:30 -
Lipová - Jestřabí 0:2 (0:1) 23.08. 14:00 -
Jaroslavice B - Neubuz 1:3 (0:2) 16.08. 17:00 -
Dobrkovice - Tichov 3:2 (3:2) 16.08. 10:00 -
Spytihněv - Žlutava 1:0 (0:0) 02.11. 13:30 -
Kašava - Lípa 4:3p. (1:2) 27.10. 14:00 -
Racková - Veselá B 5:2 (3:1) 20.10. 14:30 -
Doubravy - Komárov 11:2 (2:2) 13.10. 15:00 -
Všemina - Hřivínův Újezd 4:0 (1:0) 06.10. 15:00 -
Lipová - Valašská Senice 6:3 (3:3) 29.09. 14:00 -
Dobrkovice - Mirošov 1:0 (1:0) 28.09. 16:00 -
Trnava - Kudlov 2:1 (1:1) 22.09. 15:30 -
Louky B - Nedašov B 1:0 (0:0) 22.09. 12:30 -
Hřivínův Újezd - Fryšták B 1:5 (1:2) 15.09. 16:00 -
Veselá B - Neubuz 6:1 (1:0) 08.09. 16:00 -
Napajedla B - Březová 2:0 (0:0) 07.09. 16:00 -
Lipová - Bratřejov 2:3p. (1:1) 01.09. 14:00 -
Mysločovice B - Provodov 0:5 (0:2) 01.09. 10:00 -
Biskupice - Rudimov 2:1 (0:0) 25.08. 16:30 -
Loučka - H.Lhota 5:1 (0:1) 18.08. 16:30 -
Mirošov - Študlov 8:1 (3:1) 18.08. 14:00 -
Racková - Doubravy 1:4 (1:2) 11.08. 17:00 -
Louky B - Vysoké Pole 1:2 (1:2) 11.08. 14:00 -
Kudlov - Louky B 1:3 (0:3) 16.06. 17:00 -
Lípa - Halenkovice 1:2 (0:0) 15.06. 14:00 -
Petrůvka - Hvozdná 1:9 (1:4) 02.06. 17:00 -
Tečovice B - Spytihněv 4:0 (2:0) 26.05. 17:00 -
Biskupice - Bratřejov 7:2 (2:1) 19.05. 17:00